Şimdi Ara

ERSUNCULAR TOPLANIN HELE SİZE SORUM VAR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ersun Yanal geldi diyelim yine takım kötü giderse sorumlusu kim olacak ?

O zaman ne diyeceksiniz merak ettim

Bana şimdi burada gelip Ersun hoca gelsin her şey düzelir lafları yapmayın Ali Koç gelsin her şey düzelir diyorduk ama öyle olmadı

• Gelir başarısız olursa onuda eleştiririz. Kimse babamızın oğlu değil aslolan Aziz, Aykut, Ali Koç, Ersun değil Fenerbahçe

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ersun yanalın arabasını yıkayanlar, 2 olumsuz sonuçtan sonra ersun yanalın anasına bacısına sövecek olanlar...bugün ersun yanalı istemeyenler yine en çok sahip çıkanlar olacak

hainlerin en zalimi, sadıkların en bağnazından çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

ersun yanalın arabasını yıkayanlar, 2 olumsuz sonuçtan sonra ersun yanalın anasına bacısına sövecek olanlar...bugün ersun yanalı istemeyenler yine en çok sahip çıkanlar olacak

hainlerin en zalimi, sadıkların en bağnazından çıkar

• Halamin biyiklari olsa amcam olurdu muhabbetine döndürmüş arkadaş. Bekle biraz . Bu acelecilik neden.

• Yani ne yapalım?Takımın başına bir teknik direktör gerekiyor fark ettiysenizTeknik direktörsüz mü oynayalım artık?

Mevcut şartlarda,durumun farkında olan ve farkındalık yaratabilecek ender kişilerden birisi şu an ersun hoca.Hem yönetimin elini rahatlatır,hem rakiplere biraz göz dağı verir.Yine farkında değilsiniz tahminimce ama,kimse bizden çekinmiyor şu anda ligde.Şansla,öyle böyle,bala g.te bir şekilde 2-3 galibiyet alınabilirse,takımın ve rakiplerin havası değişir.Değişmezse zaten bizden aşağıda tek bir takım var,o geçer olsa olsa,başka ne olacak

• Bu ersun dusmanlarinin alayida 0 mesajli uyeler

Kardesim biz muneccimmiyiz basarili olacagini nerden bilelim

Anasini satayim 17. yiz la ilk yari bitti ne diyonuz siz biri gelecek iste yabanci hoca getiremezsin suan

Ben yilmaz vuralada raziydim acikcasi yerli bi adam gelmesi lazim

Hayirlr ersunu istemeyenler ne istiyor soyleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andres Escobar -- 11 Aralık 2018; 1:51:38 >
  • Şu saatten sonra gelecek antrenörün ve yönetimin başarı kriteri sizce ne olacak ? Kümede kalması mı yoksa bir takım taraftarın benimsemediği ve başarı için kriter görmediği istatiği mi ?
  • Kardeşim şimdi ağır hasta bir adama doktor getirdin hasta ölürse doktor mu suçlu olacak?

Sadece Ersun değil ligi fenerbahçeyi bilen doğru hamleleri yapacak bir yerli td lazım şu an o isim kim olursa olsun.

• Bu doktoru getirenler daha önce iki doktor daha getirdiler.Acaba hasta mı doktorun dediğini yapmadı veya doktorun getirdiği şahıs doktorun verdiği ilaçları değilde doktordan izinsiz başka ilaçları alarak hastaya verdi !Dolasıyla yeni doktor da tedavi için ilaç isteyecek bakalım o ilaçlar diğer doktorlara göre yapılanla aynı mı olacak ?
  • %100 fake üyelik. Ve ciddi cevaplar vermişsiniz.

Banlanmış ve aykut sevicisi olduğu belli. Bir de " kalitesiz " sıfatı kullanmış mesajlarında üye hakkında.

Konu provake amaçlı açılmış belli. Şikayeti bastım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman -- 11 Aralık 2018; 18:48:52 >
  • Ersun Yanal ı zamanında zor gönderdik. Şimdi geldi diye seviniyoruz. Takım nereden nereye geldi...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

Gelir başarısız olursa onuda eleştiririz. Kimse babamızın oğlu değil aslolan Aziz, Aykut, Ali Koç, Ersun değil Fenerbahçe
    hocam yanlış anlama da birşey sorıcam. peki başarı kıstası ne olmalı bu saatten sonra?
    avrupada elemeyi geçmek mi yoksa avrupada yarı final mi yoksa ligde ilk 10a girmek mi?
  • 0110engin kullanıcısına yanıt
    Benim başarı kıstasım bunlar değil, takımı toparlayıp devre arası çer çöp değilde 11 oynayacak 2 adam aldırması benim için başarıdır. Mesele sahada umut vaadeden bir takım olması, vazgeçmeyen, mücadele eden, ısıran bir takım olması. Bunu bize en son ersun hoca göstermişti. Benim başarı kıstasım ölmüş bitmiş ayewi 90 dakika sahada tutmaması bir td, maçı doğru okuması, orta sahanın en gerektiği zaman orta sahadan adam çıkartıp takımı iyice daha kötü hale getirmemesi. Sahada mücadele eden bir takım ve doğru dakikalarda oyunu okuyarak doğru değişiklikleri yapan bir td görürsem benim için yeterlidir.
  • Golden Gate kullanıcısına yanıt
    Zamanında zor gönderdik derken?
  • Ali Koç sırf yeni birini getiririm de o da tutmazsa bende giderim diyerekten taraftarın istediği Ersun Yanal'ı getirecek. Ama bence olmayacak. En azından "sizin istediğiniz adamdı" diyecek. Süresini uzatıyor yani
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.