Şimdi Ara

ERSUN YANAL GERİ GELSİN [İMZA TOPLUYALIM]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sevgili forumdaşlarım ve sevgili Fenerbahçeliler,
    Geçen bir kaç haftadır görüldüğü üzere büyük umutlarla topladığımız bu güzel takım bir kaç kişinin egosu ve saçma sapan taktikleri yüzünden boş yere yıpranmaktadır.Bizler artık her maçta bin kez kanser olmaktan sıkıldık, bu oyuna futbol diyip her maç sonu bizi oyalayan, alışma süreci bahanesiyle bizlerin sinirini dahada alt üst eden insanlardan sıkıldık.Bu yüzden eski teknik direktörümüz Ersun Yanal 'ın geri gelmesini takımı bir an önce toparlayıp belirlenen hedeflere ulaştırabilecek kapasiteye getirmesini istiyoruz.Bizler 25 milyon Fenerbahçe taraftarı,bizler yıllardır yağmurda çamurda destek olmayı bırakmayan,başkanımız hapisteyken bile zor durumlardayken bile takımını yalnız bırakmayan taraftar grubuyuz, bizler Fenerbahçelileriz.Bir kere de olsa bizi dinlemelerini istiyoruz,sizdende bolca yardım bekliyoruz arkadaşlar, umarım kampanyamızı sonucunda Fenerbahçe yönetiminin gözüne girecek kadar imza toplanır ve bu işi hallederiz,sağlıcakla kalın...

https://www.change.org/p/ben-ersun-yanal-geri-gelsin?recruiter=326674770&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink
     ERSUN YANAL GERİ GELSİN [İMZA TOPLUYALIM]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Keşke gelse ersun hoca. Ama boş işler bunlar bosuna ugrasmayın.

• illa bir kampanya başlatacaksak ZİCO için başlatalım. Ne bir sorunu vardı ne bir sıkıntısı. Kavgası, başarısızlığı hiçbir şeyi olmadan takım içindeki muhalefetten dolayı haksız yere gönderildi takımdan. Geri gelmesini çok isterim
  • quote:

Orijinalden alıntı: JilberProduct

illa bir kampanya başlatacaksak ZİCO için başlatalım. Ne bir sorunu vardı ne bir sıkıntısı. Kavgası, başarısızlığı hiçbir şeyi olmadan takım içindeki muhalefetten dolayı haksız yere gönderildi takımdan. Geri gelmesini çok isterim

Hocam sizde haklısınız ama Zaro şu sıralar fifa Başkanı adayı falan gösteriliyordu, yani şu an onun geri gelmesi pek muhtemel değil, Ersun hoca şu an için bu kadroya gidecek en iyi hoca bence

• zaro kim hocam :D
    fifa başkanı olmak istiyordu ama yaptırmazlar onu. fb'den teklif gelirse koşa koşa geleceğini düşünüyorum. Aziz Yıldırım alacağı tazminatların da etkisiyle bir hava yakalayıp Alex'i de antrenör olarak getirirse aboovvv
  • quote:

zaro kim hocam :D
    fifa başkanı olmak istiyordu ama yaptırmazlar onu. fb'den teklif gelirse koşa koşa geleceğini düşünüyorum. Aziz Yıldırım alacağı tazminatların da etkisiyle bir hava yakalayıp Alex'i de antrenör olarak getirirse aboovvv

Hocam oto düzeltme olmuş, Zico yazacaktım

• quote:

Aziz varken ne zico ne ersun ne alex hatta aykut bile gelemez

• nasıl eksi oy kullanabilirim?

ergen ergen davranmayın sen sanıyomusun orada 1milyon imza bile olsa geri gelebileceğini?ersun devri bitti.aykuta hep skorun üsrüne yatıyo diye sallayan tayfa siz değilmiydiniz?noldu şimdi de hücum futbolunu mu beğenmiyorsunuz? fifada menajerlik değil gerçek hayat öyle pat diye oturmuyor herşey.

• huseyinadukeeee kullanıcısına yanıt
    aykut gelmesin hocam zaten, onu isteyen mi var
  • quote:

aykut gelmesin hocam zaten, onu isteyen mi var

Bende istemiyorum zaten hocam.Sadece Aykut un bile aziz varken gelemeyecegini yazdım

• quote:

Orijinalden alıntı: 11numara

nasıl eksi oy kullanabilirim?

ergen ergen davranmayın sen sanıyomusun orada 1milyon imza bile olsa geri gelebileceğini?ersun devri bitti.aykuta hep skorun üsrüne yatıyo diye sallayan tayfa siz değilmiydiniz?noldu şimdi de hücum futbolunu mu beğenmiyorsunuz? fifada menajerlik değil gerçek hayat öyle pat diye oturmuyor herşey.

Hocam acaba aynı maçlarımı izliyoruz merak ediyorum, bu takıma nasıl hücum odaklı diyebilirsiniz, topu topuna en fazla 20 dk hücum ve baskı yapıyoruz, diğer dakikalar saçma sapan şekilde savunma yapmaya başlıyoruz.

• Zaten biz en büyük hatayı zicoyu göndermekle yaptık.

• Keşke öyle bişey olsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulaswin

quote:

Orijinalden alıntı: 11numara

nasıl eksi oy kullanabilirim?

Hocam acaba aynı maçlarımı izliyoruz merak ediyorum, bu takıma nasıl hücum odaklı diyebilirsiniz, topu topuna en fazla 20 dk hücum ve baskı yapıyoruz, diğer dakikalar saçma sapan şekilde savunma yapmaya başlıyoruz.

senin hücum furbolundan kastın ne bilmiyorum ama hücum var hücum var.barça gibi bi sağa bi sola pas yaparakta hücum yaparsın madrid dortmund gibi hızlı şekilde atağa çıkıpta.
    fenerbahçenin şuan yapmaya çalıştığı 2.si.ama tabi ki ortada sorunlar var en önemlisi savunma zaafı savunmada kesinlikle koordinasyon yok.herkes biretsel kalitesiyle birşeyler yapmaya çalışıyor ama şener ve caner defansif kalitesi 4lü uyum içinde olmayınca sırıtıyor.çünkü defans hattının 4ünden 2si yeni 1i çokta takmayan tipler.ve farkındaysanız yine defanstaki eksiklikten dolayı vitor adam adama savunma yaptırmıyor çünkü kjaerin savunmayı toparlamasını istiyor.(Antalya maçında etoo kjaerin elindeydi hepimiz gördük adam adamada kjaern etooyu yok edişini.ama her takımda böyle tek kişi üzerine kurulmuyor oyun.)
    diğer sorun ortasaha.diego haricinde kısmen meireles sorumluluk alan yok.geçen maçta kaç kere topal topu kaptı dribling yaptı pas atcak adam aradı bulamadı devam etti kaptırdı.bu diego çıktıktan sonra çok bariz göründü.ama 2 ayda bu hoca bişey bilmiyo gitsin falan denmez.1 yarı beklersin hala hareket yoksa yollarısn.
    rvp konusundada sakin olun adam bu lige damgaaını vuracak.buraya resmen bitmiş halde geldi o her geçen gün daha dayanıklı hale geliyo yakında ilk 11dede yerini alacak.ama rvpnin yatıp kalkıp vitora teşekkür etmesi lazım vitor istese onu ilk geldiğinde ilk 11 başlatırdı ama bu sefer kondisyon eksiğinden dolayı pozisyonlara yetişemeyince yada kaçırınca taraftar tarafından edilmedik laf kalmazdı.vitor kaliteli antrenör sadece vitor değil aykutta ersunda zicoda hepsi kaliteli oralara kolay gelinmiyo yorum yaparken 2 kere düşünün.

• yerli teknik adamin kredisi yok, harciyorlar hemen. fenerli degilim, ama aragones tarzi haric mensei avrupali olan teknik adamlarla ilgilenmeli. fenerin iyi bir disipline ihtiyaci var... bla bla bla. tam yeter bu kadar. asil meseleye gelelim. fenerbahce'nin yonetimi bastan asagi degismeli. ornegin dunyada yilin transferi aziz yildirim'in baskanligi birakmasi olurdu. bundan iyi bir transfer olamaz. fenerbahce'deki kongre uyelerinin cogu aziz'ci, arkasi saglam. bu yuzden hala baskan. aziz ve onun kurileri takimdan gidip kara bulutlari yok etmeli. aziz bey'de kahvede "fenev benim sayemde burda" der gecer.
  • corneliussezski kullanıcısına yanıt
    aziz yıldırım <3
  • anlamadim ama saniyorum zit gorusdeyiz senle
  • Zico bu topraklara gelen en iyi teknik adamlardan birisiydi, Fenerbahçe'ye tarihi başarılar kazandırmasına rağmen Yıldırım gitti rahmetli Aragones'i getirdi. Başarı yakalamasına rağmen takımdan gönderildi Zico tekrar geleceğini hiç sanmıyorum.
  • Ersun hoca gelsin. Kondisyon gelsin takıma. Bizim en büyük eksiklerimizden biri kondisyon şu an. Hoca gel şu ligi alalım.
  • quote:

Yok crysis

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.