Şimdi Ara

Ertan sinan şahin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
2.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ya bu ne kadar boş bir mantık anlamak mümkün değil. 200 soru için (tyt+ayt) millet +10k tl dersane ücreti verip üstüne her dersten saati 150-200 tl'ye özel ders alıyor. Onlara bir sorun yok, değer. Ancak 350 tl verip 21 soruluk kısmı aradan çıkartmaya çalışmak "değmez". Şu Tyt/Ayt forumuna bakıyorum da %80'iniz komedisiniz.

O paraya değmez deyip bir sebep belirtmemek gibi bir şey yerine anlatımı iyi değil, dolayısıyla o parayı haketmiyor vb şeyler demek çok çok daha mantıklı ve en azından bir nebze yardımı dokunacak cümleler olacakken; 350 tl'yi 21 soru için mi vereceksin, değmez eğvle eğvle demek tamamen vasatlık göstergesi bana göre.

Üstelik bu bir değil iki değil yorumunuzu gördüğüm çoğu tavsiye konusunda "A kişisi çöp, B yayını leş" gibi yorumlar yapıyorsunuz. Siz hiçbir kaynağı, kişi ve kurumu beğenmiyorken bu sınava neyle nasıl hazırlanıyorsunuz çok merak ediyorum açıkçası.
  • Sıfırsan kesin değer. Orta seviyeysen olabilir. Alternatiflerden memnun değilsen ESŞ memnun eder.
  • 21 fizik sorusu icin degmez o kadar paraya; youtube'da birsürü ücretsiz video paylaşan kanal varken.
  • ben de alsam mı diye düşünüyorum ama al diyen öve öve bitiremiyor alma diyen de yerden yere vuruyor arası yok
  • ben bunu nasıl düşünemem yav sağ ol kardeşim allah tuttuğunu altın etsin
  • 290 di

• değmez bence, dün baktım ben alasım gelmedi.
  • buna kendin karar ver.
    ben çok memnunum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Örnek dersleri sana bir şeyler katıyorsa al yani kararını kendin ver

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bütün deselri almana gerek yok kaldırma kuvveti, basınç, ısı sıcaklık, hareket, modern fizik vs için para vermek gereksiz.
  • Örnek videoları güzel hedefim ilk 100 ben almaya yakınım baya

• mahmut balığı M kullanıcısına yanıt
    modern fiziği adam akıllı anlatan hoca yok yalnız trde geçen sene iyi anlatmıştı ertan hoca
  • sadece ayt almayı düşünüyorum
  • Ya bu ne kadar boş bir mantık anlamak mümkün değil. 200 soru için (tyt+ayt) millet +10k tl dersane ücreti verip üstüne her dersten saati 150-200 tl'ye özel ders alıyor. Onlara bir sorun yok, değer. Ancak 350 tl verip 21 soruluk kısmı aradan çıkartmaya çalışmak "değmez". Şu Tyt/Ayt forumuna bakıyorum da %80'iniz komedisiniz.

O paraya değmez deyip bir sebep belirtmemek gibi bir şey yerine anlatımı iyi değil, dolayısıyla o parayı haketmiyor vb şeyler demek çok çok daha mantıklı ve en azından bir nebze yardımı dokunacak cümleler olacakken; 350 tl'yi 21 soru için mi vereceksin, değmez eğvle eğvle demek tamamen vasatlık göstergesi bana göre.

Üstelik bu bir değil iki değil yorumunuzu gördüğüm çoğu tavsiye konusunda "A kişisi çöp, B yayını leş" gibi yorumlar yapıyorsunuz. Siz hiçbir kaynağı, kişi ve kurumu beğenmiyorken bu sınava neyle nasıl hazırlanıyorsunuz çok merak ediyorum açıkçası.

• HacettepeTıp2019 kullanıcısına yanıt
    tecrübelerime dayanarak söylüyorum herhalde çöp olup olmadığını.
  • Tamamını almak mantıksız gibi geliyor bhh gibi bir kaç konuyu alıcam ben sadece çoğu konuyu youtubeda halledersin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • HacettepeTıp2019 kullanıcısına yanıt
    fizik geo mat gibi dersler 20 -30 soru çözüp geçilecek dersler değil br önerilme sebebide bu zaten her konudan nerdeyse 300 soru çözüyor lti saymıyorum bile
  • YKSCİ TAYFA Y kullanıcısına yanıt
    Ne yazdığımı anlamamışsınız. Kaldı ki size de yazmadım ben o yorumu. Tekrar tekrar okuyun iyice anlayın yazdıklarımı ve kime yazdığımı.

Ha olur da yine anlamazsanız diye bir ipucu vereyim size, 21 soru kısmı şuradan geliyor. Tyt+ayt toplamda fizikten 21 soru geliyor ya hani sınavda, üstteki arkadaş ona istinaden dedi 21 soru için para vermeye değmez diye. Pakette konu başına 20-30 soru var gibisinden bir beyanda bulunan olmadı yani, anladığınız buyduysa.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.