Şimdi Ara

Ertelenecek diye bos yapanlar resmi açıklama geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ertelenecek diye bos yapanlar resmi açıklama geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• knk bu kadına pek güvenmiyorum ama ben de erteleneceğini düşünmüyorum

bu akşam belli olacak zaten hele şükür
  • reis erkene alırken, bu kişiye sormuş mu onu açıklasın.
  • yalniz su an net demis yani halen belirsizlik var bu arada ertelenmese de ertelensede bu sinava girilecek hayir anlamiyorum bu ertelenmemesini isteyenler 120/80 mi yapiyor hic mi eksiginiz yok arkadas ben konulari onceden bitirmeme ragmen eksiklerim cikiyor ertelense isinize yarar yigilma olur elbet ama yani calisarak halledilir garip bir tayfa var burada amonyum yani illaki eninde sonunda gireceksin ilerisi otesi berisi var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardesim bunu psikolojik isi var cocuk oyuncagi degil bu bi ileri bi geri ileri aldiysa geri çekme tamam cektik tekrar ileri alma boyle belirsizlikler içinde sınav olmaz cikcak diyecek ki netiz daha ne ileri ne geri yok dalga geciyorlar resmen bizimle

• Bu nasıl bir umuttur Yarabbiii

• devletin isi beni baglamaz kardes bana verilen tarihe kadar yaparim gerisine karismam abarti timi var burada

• Reaghar kullanıcısına yanıt
    gerçekten sizin gibi ergenlere laf anlatmak zor neyse kardesim aynen sen 130/90 yapiyorsun simdi uza

• 10 gün sonra MSÜ var bir kaç güne giriş yerleri açıklanmazsa Ertelenecektir. Bundan sonra tek kıstas bu. Başka şeyleri ciddiye almayın. Yarın da ekstradan bir karar beklemeyin. Kadının atarlanmasının sebebi Mail kutusunun dolması bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Graphic Violence -- 28 Mayıs 2020; 1:22:45 >
  • Hanımefendi hem YÖK yetkilisi hem bilim kurulu üyesi. Tam forumun boş tarih muhabbeti yapan elemanlarının referans alması gereken bir isim yani. İttifak ortağının vekiline falan benzemez bu kadın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUTURS -- 28 Mayıs 2020; 1:22:27 >
  • Ben de mezunum ve gecen seneden 30 k dan kaldim konular kaldirirdi aglamadim sinavi ileri cektiler neyse dedim sonra geri cektiler bir de yaklasik 6 aydir 135 dk cozdugum tyt denemsinin suresini arttirdilar ben nasil sure kazanirim diye taktikler gelistiriuordum hepsi heba oldu neyse dedim ama yeter yani yapcaklari is net
    degil

• 26-27 Temmuz'da yapılacağıda resmi açıklamaydı ama Cumhur-u Reisin tek bir lafına bakar.

• ok

• Yalnız şu 30dk muhabbeti hoş olmadı. Zaten kolay soracaklardı. 30dkya gerek yoktu.

• Bravooo cidden aciyorum sizin gibilere

• Graphic Violence G kullanıcısına yanıt
    Ben kolay soracaklarini zannetmiyorum sure artti ve milletin elenmesi gerekiyor klasik osyme zorlugu olur bence

• 2018 tyt gibi olsa yeter. Kolaydan kastım 75 Net yapan adamın 90'a çıkması değil.

• Bana ergen diyene bak. Çok zekisin galiba sen harcama değerli vaktini burada

• Beyler 2dk bir birbirinizi yemeyin. Yeter.

• Reaghar kullanıcısına yanıt
    ok

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.