Şimdi Ara

Silinsin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
4.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Silinsin

(En Son Oy Tarihi: 29.8.2020)
Giriş
    Hocam çok güzel yazmışsınız ben teşekkür ederim peki Akdeniz psikoloji 27 binden almış o 40 bine geriler mi sizce?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • psikoloji da rağbet görüyor ama bi hukuk değil.. o yüzden çok mümkün bence. mytercih 39.2k diyor, bence daha bile iyi olabilir. zaten salim hoca da daha iyisini düşünün dedi, en azından %10-15 Burak hoca nin yayınladığı yanılma payları konusunda düşünebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ecelerdenbirece E kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam çok teşekkür ederim cevabınız için :)

• sonra bana kızıyolar işte. Hocam hukuk bu hukuk. 10k gerilemesi imkansız. Sen mflerin hukuk yazmadığını mı sanıyosun?
  • ecelerdenbirece E kullanıcısına yanıt
    Yorumun için teşekkürler hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• Geçen seneleri bilmem ama bu sene 12k falan değil daha fazla var.Edebiyat yapmadan bile 40k'da olan 15-17k civarı sayısal var.
    Öyle kafadan atma bilgiler de değil.Ben edebiyat yapan sayısalları da sayarsak 20k civarı sayısal olduğunu düşünüyorum.
    Keşke geçen sene kaç sayısal olduğunu gösteren bi veri olsa da kıyas yapsak.
  • wistle W kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum hocam ben 12k derken en kötümser haliyle düşünerek dedim yoksa bence de sayısallar bu sene oldukça fazla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erzincan 60k yı görecek sonuçlar açıklanınca görüşürüz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 60k olur mu bilmiyorum umarım olur ama 45k çok rahat olacak gibi görünüyor hocam çok farklı şeyler olacak bu yıl
  • Benim sıralamam 34470 yazdım ama umudum benim bile yok 40k ya gerilemesi çok zor gibi geliyor bana.
  • Adsız12 A kullanıcısına yanıt
    Zor değil hocam bu sene 40k olmaması için hiçbir sebep yok. Boşuna karamsar davranıp umutsuz bir bekleyiş içerisine girmişsin ama sonuçlar açıklandığında sevinirsin.
  • natic kullanıcısına yanıt
    İnşallah öyle olur kardeş. Umutlanıp üzülmeyim diye biraz karamsarlık yapmışım galiba.Salim Ünsal 41.500 yazmış Erzincan Hukuk'a.
  • Up

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.