Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
4.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Silinsin

(En Son Oy Tarihi: 29.8.2020)
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi natic -- 23 Şubat 2021; 11:33:35 >

• hocam geçen yıllara oranla en az 2,3 katı sayısal vardır çünkü çoğu sayısal 0 edebiyat yaptıkları halde iyi bir tm sıralaması elde ettiler tıp,diş veya şöyle söyleyeyim ilk 15k olan bütün sayısal arkadaşlarım tmde 39k içerisinde ama geçen yıllarda böyle bir şey söz konusu değildi...

Hatta bence 40k olmasını geçtim 45k bile olabilir ve bu seneyi geçmiş yıllarla kıyaslamamalıyız çünkü her şey farklı.
  • olmaz diyen arkadaşlar neden olmaz diyorsunuz açıklarsanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up

• En kötü 35k falan olur.Şunu unutmaki geçtiğimiz yıllarda da sayısal olupta lys3'e giren vardı.40k da 12k sayısal olabilir belki daha fazlada olabilir ama geçen yıldan ne kadar fazla olduğu önemli.

• BALASAGUN29 kullanıcısına yanıt
    hocam geçen yıllara oranla en az 2,3 katı sayısal vardır çünkü çoğu sayısal 0 edebiyat yaptıkları halde iyi bir tm sıralaması elde ettiler tıp,diş veya şöyle söyleyeyim ilk 15k olan bütün sayısal arkadaşlarım tmde 39k içerisinde ama geçen yıllarda böyle bir şey söz konusu değildi...

Hatta bence 40k olmasını geçtim 45k bile olabilir ve bu seneyi geçmiş yıllarla kıyaslamamalıyız çünkü her şey farklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi natic -- 15 Ağustos 2018; 21:1:26 >
  • Önceden de arada sayısallar vardı. Hukuk zaten çok tercih edilen bir alan olduğu için gerilemesi zor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten sizi anlamıyorum inatla geçmiş yıllarla kıyaslıyorsunuz sınav sonuçları açıklanmadan önce de aynen böyle yaptınız yok 2010 yok 2014 yok 2015 ne oldu? ne geçti elinize yani kim bilebildi sonuçları? sadece geçen senelerle kıyasladığınızla kaldınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: natic

Gerçekten sizi anlamıyorum inatla geçmiş yıllarla kıyaslıyorsunuz sınav sonuçları açıklanmadan önce de aynen böyle yaptınız yok 2010 yok 2014 yok 2015 ne oldu? ne geçti elinize yani kim bilebildi sonuçları? sadece geçen senelerle kıyasladığınızla kaldınız.
    2013'ten iyi geleceğini söyledim ve öyle geldi.

Fikir sormuşsun ben de belirtiyorum. Belirtince suçlu mu oluyoruz? Niye kızıyorsun? O zaman fikirlerimizi belirtmemizi isteme.

• natic kullanıcısına yanıt
    İnsallah dediğin gibi olur.

• Hocam anlamıyorsun demek istediğimi fikirlerine elbette saygım sonsuz fakat 2013'ten iyi geleceğini tahmin etmiş olman sadece bir tesadüf yani dediğim gibi bu sene sistem tamamen değişti ama siz geçmişe yönelik tahminlerde bulunuyorsunuz bu yanlış bunu anlatmaya çalışıyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: natic

Hocam anlamıyorsun demek istediğimi fikirlerine elbette saygım sonsuz fakat 2013'ten iyi geleceğini tahmin etmiş olman sadece bir tesadüf yani dediğim gibi bu sene sistem tamamen değişti ama siz geçmişe yönelik tahminlerde bulunuyorsunuz bu yanlış bunu anlatmaya çalışıyorum...
    Bu benim fikrim. Yanlış olduğunu düşünüyorsan fikrimi önemsemezsin. Ayrıca yeni bir yıla nasıl bir yorum yapabilirim ki?

• UP

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam 35k beeelki olur bence de enver paşa haklı gibi niye diye sorarsan eğer adam sayısalda istediği gibi yapamamışsa hukuk yazar ve söz konusu hukuklarda daa belki darılcan ama gerileme bile olabilir... millet boşta kalmamak için yazar aga ben sayısal olsam baktım tıp diş eczacılık gelmiyor diyelim hukuk yazardım yani net.
  • Olmaz. 12k falan da yok zaten. Olsa da onlardan da hukuk tercih edecekler olur maalesef. 35-36kya geriler

• haydada H kullanıcısına yanıt
    Olmadığını neye dayanarak söylüyorsunuz?

• natic kullanıcısına yanıt
    Olsa da hukuk seçenler olur demişim orda zaten. 40kya geriler umarım ama sanmıyorum, her sene önümüzde sayısal oluyor, bu sene daha fazla var evet. Ama geçen sene de edv sınavına herkes giriyodu nerdeyse bu seffer çözmeyen bile var o yüzden teknik olarak herkes çözse evet 12-15k arası olurdu ama böyle bi durum yok

• barajı da bayağı genişlettiler. 40 k olabilir bence çünkü çok fazla sayısal var önde. özellikle 20-30k bandında fazlaca sayısal var.

• Arkadaşlar geçen sene edebiyat sınavına girmeyenin tm sıralaması hesaplanıyormuydu ? Eğer hesaplanıyorsa fazla oynamaz bence

• Evlad-ıOsmanlı kullanıcısına yanıt
    Hesaplanmıyordu hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bi bitmediniz lan:) hala geçen sene de vardı diyorlar. geçen sene kaç tane 40 lira verip giren adam vardı? ben kendi okulumda bile çok görmedim, ki ben de girdim. simdi gecen sene girenlerin sayısı, bu sene girmeyecek olup da hesaplananlardan daha az. oyle olmasa zaten kimse bu kadar kıyameti koparmaz. ikincisi puan türleri birleşmesi. yani tek olay mf değil.

fakat konu hukuk olunca.. yani şimdi gecen sene 27k ile alan bi iktisat desen 40 ne ki?? daha bile gerilere giderdi. ama hukuk olunca temkinli yaklaşmak lazım. zaten tm3 sıralamaları diğerlerine göre yüksek olurdu, o yüzden puan türü birleşmesinden de diğerleri kadar etkilenmeyecek. tmlerin hukuk merakı da işin içine girince, deli gibi tercih ediliyor.. 40 olabilir ama ben 35-40 civarı diyorum.insallah gelir:)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.