Şimdi Ara

Ersun Yanal Kovuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
31
Cevap
0
Favori
794
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Trabzonspor >> Ersun Yanal Kovuldu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    185 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: loko

quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

hamzayı kovup bunu alsak ya biz

gs ye karşı fb den teşvik alan adamı gs ye istediğinin farkında mısın ? ersunda hoca filan değil overratedın allahı
    bak emenikeye rağmen ismailde aynı puanı topladı

bunu bende Taraftarımıza anlatamadım.

bunu beyazfutbolda ahmet çakarda iho ya anlattı anlamadı ya da istemedi, kıskanıyorsunuz dedi yaptığımız büyük transferi
    sonuç ortada

ocaka kadar bol sabır diliyorum size hocam, umarım kongre oyunları dönmezde tekrar seçilmez bu şahıs

• Yarbay
    2402 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: loko

quote:

quote:

gs ye karşı fb den teşvik alan adamı gs ye istediğinin farkında mısın ? ersunda hoca filan değil overratedın allahı

bunu bende Taraftarımıza anlatamadım.

bunu beyazfutbolda ahmet çakarda iho ya anlattı anlamadı ya da istemedi, kıskanıyorsunuz dedi yaptığımız büyük transferi
    sonuç ortada

ocaka kadar bol sabır diliyorum size hocam, umarım kongre oyunları dönmezde tekrar seçilmez bu şahıs

Mahkeme seçime gidilmesi yönünde kararı verdi ama İho Siyasilerden aldı Destekle hala inat edip seçime gitmiyor.Artık aralıktaki kongreye kadar bekleyecegiz gibi gözüküyor.İşi gücü bıraktıp kulübü sahiplenmeye savunmaya çalışıyoruz.Sizede temenniniz için Teşekkür ederim.
    |
    |

• Binbaşı
    1123 Mesaj
    Kovulmadı istifa etti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

quote:

[size=2OVERRATEDIN ALLAHI]

|
    |
    Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
    Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)

• Yüzbaşı
    776 Mesaj
    Kafasi burada olmayan adama ihtiyacimiz yoktu. Gol attigimizda bile sevinmeyen constant gibi takim içinde gayet kaliteli sayabilecegimiz bi oyuncuyu inatla oymatmayan. Bosimgwadan stoper yapan cardozoyu besletmeyen sadece duran toplardan gol atabilen bi trabzonspor olusturan adamdan hayir gelmez.

|
    |
    birşey biliyoruz ki yazıyoruz..
    Yanal salla pati iş yapıyordu zaten. Böyle takım yönetilmez. Hep aynı şeyi yapıyor. Cümbür cemaat takım hücum ediyor sonra geri dönebilmek için sürekli faul yapıyorlar. Kötü oynayan oyuncuyu da değiştirmeyip her maç kadroya alıyor.

İşini düzgün yapmadığının kanıtı geçen sezon görülen sarı kartlardır. Ulan takımın beyni Mehmet Ekici 15 tane sarı kart görmüş. Adam sürekli cezalı duruma düşüyor. Faul yapacak başka oyuncun yok mu senin? Mehmet Ekici agresif olsa sadece adamı disipline edemediğinden eleştirilebilir. Ancak takıma bilerek taktik faul yaptırıyor ve bunu Mehmet yapmasın diyemiyor. Zaten takımını duran toplara mahkum etmişsin. Bari bunun için bile elinde olan en önemli silahı koru adam.

Orijinalden alıntı: yigit105

Yanal salla pati iş yapıyordu zaten. Böyle takım yönetilmez. Hep aynı şeyi yapıyor. Cümbür cemaat takım hücum ediyor sonra geri dönebilmek için sürekli faul yapıyorlar. Kötü oynayan oyuncuyu da değiştirmeyip her maç kadroya alıyor.

İşini düzgün yapmadığının kanıtı geçen sezon görülen sarı kartlardır. Ulan takımın beyni Mehmet Ekici 15 tane sarı kart görmüş. Adam sürekli cezalı duruma düşüyor. Faul yapacak başka oyuncun yok mu senin? Mehmet Ekici agresif olsa sadece adamı disipline edemediğinden eleştirilebilir. Ancak takıma bilerek taktik faul yaptırıyor ve bunu Mehmet yapmasın diyemiyor. Zaten takımını duran toplara mahkum etmişsin. Bari bunun için bile elinde olan en önemli silahı koru adam.

Konudaki tek elle tutulur yorum. Tebrik ederim.
    |
    |

Hardcore "PC" Gamer...
    Turquie, tu dois Atatürk a dieu et le reste a Atatürk! Daniel Dumoulin

• Yarbay
    3317 Mesaj
    Pereiradan sonra ligin en iyisiydi

Trabzonsporda istersen mourinho olsun yune basarili olamazlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Bey Azura
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.