Şimdi Ara

Ersun Yanal ile Anlaşıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fenerbahçe, teknik direktör Ersun Yanal ile yapılan ilk görüşmeler olumlu sonuçlandı. Son kararın alınacağı görüşmenin yarın yapılması bekleniyor. LİG TV

• Bu kadar neyi görüşüyorlar ben anlamadım açıkçası. Görende Löw ile falan görüşüyoruz sanacak. Fenerbahçe'nin Fatih Terim dışında isteyip alamayacağı yerli hoca yoktur, bu kadar uzun süre görüşülen ne ?
  • öyle tahmin ediyorum ki bu adam aykut2 olucak ama inşallah yanlışımdır inşallah olmaz
  • 1907 Medya
    Ersun Yanal ile 2 + 1 Yıllık bir sözleşme imzalandığı haberleri geliyor.

1907 Medya
    Ersun Yanal'ın beraberinde Veysel Sarı'yı da getiriyor. Veysel Sarı için Eskişehirspor Kulübüne 5 Milyon Euro ödenecek.
  • İnşallah sevinirim ben Ersuna, yalnız Veysel 5 milyon nedir şaka olsun bu haber...
  • Ntvspor'dan açıklama geldi.

SON DAKİKA: FENERBAHÇE | Aziz Yıldırım ile Ersun Yanal arasındaki görüşme sona erdi.

SON DAKİKA: FENERBAHÇE | Ersun Yanal ile büyük ölçüde anlaşan Aziz Yıldırım konuyu yönetim kuruluna sunacak.

SON DAKİKA: FENERBAHÇE | Eskişehirspor, teknik direktör Ersun Yanal'ın kulüpten ayrılmasına onay verdi.
  • Ne Ersun Yanalı ya !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah utandırmasın, bize desteklemek düşer.
  • veysele verilen parada fesif parasıda vardır tepki gelmesin diye onu gösterirler
  • Ya arkadaş Türk teknik adam istemiyoruz :(
  • Ersun yanal kim allahını seviyorsan ?
    Adam bizim ALINTERİ, EMEK VEREREK OLDUĞUMUZ ŞAMPİYONLUĞU RESMEN TS YE VERDİ
    TAM BİR FİYASKO OLDU ERSUN YANAL AZİZ YILDIRIM GİDENE KADAR FENERİ İZ-LE-Mİ-YO-RUM
    DELİ EDİYORLAR MİLLETİ YAV
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cartoon

Bu kadar neyi görüşüyorlar ben anlamadım açıkçası. Görende Löw ile falan görüşüyoruz sanacak. Fenerbahçe'nin Fatih Terim dışında isteyip alamayacağı yerli hoca yoktur, bu kadar uzun süre görüşülen ne ?

Birde Şenol Güneş var.

Ersun hoca Fenerbahçeye yakışaacak bir hoca.

• aziz zaten kendi kendine yönetim kimi sorucakmış çok merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cartoon

Bu kadar neyi görüşüyorlar ben anlamadım açıkçası. Görende Löw ile falan görüşüyoruz sanacak. Fenerbahçe'nin Fatih Terim dışında isteyip alamayacağı yerli hoca yoktur, bu kadar uzun süre görüşülen ne ?

aykut kocamanın çektiklerini gördü adam 3 senedir, şartlar öne sürüyordur böyle olursa böyle yaparım şöyleyken şöyle olsun aksi takdirde bu işi yürütemeyiz diye, aziz yıldırım da aynı şekilde. bu adamlar da insan sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PLAYEREG

Ulan aziz soytarısı,fenerbahçe gibi güzide kulübümüze kuklan yaptın pisliklere bulaştırdın ya Allahtan dilerim yargıtay 3 değil de 33 yıl ceza verir

• ersun yanal hayırlı olsun iyi bir performans göstereceğine inanıyorum gençlerede çok şans tanıyacaktır.
  • Yok abi bu işte bir iş var bu adam şampiyon olmamak için herseyı yapıyor. Yoksa bu kadar hata yapılmaz. Özgürlüğü için sattı fb yı ben buna inanmaya başladım.

• Ben de Ersun Yanal'ı istemiyorum. İllaki yerli teknik direktör gelecekse Mustafa Denizli en iyi seçim olur. Denizli dışındaki teknik direktörlerin Aykut Kocaman'dan ne farkı var.
  • Ersun Yanal nedir ya

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.