Şimdi Ara

Silinsin (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
4.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git

Silinsin

(En Son Oy Tarihi: 29.8.2020)
Giriş
    Hocam gece gece bu ne karamsarlık :) 20k içerisinde de oldukça fazla sayısal olduğunu düşünüyorum üstelik sıralaman çok iyi bence istediğin hukuk olur yani boşuna üzme kendini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • natic kullanıcısına yanıt
    Günlerdir böyleyim ya uyuyamıyorum :D sabah erkenden işim var yattım uyuyamadım kalktım geri burdayım :D 12k olan arkadaşım 18kdayım demişti bana tmde o sıralar mutluydum da daha üstteki sıralarda olup 20kya giren falan var çok sıkıntı durum tırsıyorum baya :D

Edit: sınavım da çok kötü geçmişti 30-40k bekliyordum böyle gelince çok şaşırdım. 15 mat sorusuyla 19k baya tuhaf bence geçen sene bu sıralamalarda olanların netlerine bakıyorum yökatlasta diğer derslerde eh yakalıyorum da ayt matımın bi en az +5 net olması gerekiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrStunt -- 19 Ağustos 2018; 3:17:29 >
  • bence olur. 40k bekliyorum ben.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MrStunt M kullanıcısına yanıt
    dokuz eylul ya da izmir ekonomi tam burslu gelir bence tercihlerinizde varsa tabi
  • hergelecee H kullanıcısına yanıt
    Dokuz eylülü yazdım. Beklemiyorum ama gelirse çıldırırım

Mf +20k olup Tm 20k içinde olan çok çok az kişi vardır hocam ve rahat ol, ne güzel sıralama yapmışsın mutlu olman gerekir, bütün yılın yorgunluğunu bu günleri güzel değerlendirerek atmanı öneririm çünkü üniversite başladığında daha yoğun bir çalışma dönemine gireceğiz yani bu günleri özleyeceğiz, özellikle yurtta kalacaksan ve şu an evdeysen ailene bol bol zaman ayır derim çünkü çok özleyeceğiz hocam :')

• natic kullanıcısına yanıt
    Doğru daha aile özlemi çekeceğiz bakalım üni hayatımız nasıl olacak…

hocam 19 bine neresi gelir ki zaten ya anadolu ya dokuz eylul bu kadar karamsar olmayın bence
    Tercihler başlamadan herkes izmir ya da anadolu banko gelir diyordu. Son günlerde okuldaki hocamla konuştum rehber değil ama bu konularda rehberlerden daha iyidir. O da çok oynama olmaz anadolu gelmez ama konya selçuk falan gelir muhtemelen demişti ama yine de erzuruma kadar yazdırdı

herkes farklı dusunuyor ama bence izmir olacak selcuka kalmaz diye dusunuyorum:)
    Olursa siz de benden istediğinizi isteyin :D Ben yatıyorum erken kalkacağım iyi geceler dilerim

umarım her sey gonlumuzce olur iyi geceler:)
    Sacmalik kismi surada 20k da hicbir sene 15k mf olmadi bu 1 iki ben 2015 senesinden beri sinava girdim bu hafta bir uni biraktim bu isleyisi iyi bilirim 2-Hic sayisal yok demedim hep vardi dedim rakamda veriyorum gecen sene 20k ici 11k sayisal vardi yani 20 binde 11 bin kisiydiler simdi sana gelelim tip devlet kontejyani hitit tipa kadar 8000 peki bu bolum neden 22 binle kapadi merakim bu yonde 3-Tercih hesap kitap isi degildir mantigin hatali sayisal ogrenciler homojen degil heterojen dagildi her siralamaya farkli etki etti 10k varsa bile bu sene nerede yogunlasti bilemeyiz 4-Ac bak zor degil alan ayriminin oldugu senelere kim nereye kac binle gitmis tek tek okullari say diger bolumlerle birlikte kontejyana bak bu seneden daha dusuk oldugunu gorursun 6- Peki bundan onceki her sene sayisal sayisi sabit miydi tm siralmalarinda yani her sene 20 binde 10 bin olacak degiller girip girmemeye gore sinava degisir atiyorum 2014-2015 bu sinavlarda sence hep ayni sayisal kitle mi vardi 10 binde ya bir sene 5 binken diger sene 3 bindiyse yani demem o ki bilemezsin bu konuda net sayisal bilgi yok o yuzden birak bu isi isin uzmanlari yapsin 6 kisi bir araya gelmis simulasyon hazirlamis aralarindan biri BOUN insaat mezunu daha biz dogmadan bu meslekteki insanlar oturup hesap makinesiyle bunlari hesaplamayi bilmiyor mu ??? Kontejyan hesaplamak kac dakikalik is ki ??? Fakat olay su bu bir sabit fonksiyon degil hep ayni sonucu alamazsin bunu kavramak lazim.

• Ben de 17k dayım ilerlemezse 18k lık selçuk hayalim. Geçen seneden istediğim erzurum hukuktu. Ucundan girebilirsem diye. Körün istediği bir göz Allah verdi iki göz misali şimdi Selçuk bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben 35k civarında kapatır diye düşünüyordum, harbiden çok geriledi. Kuşkusuz bunun tek bir nedeni yok. Şahsımca en büyük etken ''ilk5k dışındaki hukuklara talep azalması''
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.