Şimdi Ara

Erzurum gelirse diye korkuyorum beyler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
3.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 ay
  • Cevaplayan Üyeler 36
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 8
  • Ortalama Mesaj Aralığı 20 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 8
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • jdraxler (12 mesaj) 742617000027 (8 mesaj) eatmekaiparker (6 mesaj) sonmohikan oturanboğa (5 mesaj) AfroGoril2010 (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (33 mesaj) Mobil (12 mesaj) Mini (2 mesaj) Uygulama (30 mesaj)
  • @
5 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> Erzurum gelirse diye korkuyorum beyler
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    321 Mesaj
    Gecmis olsun kardesim. Simdi soyle yapiyorsun once bir berbere gidip o saclari kestiriyrsun tamam mi?
    Yanlari 3 ustleride 4 e verirsen iyi olur.
    Sonra o piercing leri falan kaybediyorsun olmaz yani.

Kiz meselesi falan unutuyorsun okey?
    Yok orda kizla el ele sokakta tutusmak falan yani hayal kurma
    Herhangi bir kiza 2 metre mesafen olucak en az okey?
    Derslerine calisacaksin adam gibi
    Cok canin sıkılırsa cag kebap yemeye gidebilrsin.
    Şimdi senin kiyafetlerin falan da sıkıntılıdır.
    Şort mort falan aklindan gecirme adami tek yumrukla nakavt ederler.
    Adam gibi gomlegini, kiravatini, pantolononu , kunduruna cekip okula gidiyorsun tamam mi ?
  • Gecmis olsun kardesim. Simdi soyle yapiyorsun once bir berbere gidip o saclari kestiriyrsun tamam mi?
    Yanlari 3 ustleride 4 e verirsen iyi olur.
    Sonra o piercing leri falan kaybediyorsun olmaz yani.

Kiz meselesi falan unutuyorsun okey?
    Yok orda kizla el ele sokakta tutusmak falan yani hayal kurma
    Herhangi bir kiza 2 metre mesafen olucak en az okey?
    Derslerine calisacaksin adam gibi
    Cok canin sıkılırsa cag kebap yemeye gidebilrsin.
    Şimdi senin kiyafetlerin falan da sıkıntılıdır.
    Şort mort falan aklindan gecirme adami tek yumrukla nakavt ederler.
    Adam gibi gomlegini, kiravatini, pantolononu , kunduruna cekip okula gidiyorsun tamam mi ?
    harbiden ne alaka neden utanayım milletin içinde yemek yemeye? irade meselesi değil mi oruç? tutan iradesini de nefsini de tutsun benim yemek yemem kimseyi bağlamaz umursamam da
    Hocam dayanamayan dışarı çıkmayacak dışarı çıkması gereken de tutmayacak o zaman. 10 yaşındayken 30 gün tutuyordum ben bu iş öyle abartılacak bir şey değil iraden yoksa tutmazsın olur biter , kendini ezdirmemesi lazım kimsenin.
    Ulan bu nasıl bir mallık aw.Bende oruc tuttum tutuyorum. Benim olduğum ortamda biri yemek yesin su icsin hatta yanımda yapsın ne fark eder. İsteyen istediğini yapar ben orucluyum diye yanımdaki karsımdaki de tutacak diye bir sey yok. Orucun amacı zaten nefsini kontrol etmek başkalarını değil.Şöyle çomar düşüncelerden sıyrılın artık
  • Çavuş
    93 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Kendileri kel çünkü çekemiyolar
    jdraxler kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    32 Mesaj

Dayak zaten banko ben ölmezsin anlamında yazdım
    |
    |
    742617000027 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    55 Mesaj
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __caesar -- 18 Mart 2021; 3:22:26 >
    |
    |
  • Çavuş
    93 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Sırf boşta durmasın diye 24 tercih yaptım ilk sıralara yüksek yerleri yazdım orta sıralardan bir yer gelecek muhtemelen ama bu kardeşiniz bi denyoluk yaptı erzurum u araya sıkıştırdım şimdi burası gelirse naparım bilmiyorum benim kulaklarımda piercing var olum saçlarım da uzun ben balıkesirliyim bizim memlekette bile çomar az değil buralar nasıldır kim bilir YARDIM EDİN BANA

|
    |
  • Onbaşı
    22 Mesaj

harbiden ne alaka neden utanayım milletin içinde yemek yemeye? irade meselesi değil mi oruç? tutan iradesini de nefsini de tutsun benim yemek yemem kimseyi bağlamaz umursamam da
    |
    |
  • Çavuş
    93 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Çomarın olmadığı yer mi var olm
    |
    |
    sonmohikan oturanboğa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    55 Mesaj
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __caesar -- 6 Nisan 2021; 22:24:24 >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Hocam dayanamayan dışarı çıkmayacak dışarı çıkması gereken de tutmayacak o zaman. 10 yaşındayken 30 gün tutuyordum ben bu iş öyle abartılacak bir şey değil iraden yoksa tutmazsın olur biter , kendini ezdirmemesi lazım kimsenin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AfroGoril2010 -- 24 Ağustos 2020; 13:58:18 >
    |
    |
  • Onbaşı
    16 Mesaj

Ulan bu nasıl bir mallık aw.Bende oruc tuttum tutuyorum. Benim olduğum ortamda biri yemek yesin su icsin hatta yanımda yapsın ne fark eder. İsteyen istediğini yapar ben orucluyum diye yanımdaki karsımdaki de tutacak diye bir sey yok. Orucun amacı zaten nefsini kontrol etmek başkalarını değil.Şöyle çomar düşüncelerden sıyrılın artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robin Hood. -- 24 Ağustos 2020; 18:12:39 >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Açıklandı başlığı açtım diye anneme küfretmiştin umarım erzuruma gidersin çok delikanlısın ya tanımadıklarına küfür edecek kadar orda da ezdirmezsin kendini.
  • Binbaşı
    1829 Mesaj
    Bu ne yav öldürmüşsünüz hemen doğu diye.

Elazığ'da yaşıyorum saçı uzun olup bağlayan arkadaşlarım da var, küpe takan da. Karışan görmedim hiç.

Üstte şort falan geçmiş, yazın üzerime mor tshirt altıma şort giyip çimenlerde arkadaşlarla oturduğumuz zamanlar oldu, bana laf atan çıkmadı bugüne kadar

Erzurum'da da pek sıkıntı çekeceğini sanmıyorum, hayırlı olsun. Oraya giden arkadaşlarım buz gibi diyordu ama aklında olsun
    |
    |
  • Yüzbaşı
    951 Mesaj
    Balıkesir de çomar mı var?
  • Onbaşı
    32 Mesaj
    Bir şey olmaz. Birkaç kez gitmiştim Erzurum'a güzel insanlar
  • Çavuş
    93 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Erzurum oruç dayağı diye google da arattım zibilyon tane video çıktı
    |
    |
    Venuuex kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    93 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

sen önden git güvenliyse bana bi mesaj çakarsın anca o zaman olur
    |
    |
    eatmekaiparker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1952 Mesaj

Hayırdır dünya müslümanların etrafında mı dönüyor
    |
    |
  • Yüzbaşı
    418 Mesaj
    Saçları diriliş Ertuğruldan görüp uzattım deyip saçları kurtarabilirsin ancak kulaktaki piercing için ne dersin bilemem.Belki Yavuz'un kulağındaki küpeyi örnek gösterirsin ama sanırım o kadar da yemezler

Eğer Erzurum denk gelirse üniversitede rahat etmek istiyorsan daha doğrusu şehirde rahatça dolaşmak istiyorsan saçlarını kesmen ve piercingini çıkartman gerekir.Muhtemelen esnaf ve yerel halk sana kötü gözle bakar.Dahası gençleri seni sürekli rahatsız eder.

Son olarak Batıda büyümüş ve yetişmiş insanların neden doğuyu tercih ettiğini daha doğrusu zihniyet bakımından orta çağı yaşıyan yerleri tercih ettiğini hiç anlamam.Maksadınız ne oğlum macera ve gerilim yaşamak mı?

• Er
    1 Mesaj
    Geçmiş olsun hocam
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.