Şimdi Ara

Ertem Şener Atvye!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Türkiye'de çok konuşulan spikerler listesinde adı üst sıralarda yer alan ve şu an Star TV Spor Müdürlüğü görevini de sürdüren Ertem Şener ATV'ye transfer oluyor. Sporx'in medya dünyasında kapalı kapılar ardında yer alan önemli kaynaklarından aldığı bilgiye göre Ertem Şener çok büyük bir değişiklik ve son dakika sürprizi olmaz ise önümüzdeki günlerde ATV'nin yeni yüzünün bir parçası olacak. Ertem Şener'in EURO 2008 maçlarında görev alması beklenirken, ATV'de ilerleyen dönemde hangi pozisyonda görev yapacağı ise henüz netlik kazanmış değil...

alıntı:sporx.com

Artık maviler kırmızılar diye maç anlatır...euro 2008i atvde izlemek tam bir işkence olacak sanırım..artık ligtv almak şart oldu.

• Bana göre tek geçerim şu anda en iyi maç spikeri, starda kalması daha iyi olurdu CL için
  • sabri ugandan daha iyidir
  • İlker Yasin 'i yorumcu olarak almayacaksa sorun yok .

Benim ciddi endişelerim var atv den ,umarım berbat etmezler .
  • quote:

Orjinalden alıntı: duncan21

İlker Yasin 'i yorumcu olarak almayacaksa sorun yok .

Aman İlker Yasin olmasın da kim olursa olsun pek umursamam..
  • quote:

Orjinalden alıntı: bodrumlu2

quote:

asla yanlız yürümeyeceksin bu yollarda ' sı hala kulaklarımda
  • quote:

Orjinalden alıntı: xswordfishx

quote:

Orjinalden alıntı: bodrumlu2

quote:

asla yanlız yürümeyeceksin bu yollarda ' sı hala kulaklarımda

Nasıl unutulur ki
  • Türkiye Ercan Taner den sonra sadece Melih Şendil i çıkarabildi.O kadar futbolcu yetiştiricem diye dövünenler spiker olayına da bi el atsalarya...Star daki spikerler tümü ile tam bi skandal.Bülent Karpadı arar olduk

Ercan Taner ve ekipi Ntvspor önümüzdeki sezon işallah premier Lig dahil olmak üzere bir çok ligi alırlar da maçları izlemenin tadını alırız...
  • ilginç bir haber.
    bizim spikerler nedense maç anlatmayi değilde maç yorumlamayi daha çok seviyorlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: McCarty

ilginç bir haber.
    bizim spikerler nedense maç anlatmayi değilde maç yorumlamayi daha çok seviyorlar.

Evet ya sadece maç anlatan bir spikeri özler olduk..
  • melih gümüşbıça'ın üstüne tanımam , ertem şener bazen o kadar çok konuşuyor ve abartılı sözler söylüyor ki onun anlattığı bir çok maçın sesini kısıp öyle seyretmek zorunda kalıyorum. Mesela Sir alex Ferguson demek bu adama büyük zevk veriyor. İngiliz spikerler bile adama sir demiyor ama bizimkisi ağzından düşürmüyor.

Forever Melih Gümüşbıçak......
  • quote:

Orjinalden alıntı: kingisland

melih gümüşbıça'ın üstüne tanımam , ertem şener bazen o kadar çok konuşuyor ve abartılı sözler söylüyor ki onun anlattığı bir çok maçın sesini kısıp öyle seyretmek zorunda kalıyorum. Mesela Sir alex Ferguson demek bu adama büyük zevk veriyor. İngiliz spikerler bile adama sir demiyor ama bizimkisi ağzından düşürmüyor.

katılmamak elde değil Ercan Taner şu anda benim gözümde 1 numaradır Melihler de keza açık ara öndedir diğerlerine göre
    ve ertem şener-ilker yasin-emre tilev bu 3lüyü hayatımdan çıkarmak mümkün olsaydı keşke
  • quote:

Orjinalden alıntı: özH@N

quote:

melih gümüşbıça'ın üstüne tanımam , ertem şener bazen o kadar çok konuşuyor ve abartılı sözler söylüyor ki onun anlattığı bir çok maçın sesini kısıp öyle seyretmek zorunda kalıyorum. Mesela Sir alex Ferguson demek bu adama büyük zevk veriyor. İngiliz spikerler bile adama sir demiyor ama bizimkisi ağzından düşürmüyor.

katılmamak elde değil Ercan Taner şu anda benim gözümde 1 numaradır Melihler de keza açık ara öndedir diğerlerine göre
    ve ertem şener-ilker yasin-emre tilev bu 3lüyü hayatımdan çıkarmak mümkün olsaydı keşke

Ercan Taner demişsin tamamda adam bazen hiç pozisyon yokken bir bağırmaya başlıyor tüm ev halkı ne oluyor lem diye ayağa kalkıyor :) :)
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: özH@N

quote:

Ercan Taner demişsin tamamda adam bazen hiç pozisyon yokken bir bağırmaya başlıyor tüm ev halkı ne oluyor lem diye ayağa kalkıyor :) :)

Evet orası öyle Hafif heyecanlı bi spikerimiz
  • ilker yasin anlatsın ya .. taca korner der.. havalanan topa aut der aaa o da ne top sahada hala.. ama hiç düzeltmez kaldığı yerden devam..

daha heycanlı olur böyle.. ne anlatacak bir sonraki pozisyon diye izlerken maçtan daha heycanlı oluyor
  • Euro 2008 öncesi iyi haber
  • Ertem Şener'in yanında İlker Yasin'in o mükemmel yorumlarını dinleyeceksek, kötü haber. Olsun yinede Sabri Ugan kadar şomağızlı değildir.
  • bana sorarsanız ben fikret engin i ve ercan taner i tek gecerim gerisi yalan...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.