Şimdi Ara

[ERTELENDI].:ISLE OF DREAMS ISTANBUL 2014:. (5-6-7 AĞUSTOS) Afrojack, Fedde, Alesso... (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
2
Favori
5.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ben şimdi çalişan birisiyim ve 5- 6- 7 ağustosda calişmak zorundayim saat kaçta müzik başliyor 6da işim bitiyor sariyere gelmem benim cok uzun sürer gece kaç gibi biter evime dönebilirmiyim ne yapabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: SKRlllEX

Beyler ben şimdi çalişan birisiyim ve 5- 6- 7 ağustosda calişmak zorundayim saat kaçta müzik başliyor 6da işim bitiyor sariyere gelmem benim cok uzun sürer gece kaç gibi biter evime dönebilirmiyim ne yapabiliriz

dostum müzik öğlen saatlerinde başlayacak ama gündüz kafa şişirmeyen soft tarzda çalarlar. Gerçek festival atmosferi ve müziği 9-10'dan sonra başlar. sabah 6-7'ye kadar sürer. çıkış saatini kendin belirlersin. 3-4 gibi çıkarsın sanırım. kişisel fikrim eğer çalışıyorsan kombine düşünme sakın. eziyet olur. müzik zevkine göre ilk gün yada 2. gün katıl derim.
  • biletix bilet satışlarını durdurdu diyet isle of dreams iptal diyolar twitter'da ama organizatör daha 1 saat önce durumunu güncellemiş az kaldı bilmem ne diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

biletix bilet satışlarını durdurdu diyet isle of dreams iptal diyolar twitter'da ama organizatör daha 1 saat önce durumunu güncellemiş az kaldı bilmem ne diye.

Ciddi olamazsın
  • şimdi alıyodum bilet satışı durdu bilgisi olan varmııı
  • iptal değilmiş biletix sisteminde sorun varmış. ama niye diğer etkinliklerde bilet satılıyor da isle of dreams de bilet satışı durduruluyor. nası sistemde sorun var.
  • Fiyat değişikliği olacaktır ondan.

Sahne önü alınca yok boyun tutulurmuş falan filan diyen arkadaş çok biliyor galiba? (!)

Hardwell'de de sahne önü alma dedin bana çok iyi hatırlıyorum görsel efekti falan kaçırısın gibisinden okadar pişman oldum ki sahne önü almadım diye arkadaşlar konser sahne önünde yaşanır size okadar diyorum
  • Ortalık yangın yeri gibi. herkes farklı birşey sölüyor. iptal olcak, ertelencek, gerçekleşicek....

Benim görüşüm etkinliğe kadar 3 iş günü var. internetten alınan biletlerde sadece kurye seçeneği var. Teslimatta sıkıntı olmasın diye bu saatten sonra sadece etkinlik gişesinde satışa çevirmiş olabilirler.
  • bende öyle diyorum zaten. ama, biletix'ten indirimli biletleri kaldırarak, normal satış fiyatından, farklı teslimat seçenekleriyle bilet satışı başlayabilir. gişeden teslimat seçeneği falan koyup satışa devam edebilirler. yani bu normal bişey biletixte bütün etkinlikler bu şekilde satılıyor. eğer kapıda satış olursa indirimli fiyattan bilet vermezler. kapıya gelen herşeyi göze alarak gelmiş bileti almak için geliyodur bilet fiyatı önemli olmayacaktır :) yarın sabah verilir bilgisi umarım.
  • quote:

bende öyle diyorum zaten. ama, biletix'ten indirimli biletleri kaldırarak, normal satış fiyatından, farklı teslimat seçenekleriyle bilet satışı başlayabilir. gişeden teslimat seçeneği falan koyup satışa devam edebilirler. yani bu normal bişey biletixte bütün etkinlikler bu şekilde satılıyor. eğer kapıda satış olursa indirimli fiyattan bilet vermezler. kapıya gelen herşeyi göze alarak gelmiş bileti almak için geliyodur bilet fiyatı önemli olmayacaktır :) yarın sabah verilir bilgisi umarım.

şu saatten sonra bilet satışı devam etse bile indirimli fiyat beklemeyin derim:) yarın ola hayrola...
  • quote:

bende öyle diyorum zaten. ama, biletix'ten indirimli biletleri kaldırarak, normal satış fiyatından, farklı teslimat seçenekleriyle bilet satışı başlayabilir. gişeden teslimat seçeneği falan koyup satışa devam edebilirler. yani bu normal bişey biletixte bütün etkinlikler bu şekilde satılıyor. eğer kapıda satış olursa indirimli fiyattan bilet vermezler. kapıya gelen herşeyi göze alarak gelmiş bileti almak için geliyodur bilet fiyatı önemli olmayacaktır :) yarın sabah verilir bilgisi umarım.

Dostum pmye bakarmisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar iptal değil gönlünüzü ferah tutun
  • bugün yarın bilet almayı düşünüyordum ya indirimli alamayacakmıyım şimdi :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lavgirin -- 26 Temmuz 2014; 15:06:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lavgirin

bugün yarın bilet almayı düşünüyordum ya indirimli alamayacakmıyım şimdi :(

şu saatten sonra imkansız. hatta biletix'den satışın tekrar başlayacağını sanmıyorum. sadece etkinlik gişesinden satış olabilir.
  • aynen iptal değil. 220 tl den indirimli bilette satılmaz artık. bende o kategorinin bileti var. 440 tl iken de 375 liraya satıyodum, 225 liraya düştüğünde de 375 liraya satıyodum. hala satıyorum. almak isteyen varsa isterse biraz yine beklesin belki çıkar ama ilk satış fiyatından çıkarsa bende var bilet aklınızda bulunsun. oraya 440 vereceğinize bana verirsiniz buradan alıcı çıkarsa biraz daha düşürürüm fiyatı ;)
  • evente istanbul dışından veya yalnız katılanlar olarak düzenleyeceğimiz yalnızlar partisinde uçuşa geçebiliriz haberleşelim hatta kayseriden arabayla gidecek olan varsa masrafa ortak olabilirim
  • hakkaten festival 3 gün sürecek. biz de dh olarak buluşabiliriz. sabah-öğlen falan buluşup sohbet muhabbet gırlaa takılabiliriz :)

oraya gittiğimizde belirgin ama çokta kabalık olmayan boş bi yer belirleriz. buradan yazarız tarif ederiz. gelin burdayım üzerimde şu var bu var falan öyle buluşabiliriz :D:D
  • ben de ilk gün için bileti değiştirecektim ama taşınma telaşından o hakkımı kaybettim heralde, yine de ilk gün bir toplanma noktası belirlerseniz tanışalım

• quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

quote:

Beyler ben şimdi çalişan birisiyim ve 5- 6- 7 ağustosda calişmak zorundayim saat kaçta müzik başliyor 6da işim bitiyor sariyere gelmem benim cok uzun sürer gece kaç gibi biter evime dönebilirmiyim ne yapabiliriz

dostum müzik öğlen saatlerinde başlayacak ama gündüz kafa şişirmeyen soft tarzda çalarlar. Gerçek festival atmosferi ve müziği 9-10'dan sonra başlar. sabah 6-7'ye kadar sürer. çıkış saatini kendin belirlersin. 3-4 gibi çıkarsın sanırım. kişisel fikrim eğer çalışıyorsan kombine düşünme sakın. eziyet olur. müzik zevkine göre ilk gün yada 2. gün katıl derim.

bu arada yeni gördüm mesajınızı, müzik gece 12de bitmiyor mu kanunen yasak olması lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Le Blanc

quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

quote:

bu arada yeni gördüm mesajınızı, müzik gece 12de bitmiyor mu kanunen yasak olması lazım

Ana sahnede 1'de müzik bitiyor. Diğer sahnede 4'e kadar devam edilcek. Ses yasağı mekana göre farklılık gösterebiliyor. Haziran ayında kilyosda minipax fest. sabaha kadar müzik sürdü. Mekanın etrafında yerleşim alanı yoksa esneklik olabiliyor. Burasıda koca orman :) Ses yasağı etki etmez.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.