Şimdi Ara

[ERTELENDI].:ISLE OF DREAMS ISTANBUL 2014:. (5-6-7 AĞUSTOS) Afrojack, Fedde, Alesso... (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
2
Favori
5.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ingrid

Arkadaşlar etkinlik Istanbula alınmış, kombine 440TL kamp hariç, arkadaş detaylı bilgileri paylaşmış, birde a&b göremedim orjinal sitedeki günlere ayrılmış line up ta, ben gitmekten vazgeçtim ayrıca hiç güvenilir gelmiyor bana bu etkinlik yinede gidecek arkadaşlara iyi eğlenceler

http://www.tr-ance.com/forum/Isle-of-Dreams-Above-ve-Beyond-Avicii-Chuckie-Fedde-Le-Grand-Paul-Oakenfold-Sasha-Steve-Aoki-t1892938.html&st=30&gopid=2629439#entry2629439

Aynen hiç güvenilir gelmiyor hergün farklı birşey diyorlar ve Antalya bileti alanların bileti patlamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dehhani.

quote:

Orijinalden alıntı: Ingrid

Arkadaşlar etkinlik Istanbula alınmış, kombine 440TL kamp hariç, arkadaş detaylı bilgileri paylaşmış, birde a&b göremedim orjinal sitedeki günlere ayrılmış line up ta, ben gitmekten vazgeçtim ayrıca hiç güvenilir gelmiyor bana bu etkinlik yinede gidecek arkadaşlara iyi eğlenceler

http://www.tr-ance.com/forum/Isle-of-Dreams-Above-ve-Beyond-Avicii-Chuckie-Fedde-Le-Grand-Paul-Oakenfold-Sasha-Steve-Aoki-t1892938.html&st=30&gopid=2629439#entry2629439

Aynen hiç güvenilir gelmiyor hergün farklı birşey diyorlar ve Antalya bileti alanların bileti patlamış

tr-ance da uçak biletine kadar alan bir arkadaş vardı onun uçak bileti de yandı üzüldüm gerçekten böyle saçma sapan planlama olamaz
  • Konserin İstanbul'a alındığı açıklandı arkadaşlar. Biletler yarın tekrar satışa çıkıyor.

[ERTELENDI].:ISLE OF DREAMS ISTANBUL 2014:. (5-6-7 AĞUSTOS) Afrojack, Fedde, Alesso...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAAltuntas -- 22 Mayıs 2014; 23:48:37 >
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Ankara niye alınmaz olum burası başkent

Şaka bir yana istanbul'a alındıgı iyi oldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke İstanbul'a alınmasaydı a&b de kesin gelmiyorsa gitmiycem muhtemelen . Bide paul van dyk geliyor mu acaba ?
  • Beyler gitmeyi düşünenler varsa paslaşalım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DieMF -- 27 Mayıs 2014; 22:57:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lavgirin

Keşke İstanbul'a alınmasaydı a&b de kesin gelmiyorsa gitmiycem muhtemelen . Bide paul van dyk geliyor mu acaba ?

PvD geliyor A&B gelmiyor line upta yok, kaldırmışlar sanırım
  • Cok pahali ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildiğim isimler ağzımı açık bırakmaya yetti ama hepsine gidecek param yok ühüü birde bilmediğim iyi isimler de var pvd kim mesela daha önce hiç duymamıştım

• tekli bilet satiyorlar en guzel gun 2. gun 220 TL 1. gunde fena sayilmaz ama avicii ve fedde le grande agir basiyor ingrosso ile axwell i dagitmislar kotu olmussi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Markus Schulz kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam dediğine katılıyorum
  • Arkadaşlar gitmeyi planlayan var mı?

Kombine sahne önü 650 ama campvillage girebilecek miyiz?
    yani şunu demek istiyorum hem kombine + campvillage biletimiz olursa cadır kurabilecekm iyiz*
  • çadır kurmak için ayrı bilet alınacak.

2. günde alesso var o tek başına 220 tl eder. hiç gidilmese bile 2. güne gidilir dicem de 2. gün için tek bilet alan bir sürü kişi olucak aga çok kalabalık olacak 2. gün :D
  • Above and Beyond ile tekrar anlaşmışlar, geliyor yani
  • 2. güne gidilir.
  • ultra europe veya isle of dreams'e katılıcam veya her ikisinede
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le Blanc -- 21 Haziran 2014; 14:32:41 >
  • Arkadaşlar herkese merhaba,

Elimde 2 adet satılık Isle of Dreams Day 2 (6.ağustos) bileti vardır.Biletix'ten aldım ikisini de.Kombine bilet geldiği için satıyorum.Tanesini 175 TL'den satıyorum.
    İlgilenen arkadaşlar bana özel mesaj ile ulaşabilirler.
  • kombine bileti 400 TL'ye, ikinci gün biletini 200 TL'ye, kamp biletini de 360 TL'ye satabilirim.deluxe vip alacak arkadaşa da 1000 TL indirim yaparım
  • heyecanı biraz artıralım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.