Şimdi Ara

[ERTELENDI].:ISLE OF DREAMS ISTANBUL 2014:. (5-6-7 AĞUSTOS) Afrojack, Fedde, Alesso... (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
2
Favori
5.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar biletixte bilet satışlarının neden durdurulduğuna dair bilginiz var mıdır? eksisozluk vs gibi ortamlarda iptal olduğuna dair söylentiler var.

Hafta içi olması çok düşündürüyor, ertesi günü işe nasıl gideceğiz o kafayla? :(
  • Böyle bi rezillik olmaz. Etkinliğe 1 hafta kaldı hala açıklama yapılmıyor. Ertelencek diyenlerin sayısı yüksek. Onlarda neye göre söylüyorlar bilmiyoruz. Yıllık izni bu tarihe getirdik. Bunun dışında bu fest. için uçak bileti alan onlarca kişi var. Çok iyi madur ediyorlar milleti. İyice soğuttular yeminle...
  • etkinlik ertelendi detaylar gelecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • israil ayağını erteleseler anlarım da bizimle ne alakası var

• Varya ana bacı indiricem bu ne a..... kaç gündür bunu bekliyoz çıkıp ertelendi iptal olmadı diyolar bide eylülde yapacaklarmış yok ocakta yapın daha bi şenlik olur hem o kış ayının depresif havasına alır... türkiyede yaparsan bu olur organizatörler eşşek, kim bilir sorun ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dynesseh

Varya ana bacı indiricem bu ne a..... kaç gündür bunu bekliyoz çıkıp ertelendi iptal olmadı diyolar bide eylülde yapacaklarmış yok ocakta yapın daha bi şenlik olur hem o kış ayının depresif havasına alır... türkiyede yaparsan bu olur organizatörler eşşek, kim bilir sorun ne?

ben ortadoğunun durumu diyorum, djler gelmek istememiş olabilir

• Le Blanc kullanıcısına yanıt
    öyle olsa iptal olurdu diye düşünüyorum ne zaman biteceği belli değil ki bu durumun israildeki iptal olması lazım, organizasyondan kaynaklanan problem sanırım twitter hesabında bu organizasyonda yer alacak sanatçılarla yakın temasta bulunacağız diye enteresan bir tweet gördüm ordan bu kanıya vardım ama mallar açıklama yapmıyorki zaten birçok kişinin bende dahil hevesim kaçtı valla bundan sonra EKİME kadar yapsalar anca giderim
  • Bizim turklerin yapacagi is bu kadar olur,iyiki bilet filan almadim

• Al hocam ilk mesaja editlersin
    http://www.isle-of-dreams.com/?page_id=140

• israil biraz saldırır durur hersene aynı şey. mesela eylülde falan ortalık sakinleşmiş olur. aslında bizle hiç alakası yok bu olayların ama yabancılar ülkeyi fazla tanımıyor maalesef.

ne suç ne de organizasyon bizde değil @Brendan Rodgers

• Arkadaşlar bu iptalin savaşla uzaktan yakından alakası yok. Ayrıca festival ertelenmedi iptal edildi. Açık açık söyleyemiyorlar. Eylül ekimde fln ümitlenmetin hiç. İptalin nedeni istenilen satış rakamına ulaşılamaması. Elektronik müziğin ülkemizdeki yer belli. Tiesto, armin gibi isim yapmış dj'ler dışında hiç bir büyük etkinlik kar yapmaz. Bunun örneğide bu festival.
  • neler dönmüş , ya iptal olduysa böyle saçmalık olamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

Arkadaşlar bu iptalin savaşla uzaktan yakından alakası yok. Ayrıca festival ertelenmedi iptal edildi. Açık açık söyleyemiyorlar. Eylül ekimde fln ümitlenmetin hiç. İptalin nedeni istenilen satış rakamına ulaşılamaması. Elektronik müziğin ülkemizdeki yer belli. Tiesto, armin gibi isim yapmış dj'ler dışında hiç bir büyük etkinlik kar yapmaz. Bunun örneğide bu festival.

o mantığa göre life in color nasıl yapılıyor hocam ?

dediğin gibiyse bile ülke potansiyeli belliyken bu işe kalkışıp, reklam yapıp bilet sattıktan sonra sayı yetersiz yaa iptal edelim diyen bir organizasyon şirketinin bir daha iş yapması imkansız.

ağır hayalkırıklığına uğradım o yüzden biraz sinirliyim, lütfen yanlış anlama.
  • facebook sayfasındaki açıklama şöyle,

Üzülerek belirtmemiz gerekir ki 5 6 7 Ağustos tarihlerinde İstanbul’da yapılacak olan Isle of Dreams Festivali ertelenmiştir.
    Tüm fanlarımızdan,sponsorlarımızdan ve destekçilerimizden özür diler, bilet alan herkese paralarını iade edeceğimizi bildiririz.
    Bu organizasyonda yer alacak sanatçılarla yakinen temasta olacağız ve Türkiye’nin hakettiği bu organizasyona ilişkin gelişmelerden sizleri haberdar edeceğiz.
    Festivalde her hangi bir iptal söz konusu değildir ,yeni tarihler belirlenir belirlenmez, seyircilerimizie ve müzikseverlere duyurulacaktır.

bari fazla para veren arkadaşlar iade etsin biletlerini, yeni tarih gelince indirim olur yine.
  • vay be o kadar yüksek bilet fiyatlarına ragmen patates olmuş o kadar pop sanatçısını aynı anda book edersen olacagı bu, cocoon culara lafım yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le Blanc

quote:

Arkadaşlar bu iptalin savaşla uzaktan yakından alakası yok. Ayrıca festival ertelenmedi iptal edildi. Açık açık söyleyemiyorlar. Eylül ekimde fln ümitlenmetin hiç. İptalin nedeni istenilen satış rakamına ulaşılamaması. Elektronik müziğin ülkemizdeki yer belli. Tiesto, armin gibi isim yapmış dj'ler dışında hiç bir büyük etkinlik kar yapmaz. Bunun örneğide bu festival.

dediğin gibiyse bile ülke potansiyeli belliyken bu işe kalkışıp, reklam yapıp bilet sattıktan sonra sayı yetersiz yaa iptal edelim diyen bir organizasyon şirketinin bir daha iş yapması imkansız.

Life in color un toplam maliyeti bir tek isle of dreams'de Aviciinin maliyetine eşittir.

Birisi 3 gün sürcek milyon dolarlık bir yatırımken diğeri üstünüze boya sıkılan 3-4 saatlik kıytırıktan bir etkinlik.

• Parasını geri alan var mı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Le Blanc

quote:

Life in color un toplam maliyeti bir tek isle of dreams'de Aviciinin maliyetine eşittir.

Birisi 3 gün sürcek milyon dolarlık bir yatırımken diğeri üstünüze boya sıkılan 3-4 saatlik kıytırıktan bir etkinlik.

sen de haklısın ama eğer durum buysa potansiyel belliyken küçük bir matematik hesabı yapmadan organiszasyonu ayarlamak büyük hata olmuş.

bu arada israil de iptal oldu, artık bu savaştan dolayıdır

• Tam otobüs bileti, kalacak yer ayarlayacakken gelen maille sarsıldım. Hayır madem erteliyoruz diyorsunuz belli bir tarih verin, biz de ona göre ya iade edelim ya da planımızı yapalım. Nedeni de bilet satışlarının yeterli rakama ulaşamamasıysa o da ayrı bir rezillik. Neresinden tutsan elinde kalıyor ya sabah sabah sinirlerini hoplatıyorlar insanın
  • Hmm ertelendiği iyi olmuş hafta sonu olursa gidilir
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.