Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ersun Yanal'a İnanıyorum...

43
Cevap
1
Favori
775
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> Ersun Yanal'a İnanıyorum...
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    121 Mesaj
    ligin ilk yarısını mükemmel,ikinci yarısını berbat geçiren takımlar yaratmakta bir usta.
    gittiği her takımda böyle oldu.

Orijinalden alıntı: ozziii1905

ligin ilk yarısını mükemmel,ikinci yarısını berbat geçiren takımlar yaratmakta bir usta.
    gittiği her takımda böyle oldu.

YAŞ KAÇ ?
    |
    |

Bir arkadaş da enkaz takımı kimse istemez demiş. Galatasaray 0'dan kadro kurulduğunda ne yaptı gördük. Ilk sene Şampiyon + ŞL çeyrek Final ve bu sene de Şampiyon. Ve bu takım kurulalı 2 sene olmuş. Bizim takımın salaklığı sayesinde ceplerine gelen milyonları da ekleyin. Bu sene de başka bir yıldızın parasını veririz artık. Kimse bana gelip " başarı için tutuyorsan tutma " ayağına yatmasın. Büyük takımsın, taraftarın elbet başarı isteyecek. Ama Selçuk'lar ve Baroni'ler kalınca çileden çıkan taraftarın bir şeyler istemesi nedense yadırganıyor.
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
Blogio
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,146
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.