Şimdi Ara

Ertan Sinan Şahin Hoca Fizik Videolarına Başlamış !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
3.830
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> Ertan Sinan Şahin Hoca Fizik Videolarına Başlamış !
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    70 Mesaj

Gözlemlerim

Video formatı pdfler ile desteklenmiş. PDF tasarımına baktığımda boşuna kalabalık yapan grafikler yok bu şu demek oluyor evde kendi yazıcınızı kullanıyorsanız normal grafiklerle 2 sayfalık toner harcarken bu pdf ile 1 sayfalık harcanıyor ve bu tüketim için çok iyi !

Dersin işleyişi bildiğimiz gibi sarmal bir yapıya sahip bunu Behzat hoca da yapıyor. Öncelikle konu ve bir kaç soru üzerinden anlatım arkasından benzer soruların çözümü ve bolca soru ile pekiştirme sağlanıyor gerçekten yararlı olacak bir seriye dönüşeceğini ve videoların hızlı yüklenmesi sonucunda eğer ücrette makul seviyede olur ise DH dili ile "Millet Bilinçlendi" olayı gerçek olacağına benziyor.

İlk adım olarak güzel bir iş çıkarılmış diğer saçma sapan youtube kanallarındaki pdflere göre emek harcanmış ve daha geliştirilmesi gereken yerler var.

ÖZET

* KAF sistemindeki sarmal eğitim modeli fizik için uygulanmış.
    * PDF dosyaları grafik açısından daha az ve soru odaklı bu da yazıcı dostu olduğu için güzel ama bazı fosforcu arkadaşlar için olumsuz yönde etkileyecektir. Daha fazla kişiye "Fizik" öğretmek için @ertansinansahin hocamız gerekeni ilerleyen süreçlerde yapacaktır. Çünkü sadece görsel tasarım için bile kaf alındığını biliyoruz. (bkz:instagram)
    * Piyasadaki kitaplar taranmış gözüküyor tek kaynak ile bir çok soru ve çözümüne fiziği öğrenerek ulaşabileceğiz bu da bütçe için gerçekten önemli. Şu an palme fizik kitabı 40 lira. büyük tasarruf olacaktır.

PDF için link :https://ertansinansahin.com/wp-content/uploads/2018/08/01-Vektorler.pdf

|
    |
    Bahsedilenler: ertansinansahin
    Zor bir yolda yürümek mecburiyetinde olanlar, yolda yürümeye başlamadan önce, gönüllerinde ve zihinlerinde yürümek ve yol almak zorundadırlar. Evvela, 'Bu yolu ben nasıl aşarım?' korkusundan kurtularak yola çıktıklarında görürler ki, yol ne kadar zor olursa olsun bir müddet sonra aşılmış, yürünmüş ve hedeflenen yere gidilmiştir. İşte o zaman insanların yüreklerinde, aslında engellerin zannedildiği kadar zahmetli olmadığına ve bütün sıkıntılı yolların aşılabileceğine dair bir iman doğar.

• Büyük ihtimal uygun olacağını düşünüyorum. Kendisi de şu anda fizik doktorası yaptığı için öğrencilerin halinden daha iyi anlayacağını umuyorum.

Daha fazla beğenilen yorum yok.

• Yüzbaşı
    809 Mesaj
    fiyat da uygun olur inş

Orijinalden alıntı: Ryo41

fiyat da uygun olur inş
    Büyük ihtimal uygun olacağını düşünüyorum. Kendisi de şu anda fizik doktorası yaptığı için öğrencilerin halinden daha iyi anlayacağını umuyorum.
    |
    |
    Zor bir yolda yürümek mecburiyetinde olanlar, yolda yürümeye başlamadan önce, gönüllerinde ve zihinlerinde yürümek ve yol almak zorundadırlar. Evvela, 'Bu yolu ben nasıl aşarım?' korkusundan kurtularak yola çıktıklarında görürler ki, yol ne kadar zor olursa olsun bir müddet sonra aşılmış, yürünmüş ve hedeflenen yere gidilmiştir. İşte o zaman insanların yüreklerinde, aslında engellerin zannedildiği kadar zahmetli olmadığına ve bütün sıkıntılı yolların aşılabileceğine dair bir iman doğar.
  • Çavuş
    70 Mesaj
    up
    |
    |
  • Yarbay
    2641 Mesaj
    Up ben yeni konsepti beğendim
    |
    |

Up, Ertan hoca sistemi Behzat Rasuli'ye benzetmiş ama umarım fiyat olarak Behzat Rasuli'ye değil Nejdet Kirpi'ye benzer Pahalı olmazsa alabilirim, pahalı olursa ben de dahil pek çok kişinin alamayacağını düşünüyorum hocam hem bizim için hem sizin için düşük ücret olması daha iyi olur bence.

Bu arada sistemi beğendim, emeğinize sağlık.
    |
    |
    Bahsedilenler: ertansinansahin
    abi tek sorun pdf olayı alıcam büyük ihtimal uygunda olurda çevremde ucuza çıkartıcak yer yok merkeze uzagım birde ona çözüm getirse güzel olur bence yorumlara da yazdım da ulan boş muhalefet olanlarda tuhaf degişik cinsler sanırım tek yönlü düşününce millet
    |
    |

Her konu 5 TL desek --> 37*5=185 TL

Ya da her konu 10 TL desek --> 37*10=370 TL ediyor.

Fiyatlandırma olarak tahminim bu şekilde. Bundan pahalı olursa almayı düşünen çoğu kişinin geri basacağını düşünüyorum. Fiyatlandrıma konusunda başkalarından da tahmin bekliyorum.
    https://ertansinansahin.com/tyt-ayt-fizik-konu-listesi/

Ayrıca hocam okuyorsanız lütfen ödeme sistemi üzerinde biraz uğraşın. Çoğu kolaya kaçan hocalar gibi banka havalesi vs. ile ödeme alacaksanız ders alacakların %90'ı uğraşmayıp vazgeçecektir. Kredi kartı ile ödeme gibi bir şey yapabilirseniz güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emou -- 17 Ağustos 2018; 22:35:31 >

• Onbaşı
    23 Mesaj

Konu başı 7 tl olabilir uygun bence 7

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    emou kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

manyetizma 1 konu mu sayıliyor

|
    |
    Anliyorumm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam bence 5 TL'nin üzerinde bir fiyata bile cayan çok kişi olur(büyük ihtimalle ben de almam). 5 TL olabilir ama bence Nejdet Kirpi gibi 3 TL standart fiyat koyup konuların önemine göre azaltıp artırması çok güzel olur(Mesela Nejdet Kirpi'de 12 Tl olan konu da var). Ertan hoca ne planlıyor bilemiyorum ama umarım biraz uygun fiyata satıp kitleyi geniş tutarak gelir elde etmeyi düşünüyordur, böyle olursa hem fizik çoğu kişinin sıkıntı yaşadığı bir ders olduğu için hızlı yayılır, hem de biz öğrencileri maddi olarak rahatlatmış olur. Tabi bir de maalesef korsancılık gibi bir problem var, ucuz olması hocayı bu konuda da biraz daha rahatlatır.
    |
    |
    emou kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Orijinalden alıntı: Die Chemie.

Hocam bence 5 TL'nin üzerinde bir fiyata bile cayan çok kişi olur(büyük ihtimalle ben de almam). 5 TL olabilir ama bence Nejdet Kirpi gibi 3 TL standart fiyat koyup konuların önemine göre azaltıp artırması çok güzel olur(Mesela Nejdet Kirpi'de 12 Tl olan konu da var). Ertan hoca ne planlıyor bilemiyorum ama umarım biraz uygun fiyata satıp kitleyi geniş tutarak gelir elde etmeyi düşünüyordur, böyle olursa hem fizik çoğu kişinin sıkıntı yaşadığı bir ders olduğu için hızlı yayılır, hem de biz öğrencileri maddi olarak rahatlatmış olur. Tabi bir de maalesef korsancılık gibi bir problem var, ucuz olması hocayı bu konuda da biraz daha rahatlatır.
    Yazdığınız her kelimeye katılıyorum. Dediğiniz gibi umarım çevreyi geniş, fiyatları düşük tutarak başlar. Zaten belirli bir çevre edinmiş olsa bile pahalı fiyatlı dersler için bence hala o kadar da büyük bir çevresi yok Ertan hocanın. Fiyatları çok pahalı tutması kendisine dezavantaj yaratacak gibi. Özellikle kendini kanıtlamadan, büyük kitlelere ulaşmadan yüksek fiyatla başlarsa başlamadan düşebilir aman dikkat
    |
    |

• Yüzbaşı
    901 Mesaj

Hsyir ertan hocanın paylastigi programda 4 tada 5 e e ayrılmış

|
    |
    iknowBUTterfly kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Lastik Avcısı
Canlı Tv izle
Media Sözlük
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.