Şimdi Ara

Ersun Yanal Geri Gelse Iyi Olurmu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nedense benim vitora hic guvenim kalmadi ersun hocayi hepimiz biliyoruz zaten oynattigi futbol gayet tatmin edici adam bizi nisanda sampiyon yapti 2-3 gazeteci yuzunden adamin adi pavyoncuya cikti bence haksizlik yapildi.
    Sizce gelmelimi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayir çünkü o sezon futbolcular sampiyon oldu !

• konu açmak için saçmalamayın

• Ligde her türlü şampiyonluğa oynarız merak etmeyin.
    Benim esas merak ettiğim yeni bi kadro oluşturuyoruz.Peki bu kadroyu oluşturan pereira doğru adam mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Evan Williams

Ligde her türlü şampiyonluğa oynarız merak etmeyin.
    Benim esas merak ettiğim yeni bi kadro oluşturuyoruz.Peki bu kadroyu oluşturan pereira doğru adam mı?

Hocam adam cok iddali konusuyor beklenti icine sokuyor ama sonuc 2 macta 1 gol bile atamadik bence yanal gelmeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: halil_20

Hayir çünkü o sezon futbolcular sampiyon oldu !

O futbolcular bu sezon niye sampiyon olamadi ?
    Ismail kartal mustehak size.

• quote:

Orijinalden alıntı: FeneristFB

quote:

Asil sana müstehak. Kelimenin sonundaki ünlem isaretinin anlamini çözemedigin için

• quote:

quote:

quote:

Asil sana müstehak. Kelimenin sonundaki ünlem isaretinin anlamini çözemedigin için

Hocam kusura bakmayin lig baslamasina az kaldi baya heyecanliyim

• quote:

quote:

Hocam adam cok iddali konusuyor beklenti icine sokuyor ama sonuc 2 macta 1 gol bile atamadik bence yanal gelmeli.

Yanalda ilk geldiğinde direk on eleme maçları oynadı ve arsenale hiç gol atamadık.Sonra adam coştu zaten Pereira ada sabretmek lazım.Belli olur yakında ne olacağı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ramiz Karaeski

quote:

quote:

Yanalda ilk geldiğinde direk on eleme maçları oynadı ve arsenale hiç gol atamadık.Sonra adam coştu zaten Pereira ada sabretmek lazım.Belli olur yakında ne olacağı...

Insallah hocam eger bu sene uefada bu kadroyla koy takimlarina elenirsek ve sampiyon olamassak aziz dahil komple yonetim degismeli.

• quote:

quote:

2 maçta 1 gol atamadı dediğin takım shaktar. Türkiye liginde kim karşılarına çıksa aynı sonuçla karşılaşır merak etme. Şuan takımın eksikleri var ve daha 1 aylık bir takım. Oyuncular yeni yeni birbirini tanıyor. Pereira daha tam idealini oluşturmadı. Futbolu 3 günlük analize dayalı anlamaya çalışırsan ömür boyu anlayamadığın bir oyun olur. Ne kadar boş beleş adamlar yorum yapıyor burada.

• İYi olmaz. Aslında Ersun Yanal'a bağlı. Adamı geri getirdiler diyelim. Belkide biler bile kötü oynatacak. Ben şampiyon yaptım beni kovdular şimdi bana muhtaç kaldılar falan derse haklı olur yani. Ama böyle intikam duygusuna bürünmezse çok iyi olur takım at gibi koşar yine :) Ersun Yanal döneminde emenikenin korkudan attığı deparları hala unutmadım be :)
  • Pereira zaten ersun yanal tarzı bi td olduğu için çok farklı olmayacaktır
  • Bu gidişle taraftar baskısına dayanamayıp saçları beyazlayan Hamzaoğlu delirip istifa edecek, Ersun Yanal'ı biz getirmek zorunda kalacağız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ersun yanal cıkıp o sene neler yasandığını anlatsın,anlatsın da anlayalım kimin yalancı olduğunu,neden istifa ettiğini,olayların perde arkasını acıklasın,arka 5 li mi onu kovdurdu yoksa kendi hatasından dolayı mı bu olaylar gelisti,bunları cok merak ediyorum

Neyse konuya gelirsek ersun yanal'ı cok cok seven biriydim ama artık ne saygım ne de sevgim kaldı ona karsı,trabzona gittiği,bize iftira atıp hırsız diyen hacıosmanoğlu nun emri altına girdiği gün benim gözümde 1 gram değeri kalmadı,gercek fenerbahceli olan adam su durumda trabzona gitmezdi

iyi t.direktör ona bisey diyemem ama kendi kendini yaktı trabzona giderek...galatasaray'a bile gitse üzülmezdim ama trabzona gitmesi kelimelerle acıklanamaz

Vitor pereira da cok basarılı olacak,bu adama inanılmaz kanım ısındı,icime mi doguyor bilmiyorum ama bugüne kadar kanımın ısındığı her adam basarılı oldu,insallah vitor pereira ile de basarıdan basarıya kosacagız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker

Ersun yanal cıkıp o sene neler yasandığını anlatsın,anlatsın da anlayalım kimin yalancı olduğunu,neden istifa ettiğini,olayların perde arkasını acıklasın,arka 5 li mi onu kovdurdu yoksa kendi hatasından dolayı mı bu olaylar gelisti,bunları cok merak ediyorum

Neyse konuya gelirsek ersun yanal'ı cok cok seven biriydim ama artık ne saygım ne de sevgim kaldı ona karsı,trabzona gittiği,bize iftira atıp hırsız diyen hacıosmanoğlu nun emri altına girdiği gün benim gözümde 1 gram değeri kalmadı,gercek fenerbahceli olan adam su durumda trabzona gitmezdi

iyi t.direktör ona bisey diyemem ama kendi kendini yaktı trabzona giderek...galatasaray'a bile gitse üzülmezdim ama trabzona gitmesi kelimelerle acıklanamaz

Vitor pereira da cok basarılı olacak,bu adama inanılmaz kanım ısındı,icime mi doguyor bilmiyorum ama bugüne kadar kanımın ısındığı her adam basarılı oldu,insallah vitor pereira ile de basarıdan basarıya kosacagız

Hocam adam napsin onunda sucu yok biz resmen adami kovduk kulupsuz kalinca trabzona gitti.
    Umarim dediginiz gibi olur pereira cok basarili olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: dovakhin19

İYi olmaz. Aslında Ersun Yanal'a bağlı. Adamı geri getirdiler diyelim. Belkide biler bile kötü oynatacak. Ben şampiyon yaptım beni kovdular şimdi bana muhtaç kaldılar falan derse haklı olur yani. Ama böyle intikam duygusuna bürünmezse çok iyi olur takım at gibi koşar yine :) Ersun Yanal döneminde emenikenin korkudan attığı deparları hala unutmadım be :)

Emenike yanal varken baya iyidi hatta sampiyon olmamizda da katkisi buyuktu.
    Arap ismail naptiysa herife artik.

• O sezon Galatasaray kötü olduğu için şampiyon olduk. Geçen sezonda biz kötüydük onlar oldu. Olay rakip puan kaybedince senin kazanmandan geçiyor.
  • Yaz geldi diye mi böylesiniz, beyine su mu gitmiyor nedir?

Hanginiz bir filmi 5.dk'sında kapatıyorsunuz kötü oyunculuk ve yönetmenlik diye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: raul_meireles

pereira yı eleştiren her kimse o kişi gerizekalıdır. kusura bakmasın.

cidden bırakın futbolu takip etmeyi, takım tutmayı falan. ziyansınız yemin ediyorum. adam 2 maçta çözmüş pereira yı futbol uleması ya bana.

yarın 2 galibiyet gelsin ölümüne savunur bunlar hocayı.

bu konudan sonra dh spor bölümü benim için bitmiştir. bu tiplere laf yetiştirmeye zaman yetmez zaten. aklı başında renkdaşlarım sağlıcakla kalın.

Al benden de o kadar.
    2 galibiyeye takımı göklete çıkaran, 2 yenilgiye takımı yerin dibine sokan zeka yaşı ilkokul seviyesindeki insanlarla doldu burası.
    Bu tür yorum ve konuları artık okumayacağım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.