Şimdi Ara

Ersun Yanal'a İnanıyorum... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ligin ilk yarısını mükemmel,ikinci yarısını berbat geçiren takımlar yaratmakta bir usta.
    gittiği her takımda böyle oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozziii1905

ligin ilk yarısını mükemmel,ikinci yarısını berbat geçiren takımlar yaratmakta bir usta.
    gittiği her takımda böyle oldu.

YAŞ KAÇ ?
  • Amaç Fenerbahçe'yi Anadolu kulübü falan mı yapmak ? Bu nedir yahu. Bir Anadolu kulüp hocası gidiyor diğeri ile görüşülüyor.

Bir arkadaş da enkaz takımı kimse istemez demiş. Galatasaray 0'dan kadro kurulduğunda ne yaptı gördük. Ilk sene Şampiyon + ŞL çeyrek Final ve bu sene de Şampiyon. Ve bu takım kurulalı 2 sene olmuş. Bizim takımın salaklığı sayesinde ceplerine gelen milyonları da ekleyin. Bu sene de başka bir yıldızın parasını veririz artık. Kimse bana gelip " başarı için tutuyorsan tutma " ayağına yatmasın. Büyük takımsın, taraftarın elbet başarı isteyecek. Ama Selçuk'lar ve Baroni'ler kalınca çileden çıkan taraftarın bir şeyler istemesi nedense yadırganıyor.
  • Ben kariyerli bir adam gelir diye düşünüyordum ondan dolayı biraz hayal kırıklığı oldu ama illaki Türk getirilecekse çok seçenek yok zaten.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.