Şimdi Ara

Erzincan Hukuk Anket

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
96
Cevap
1
Favori
4.347
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:

Erzincan Hukuk Anket

(En Son Oy Tarihi: 10.6.2020)
Giriş
    30 Mesaj
    Erzincan hukuk bu sene 40k olur mu? Arkadaşlar tm 40k içinde en az 12k mf var deniliyor yani eğer böyleyse Erzincan neden 40k olmasın?

|
    |
  • hocam geçen yıllara oranla en az 2,3 katı sayısal vardır çünkü çoğu sayısal 0 edebiyat yaptıkları halde iyi bir tm sıralaması elde ettiler tıp,diş veya şöyle söyleyeyim ilk 15k olan bütün sayısal arkadaşlarım tmde 39k içerisinde ama geçen yıllarda böyle bir şey söz konusu değildi...

Hatta bence 40k olmasını geçtim 45k bile olabilir ve bu seneyi geçmiş yıllarla kıyaslamamalıyız çünkü her şey farklı.
  • Onbaşı
    30 Mesaj
    olmaz diyen arkadaşlar neden olmaz diyorsunuz açıklarsanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    En kötü 35k falan olur.Şunu unutmaki geçtiğimiz yıllarda da sayısal olupta lys3'e giren vardı.40k da 12k sayısal olabilir belki daha fazlada olabilir ama geçen yıldan ne kadar fazla olduğu önemli.

hocam geçen yıllara oranla en az 2,3 katı sayısal vardır çünkü çoğu sayısal 0 edebiyat yaptıkları halde iyi bir tm sıralaması elde ettiler tıp,diş veya şöyle söyleyeyim ilk 15k olan bütün sayısal arkadaşlarım tmde 39k içerisinde ama geçen yıllarda böyle bir şey söz konusu değildi...

Hatta bence 40k olmasını geçtim 45k bile olabilir ve bu seneyi geçmiş yıllarla kıyaslamamalıyız çünkü her şey farklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi natic -- 15 Ağustos 2018; 21:1:26 >
    |
    |
    BALASAGUN29 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Gerçekten sizi anlamıyorum inatla geçmiş yıllarla kıyaslıyorsunuz sınav sonuçları açıklanmadan önce de aynen böyle yaptınız yok 2010 yok 2014 yok 2015 ne oldu? ne geçti elinize yani kim bilebildi sonuçları? sadece geçen senelerle kıyasladığınızla kaldınız.

|
    |
    ThePscho kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: natic

Gerçekten sizi anlamıyorum inatla geçmiş yıllarla kıyaslıyorsunuz sınav sonuçları açıklanmadan önce de aynen böyle yaptınız yok 2010 yok 2014 yok 2015 ne oldu? ne geçti elinize yani kim bilebildi sonuçları? sadece geçen senelerle kıyasladığınızla kaldınız.
    2013'ten iyi geleceğini söyledim ve öyle geldi.

Fikir sormuşsun ben de belirtiyorum. Belirtince suçlu mu oluyoruz? Niye kızıyorsun? O zaman fikirlerimizi belirtmemizi isteme.

İnsallah dediğin gibi olur.

|
    |
    natic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam anlamıyorsun demek istediğimi fikirlerine elbette saygım sonsuz fakat 2013'ten iyi geleceğini tahmin etmiş olman sadece bir tesadüf yani dediğim gibi bu sene sistem tamamen değişti ama siz geçmişe yönelik tahminlerde bulunuyorsunuz bu yanlış bunu anlatmaya çalışıyorum...

|
    |
    ThePscho kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: natic

Hocam anlamıyorsun demek istediğimi fikirlerine elbette saygım sonsuz fakat 2013'ten iyi geleceğini tahmin etmiş olman sadece bir tesadüf yani dediğim gibi bu sene sistem tamamen değişti ama siz geçmişe yönelik tahminlerde bulunuyorsunuz bu yanlış bunu anlatmaya çalışıyorum...
    Bu benim fikrim. Yanlış olduğunu düşünüyorsan fikrimi önemsemezsin. Ayrıca yeni bir yıla nasıl bir yorum yapabilirim ki?

|
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    175 Mesaj
    Hocam 35k beeelki olur bence de enver paşa haklı gibi niye diye sorarsan eğer adam sayısalda istediği gibi yapamamışsa hukuk yazar ve söz konusu hukuklarda daa belki darılcan ama gerileme bile olabilir... millet boşta kalmamak için yazar aga ben sayısal olsam baktım tıp diş eczacılık gelmiyor diyelim hukuk yazardım yani net.
    |
    |

Olmadığını neye dayanarak söylüyorsunuz?

|
    |
    haydada kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Olsa da hukuk seçenler olur demişim orda zaten. 40kya geriler umarım ama sanmıyorum, her sene önümüzde sayısal oluyor, bu sene daha fazla var evet. Ama geçen sene de edv sınavına herkes giriyodu nerdeyse bu seffer çözmeyen bile var o yüzden teknik olarak herkes çözse evet 12-15k arası olurdu ama böyle bi durum yok

|
    |
    natic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Hesaplanmıyordu hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Evlad-ıOsmanlı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • bi bitmediniz lan:) hala geçen sene de vardı diyorlar. geçen sene kaç tane 40 lira verip giren adam vardı? ben kendi okulumda bile çok görmedim, ki ben de girdim. simdi gecen sene girenlerin sayısı, bu sene girmeyecek olup da hesaplananlardan daha az. oyle olmasa zaten kimse bu kadar kıyameti koparmaz. ikincisi puan türleri birleşmesi. yani tek olay mf değil.

fakat konu hukuk olunca.. yani şimdi gecen sene 27k ile alan bi iktisat desen 40 ne ki?? daha bile gerilere giderdi. ama hukuk olunca temkinli yaklaşmak lazım. zaten tm3 sıralamaları diğerlerine göre yüksek olurdu, o yüzden puan türü birleşmesinden de diğerleri kadar etkilenmeyecek. tmlerin hukuk merakı da işin içine girince, deli gibi tercih ediliyor.. 40 olabilir ama ben 35-40 civarı diyorum.insallah gelir:)

kolayoto.com
bankalar.org
emek server
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.