Şimdi Ara

Erzurum Karaçoban’da Kavga: İYİ Parti Ilçe Başkanı Yaşamını Yitirdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Erzurum’un Karaçoban ilçesi Kopal Mahallesi’nde oy kullanma işlemleri sırasında çıkan tartışmada, 3 kişi açılan ateş sonucu yaşamını yitirdi.

Medyablok’a konuşan CHP Karaçoban İlçe Başkanı Hüsnü Yılan, olayın Kopal İMKB Ortaokulu’nda meydana geldiğini aktararak, “İçişleri Bakanlığı’ndan buraya görevli 24 kişi geldi. Biz bunu kabul etmedik, tepki gösterdik. Sonrasında ise ismini bilmediğim AKP Erzurum milletvekili aday adayı olan genç biri geldi. Onun da durmasını kabul etmedik. Kavga çıktı. Ateş ettiler. İYİ Parti ilçe başkanı Mehmet Sıddık Durmaz, oy kullanan bir vatandaş ve Agit Yazan yaşamını yitirdi” dedi. Yılan saldırının ardından sandıklarda tek başına kaldığını ve desteğe ihtiyacı olduğunu ekledi.
    http://medyablok.com/politika/gundem/erzurum-karacobanda-kavga-iyi-parti-ilce-baskani-yasamini-yitirdi/

• Ya taş devrine dönmeyi mi oyluyoruz anlamadım ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben İstanbul'dan korkuyorum. AKP'nin rant yuvası olduğu ve AKP'ye biat eden mafya bozuntularının cirit attığı yer İstanbul.

• Bu ne şimdi,nasıl güveneceğiz bu seçimlere?

• İyice sapıttılar artık

• G..tune güvenmeyen silaha kaba kuvvete başvuruyor.

Kim bu korkarlar?

• Daha bu sabah AKP'lilere haddinden fazla safca bakan bir arkadaşa "3-5 oy için adam bile öldürebilirler" demiştim. Buyrun işte, şerefsizler.
  • Millet kafayi yedi iyice. Komple reset atin ulkeye. Oy icin katil olmak nedir? Bi sandigi komple kendi istegin gibi yapsan sonucu 500.000 de bir etkilersin anca

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoğanGörünümlüToros

Millet kafayi yedi iyice. Komple reset atin ulkeye. Oy icin katil olmak nedir? Bi sandigi komple kendi istegin gibi yapsan sonucu 500.000 de bir etkilersin anca
    bir de şöyle düşün

diğer sandıklar garanti emme bele birkaç sandıkta müşkile düşüp zor kullandılar

• 3 tane can 3 tane aile..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık millet bu akp belasından kurtulmalı.

• Akp terorunu gorun iste! Gerci millet bunlari da destekler, iyi yapmislar der.

• lan insan bu ya insan nasıl öldürüyorlar ..o adamın ailesi çoluğu çocuğu nolacak şimdi :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 24 Haziran 2018; 16:56:18 >
  • Ulke teksasa dondu

• iyi parti ilk Şehidini verdi. Allah rahmet eylesin. Yüce Allah bu terörist müzakerecisi, fetö yatakçısı, rantçı,torpilci, hırsız, müslüman ülke karıştırıcısı, din istismarcısı münafık gruptan hesabını soracak cehennemde cayır cayır yanacaklar. şehitlerin mekanı cennet olsun.
  • Böyle seçimin de, böyle hükümetin de, böyle ülkenin de....
  • Şerefsizlik para güç hırsı böyle bir şey işte.Gözü dönmüş alayının .
  • Sorsan müslümandır bu alçaklığı yapanlar. Ama olsun gerçek islam bu değil.

• etmeyin uşaklar oy seçilme insan hayatından önemlimi ben akpartiliym istemiyorum öyle seçilmek için insana ateş eden vekili o adam varsa akpartide derhal kovulsun yargılansın
  • Bu çok büyük bir rezalet! Medya uyuyor. DH uyuma, ONE CİKAR HERKES GORSUN!

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.