Şimdi Ara

ES-ES namıdiğer Eskişehir - Final (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
562
Cevap
0
Favori
21.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nickimi değiştirdim

Şimdide banka soyuyolar

Gerçekten gençlerin hayatını anlatma yolunda son gaz devam eden bi dizi

Bende geçen gün daldım bi bankaya koyun lan paraları çantaya dedim koymadılar çıkardım silahı bastım tetiğe silahta kurşun yok Allah'tan üzerimde çakı var daldım orda 4 tane güvenlik görevlisine tak tak tak hepsi öldü bende bi şekilde yırttım hapisten çıktım

sandalyeden düştüm
  • Konuyu hep URAS ın üstüne yığıyorlar birazda diğerleri çeksinn :D
  • Dizi konusu itibariyle çok iyi gidiyor.Herşeyin hayırlısı...

2.Bölüm izlemek isteyenler için;
    http://www.dizi-izleyin.com/es--es-2bolum-izle
  • Eskişehir polisi çok hızlıymış,aradıktan sonra olay yerine gelmeleri 10 sn. sürdü...Bu olaydan da sıyrılırlarsa iyice saçma olur.
  • bölüm nasıldı ßen izliyemedim çok şey kaçırmadım dmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.Nadir

bölüm nasıldı ßen izliyemedim çok şey kaçırmadım dmi

ben biraz seyrettim o da iremciğimin hatrına

Hiçbişey kaçırmadın bi 5 bölüm falan daha seyretmesen olur olacakları yazayım

Okul yanacak olay Uras'ın üstüne kalacak ama sonra öyle olmadığı anlaşılacak

Birilerinin paraları çalınacak olay Uras'ın üstüne kalacak ama sonra öyle olmadığı anlaşılacak

Uzun boylu kel vurulacak olay Uras'ın üstüne kalacak ama sonra öyle olmadığı anlaşılacak

İrem'i kaçıracaklar olay Uras'ın üstüne kalıcak ama sonra öyle olmadığı anlaşılcak

Uras'a tecavüz edicekler olay Uras'ın üstüne kalacak sonra öyle olmadığı anlaşılacak

• Gelmiş geçmiş en saçma türk dizisi olma yoluna ilerliyor keşke yayındna kalktığı gibi kalsaydı herşey.Bu kadar saçma birşeyde ilk defa görüyorum.Eski şehirde kamerayı alıp etrafı çeksen Bu diziden daha güzel olaylar yajalaya bilirsin.

Dizinin En Saçma Yeri.İrem ler bahçede oturuyor anasının parası bitmiş dilşa ile bankaya para çekmeye gidiyorlar ama oda ne bankamatik çalışmıyor.İremde diyor 'hadi bizde bakadan çekelim' Bankaya bir giriyorlar birde ne görsünler uras bankayı soyuyor abisi ile Ya anladım Tesadüfler olurda bu kadar tesadüf te olmaz be abi bu yönetmen seyirciyi salakmı sanıyor .Umarım gelecek hafta dizi yayından kalkar yada urası orda gebertip abisinin üstünde yoğunlaşsınlar daha mantıklı olur

• @nickimi değiştirdim
    Kardeşim senin yorumlara ßitiyorum ya hele şu son yorum varya
  • Atv ' de yayınlanmaya başladığında büyük umutlarla bende izlemeye başlamıştım. Öğrenci dizileri hep dikkatimi çekmiştir. 1-2 bölüm bu yolda ilerlediler hadi sınava girecek , kazanacak hayatını düzene sokacak dersler felan ama bu böyle olmadı. Kabadayılar , polisler , nezarethaneler , hapishaneler peşini bırakmadı ve bence bu yolda öğrenci dizisi olmaktan çıktı. Atv ' deyken bırakmıştım izlemeyi Işık Hoca ' nında ölümünden sonra sanmıyorum bu dizi tutulsun..

Öğrenci Dizisi dediğin Hayat Bilgisi , Lise Defteri , Kampüsistan , Koçum Benim vb. gibi olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özkan -- 18 Mart 2010; 11:39:33 >
  • Dizinin atv kismi gayet iyiydi ama show'a gecince senaryo kadrosu mu degisti nedir iyicene sacmalamaya basladilar.harcadilar guzelim diziyi.
    neyse belki duzelir dicem de ilk iki bolumden pek isik goremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Just be*
    Dizinin atv kismi gayet iyiydi ama show'a gecince senaryo kadrosu mu degisti nedir iyicene sacmalamaya basladilar.harcadilar guzelim diziyi.
    neyse belki duzelir dicem de ilk iki bolumden pek isik goremiyorum

Işık hoca katili bulununca düzeleceğini umut ediyorum
  • Rating'ler

17/03/2010
    TOTAL
    S NO PROGRAM ADI KANAL SURE (R) AMR % SHR %
    1 YAPRAK DOKUMU KAND 1:30:42 19,18% 43,91%
    27 ES-ES SHOW 2:01:14 2,85% 6,48%

A/B
    1 YAPRAK DOKUMU KAND 1:30:42 18,35% 44,11%
    19 ES-ES SHOW 2:01:14 2,94% 7,12%
  • quote:

Orijinalden alıntı: se(dd)at

Rating'ler

17/03/2010
    TOTAL

A/B

Show buna güle güle der...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kei$er$oZe

quote:

Orijinalden alıntı: se(dd)at

Rating'ler

17/03/2010
    TOTAL

A/B

Show buna güle güle der...

haftaya da uras ölür dizi biter
  • Çok saçmalamaya başlamışlar. Gerçeklikten uzağa gitmişler, tam bir serseri dizisi gibi olmuş. ATV deyken konu daha gerçekciydi. Şimdi ise tamamen kurgu durumda.

Esgazı da banka yaptılar bu haftaki bölümde
  • dizi inanılmaz saçmalamış gerçekten çok yaşamaz hepsi ölür yakında
  • fena saçmalıyorla harbiden
  • Benim anlamadığım dizinin tutmayacağı fragmanlarından belli.Peki showun genel müdürü hiç mi akıl edemiyor bunu.Yani bunu biz anlıyoruzda bunlar niye anlıyamıyor..
  • quote:

Benim anlamadığım dizinin tutmayacağı fragmanlarından belli.Peki showun genel müdürü hiç mi akıl edemiyor bunu.Yani bunu biz anlıyoruzda bunlar niye anlıyamıyor..

"ya tutarsa"
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphadora

quote:

Benim anlamadığım dizinin tutmayacağı fragmanlarından belli.Peki showun genel müdürü hiç mi akıl edemiyor bunu.Yani bunu biz anlıyoruzda bunlar niye anlıyamıyor..

"ya tutarsa"

aynen bu şekilde ya tutarsa mantığıyla yayınlıyolar özellikle atv dizi çöplüğü resmen
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.