Şimdi Ara

Escape from Tarkov [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.197
Cevap
42
Favori
85.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İlk sorular benden;

Oyunun açık alphası yapılacak mı? Açık alpha çıkış tarihi var mıdır?
    Oyun steam üzerine gelecek midir?
    Oyun sistemlerinizi, fps / ram kullanımı , oyun oynanış, foto ve videoları ile bize gönderirseniz optimizasyon durumu hakkında bilgimiz olacaktır

Kalın Sağlıcak ile..
  • Campaing modu bulunuyor mu acaba bu oyunun videoları izledim çok beğendim
  • Ps4 e çıkacak mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun açık alphası olmayacak zaten yapımcıların son yaptığı açıklama bu ay içinde kapalı betası olacağı yönünde. Steam'e gelecek lakin oyun çıkışından daha sonra eklenecek. Ne yazık ki hiç bir şekilde alpha dönemimde resim video vs. gösteremeyiz yasak olduğunu her fırsatta dile getiriyorlar. Ama optimizasyon konusunda açıklamalar yapacağız facebook ve steam sayfalarımız üzerinden..

Evet olacak. Yan görevlerde olacak ve bir çok durumunuza etki edecek.

Şu anlık Ps4 planı yok oyun Pc ye özel olarak duyuruldu. Ama tabi belli olmaz fakat dediğim gibi şu an böyle bir çalışmaları mevcut değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Not Today!

Ps4 e çıkacak mı acaba?

no, pc exc
  • Ben oyunu satın aldım tek başına pek bi zevkli olmuyor varsa beraber oynamak isteyenler steam ismim : The_Ottoman beklerim
  • Türkçe official sürüm olmadan oyunu almayı düşünmüyorum, bu konuda bir gelişme var mıdır?
  • Bu oyunda klasik offline campaign olacağını sanmıyorum, H1Z1, Division tarzında bir oyun zaten, muhtemelen online bir dünyada arkadaşlarınızla girip görev yapıp, loot toplayıp gelişmeye ve hayatta kalmaya çalışacağımız bir yapısı olacaktır.
  • doganaslan84 kullanıcısına yanıt
    oynanıyor mu oyun şuan? steam ne alaka?
  • earth. E kullanıcısına yanıt
    iletişim kurabilelim diye steam hesabını yazdım yoksa steamde yok şu an oyun.
    Ben aldım oynuyorum ama tek başına zorlanıyorum millet hep grup olarak takılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganaslan84

Ben aldım oynuyorum ama tek başına zorlanıyorum millet hep grup olarak takılıyor

Oyunu nereden aldınız satışı başladı mı ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exnuc

quote:

https://www.escapefromtarkov.com/preorder-page
    üye olup satın alıyorsunuz sonra size dowload linki veriyo arayüzü indiriyorsunuz otomatik kuruluyo ondan sonra gayet basit

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Exnuc

quote:

https://www.escapefromtarkov.com/preorder-page
    üye olup satın alıyorsunuz sonra size dowload linki veriyo arayüzü indiriyorsunuz otomatik kuruluyo ondan sonra gayet basit

Koca forumda yok mu alan oyunu yav?

• quote:

aslında oyunu oynarken az ama öz bir inceleme videosu hazırlayabilir misiniz? veya siz oynarken kayda alabilir misiniz? neyin nasıl yapıldığını loot sistemini online yapısını kayda alırsanız iyi olur...
  • Galiba bi ben varım oyunu alan :)

Alpha sürümü olduğundan oyundan şu an için görüntü ve video paylaşmayı yasaklamışlar banlanıyorsunuz
  • o zaman video için daha önce yayınlanan videoları veya fotoğrafları kullanın ama kişisel tecrübenizi anlatın. sıkıntı yaşamanızı istemeyiz...
  • quote:

Galiba bi ben varım oyunu alan :)

Alpha sürümü olduğundan oyundan şu an için görüntü ve video paylaşmayı yasaklamışlar banlanıyorsunuz

Video yayınlarında beni rahatsız eden tek şey vuruş hissiyatının çok kötü olmasıydı. Sanki bir insana değil de duvara ateş ediyormuşcasına bir tepkime var karakterlerde. Ne diyorsun bu konuda? Ayrıca ping ve optimizasyon ile ilgili neler söyleyebilirsin?

Bu bilgileri vermende sakınca olmaz herhalde. Daha önce hiç MMO oyun deneyimim olmadı çünkü gereksiz buluyorum ama bu oyun nedense ilgimi çekiyor.
  • Exnuc kullanıcısına yanıt
    kardeşim ben öyle çok bilmiyorum ama güzel yani gerçek hayatta gibi hissettiriyo sana kaptırıyıyosun kendini grafik olarak battefield gibi degil fakat yinede çok umursamıyosun grafik işini yada en azından ben umursamıyorum ara sıra lag oluyuo arcade değilde simülasyon gibi sanki
  • Arkadaşlar merhaba,

Oyunu henüz bi kaç gündür oynuyorum uzun suredir takip ediyordum sonunda dayanamayip aldim diyebilirim:)

En büyük eksisi fiyatı cidden bunu başa soylemek lazim. Cok sabirsiz biri degilseniz-ki maalesef ben oyleyim- oyunun alpha keyini bi sekilde elde edip standart versiyonundan oyuna giris yapin derim.

Oyun su anki haliyle basitce soylersek raund sistemli adam vurl loot yap ve hayatya kalarak lootunu garantili bicimde evine gotur temasinda.Bu ayni zamanda su demek her raunda yani raide girdiginizde yaniniza aldiginiz esyalari kaybetme riskinide beraberinde aliyorsunuz.Ben su an sadece balta ile giriyorum mesela:))

Oyuna gelecek olursak şu an için vuruş hissiyatı konusunda en iyi olarak gördüğüm rainbow sixin bi kaç tık daha üstunde kaliteli oldugunu belirtmek lazim.Adam vuruldugunda dusme bicimi olsun sesler olsun oldukça gerçekçi.

Silah modifikasyonu derya deniz turunun tek ornegi.Silah çeşitliliği de oldukca fazla.Tepmeler ,silah barindiran animasyonlar ve silah sesleri çok başarılı.

En çok dikkat ceken unsurlardan biri piyasadaki survival shooterlarin survival kismi gercekten zayif iken tarkovda bunu kuvvetli bicimde hissediyoruz. Bir raundda iyi bir loot kaldirip bacaginizi sakatladiginizdan topallayarak çıkışa sağ salim gitmeye calismak bi hayli heyecanli.

Veya bi catismadan sag cikmayi basariyosunuz ama yaninizda medkit tarzi bisey yoksa kemiginiz kirilmis veya kan kaybi da yasamaktaysaniz karakteriniz disaridan duyulur sekilde aci cekiyor.Bu durum mesela kapali alan maplerinde ses kasanlar icin ciddi fark yaratiyor.

Alpha versiyonu sirasinda 3 map e erisimimiz mevcut bu lardan biri dar ve kapali bi alan diger 2 si genel olarak acik mekanlar.Haritayi adim adim bilmek gercekten avantaj.

Videolarini izlerken loot isi cok incik boncuk gibi gozukse de oyun icinde beni yormadi sıkmadı.

Firma her ne kadar vaat ettiği zamanda gelişimini tamamlayamasa da oyunun şu anki hali ile diğer oyunlar arasında en iyisi olduğu izlenimini aldim.Ama tekrar söylüyorum fiyat cok buyuk bir eksi.

Sormak istediğiniz sorular olursa yardimci olmaya çalışırım arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gkhnzrr

Arkadaşlar merhaba,

Oyunu henüz bi kaç gündür oynuyorum uzun suredir takip ediyordum sonunda dayanamayip aldim diyebilirim:)

En büyük eksisi fiyatı cidden bunu başa soylemek lazim. Cok sabirsiz biri degilseniz-ki maalesef ben oyleyim- oyunun alpha keyini bi sekilde elde edip standart versiyonundan oyuna giris yapin derim.

Oyun su anki haliyle basitce soylersek raund sistemli adam vurl loot yap ve hayatya kalarak lootunu garantili bicimde evine gotur temasinda.Bu ayni zamanda su demek her raunda yani raide girdiginizde yaniniza aldiginiz esyalari kaybetme riskinide beraberinde aliyorsunuz.Ben su an sadece balta ile giriyorum mesela:))

Oyuna gelecek olursak şu an için vuruş hissiyatı konusunda en iyi olarak gördüğüm rainbow sixin bi kaç tık daha üstunde kaliteli oldugunu belirtmek lazim.Adam vuruldugunda dusme bicimi olsun sesler olsun oldukça gerçekçi.

Silah modifikasyonu derya deniz turunun tek ornegi.Silah çeşitliliği de oldukca fazla.Tepmeler ,silah barindiran animasyonlar ve silah sesleri çok başarılı.

En çok dikkat ceken unsurlardan biri piyasadaki survival shooterlarin survival kismi gercekten zayif iken tarkovda bunu kuvvetli bicimde hissediyoruz. Bir raundda iyi bir loot kaldirip bacaginizi sakatladiginizdan topallayarak çıkışa sağ salim gitmeye calismak bi hayli heyecanli.

Veya bi catismadan sag cikmayi basariyosunuz ama yaninizda medkit tarzi bisey yoksa kemiginiz kirilmis veya kan kaybi da yasamaktaysaniz karakteriniz disaridan duyulur sekilde aci cekiyor.Bu durum mesela kapali alan maplerinde ses kasanlar icin ciddi fark yaratiyor.

Alpha versiyonu sirasinda 3 map e erisimimiz mevcut bu lardan biri dar ve kapali bi alan diger 2 si genel olarak acik mekanlar.Haritayi adim adim bilmek gercekten avantaj.

Videolarini izlerken loot isi cok incik boncuk gibi gozukse de oyun icinde beni yormadi sıkmadı.

Firma her ne kadar vaat ettiği zamanda gelişimini tamamlayamasa da oyunun şu anki hali ile diğer oyunlar arasında en iyisi olduğu izlenimini aldim.Ama tekrar söylüyorum fiyat cok buyuk bir eksi.

Sormak istediğiniz sorular olursa yardimci olmaya çalışırım arkadaşlar.

Gerçekten fiyat büyük eksi katılıyorum.
    Bu oyun ne zaman tamamlanıp piyasaya çıkacak, son zamanlarda PUBG revaçta videolarda o oyundan daha gerçekçi görünüyor ama benzerlik varmı? PUBG yerine bu oyunumu tavsiye edersniz yoksa kıyas götürmezmi?
    Ayrıca bu oyun pvp mi? yoksa pve mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAPTAN3K -- 2 Mayıs 2017; 2:45:21 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.