Şimdi Ara

ERSAN ATILMALI MIYDI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çoluk çocuk muhaha zuhahalarını bi kenara bırakalım, tarafsız olun, bu adamın sarı kart gördükten sonra iki pozisyonda da volkan şeni ani ataklarda yere indirmesi sarı kart gerektiriyo muydu gerektirmiyo muydu? Ofsayt pozisyonunu ve gomezin alvesi çekmesini geçiyorum bunlar gözden kaçabilecek insani hatalar. Ama Ersan'ın atılmamasında kasıt arıyorum ben...

• quote:

Orijinalden alıntı: Paul Klee

Çoluk çocuk muhaha zuhahalarını bi kenara bırakalım, tarafsız olun, bu adamın sarı kart gördükten sonra iki pozisyonda da volkan şeni ani ataklarda yere indirmesi sarı kart gerektiriyo muydu gerektirmiyo muydu? Ofsayt pozisyonunu ve gomezin alvesi çekmesini geçiyorum bunlar gözden kaçabilecek insani hatalar. Ama Ersan'ın atılmamasında kasıt arıyorum ben...

Hocam,
    Bruno Alvesin geçtiğimiz 6 derbi maçında kaç defa kırmızı yemesi gerekirken sıfır sarı kartla maçı tamamladıysa, o kadar Ersanında atılması gerekiyordu. Kusura bakmayın artık o kadar çok canımız yandı ama gram tarafsızca bakmadınız. O yüzden Ersan atılmış atılmamış umrumda değil umrumda olan geçmişte ki haklarımız bir bir çıkıyor.
  • Ben maçı seyrederken ilk pozisyonda " Aha gitti, kırmızı kart" dedim.

İkinci pozisyonda da " Bu sefer kesin verir" dedim.

İki pozisyonun tekrarını gösterdiler bal gibi 2. sarı kart gerektiriyor.

Bu ligde her takım 2-3 maç hakem sayesinde maç kazanır, 2-3 maç hakem sayesinde maç kaybeder. Önemli olan hakeme rağmen kazanmaktır.
  • sarı karttan sonra çok dikkatimi çeken bir faul yapmadı maç esnasında hiç de 2. yi görmeli demedim evet faul yaptı ama kırmızı kart verilecek pozisyonlar değildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ra hmetli

Ben maçı seyrederken ilk pozisyonda " Aha gitti, kırmızı kart" dedim.

İkinci pozisyonda da " Bu sefer kesin verir" dedim.

İki pozisyonun tekrarını gösterdiler bal gibi 2. sarı kart gerektiriyor.

Bu ligde her takım 2-3 maç hakem sayesinde maç kazanır, 2-3 maç hakem sayesinde maç kaybeder. Önemli olan hakeme rağmen kazanmaktır.

Daha o kadar çok pozisyon varki Tosic'in Şener'in bileğini kırdığı pozisyon konuşulmuyor bile.

Bunda kırmızı verse İnönü Travması tekrar yaşanırdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ersan istanbul 2.bölge milletvekiliymiş dokunulmazlığı varmıs ondan 2.sarıyı göremiyor hocam
  • Hocam sen maçı izlediğine emin misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paul Klee

Hocam sen maçı izlediğine emin misin?

Dikkatimi çekmedi, maç sırasında "aha şimdi 2.yi görecek" demedim sıradan fauller gibi geldi bana belki o sırada fenerbahçeye odaklandığım için de olabilir.
  • Nani atilmalimiydi alves şener mehmet topal maçı kart gormeden nasıl bitirdi gibi sorular daha adil olur bence.

• Atilmaliydi.

• Ben ilk atağı kestiği pozisyonda atılması gerektiğini düşünüyorum ama Volkan pozisyonunda ilk önce Volkan'ın yaptığı hareketin tehlikeli hareket olması lazım,öyle gördüm tekrar izleyemedim yanlışta olabilir
  • brandnew kullanıcısına yanıt
    Nani'ye itiraz edince kart vermeliydi. Diğerlerine kart göstermemesi maçın gidişatını önemli derecede etkileyecek olaylar olmadığı için sormaya gerek yok. Ersan atılmalı mıydı buna cevap ver sen.
  • Bir Beşiktaşlı olarak atılması gerektiğini düşünüyorum. Hakemlerin konuşulmadığı maçlara hasret kaldık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trtyi açın. Markonun sakatlandığı pozisyonda da ersan kasabı olayın içinde ve sarı kart görmeliydi diyo yorumcular....
  • ersan net kırmızı. tartışması bile olmaz.

• ersan maç içinde iki kere atılabilirdi o saçlarla kendini samuray sandı heralde atılmalı mıydı ne demek ?

1 markoviçe salladığı ayak adam sakatlandı .
    2 kontrada volkana vücudunu koyuyor.
    3 yine volkana kung fu yaptı .
    4 sarı kart pozisyonu var ztn.

bizde topal alves şener sarı kart görebilirlerdi ama ersan oscarlık performans gösterdi atılma konusunda yüreği yetmedi hakemin.
  • Paul Klee kullanıcısına yanıt
    Nani itiraz ederken sarı kartı var nasıl etkilemiyor ayrıca diğer oyuncular sarı kart gorseler yaptıkları ikinci faullwri yapamayacaklar ama bırak ilk pozisyonda kart gormeyi şener ve alves 3 sarı kartlık harakette kart görmediler. Geçen sene olcayi oyuncuların itiraz edip artırdılar sezon boyunca olcayın yaptığı haraketi yapan fenerlilere faul bile calinmadi. Neyse hakemden bahsetmeyin bahsefiyosanizda madem hakemler etkiliyorsa maç sonucunu şimdiye kadar kazandıklarınızi nasıl kazandığınız anlayin işte.

• Nani, Ersan, Şener ve Alves atılmalıydı.

• Nasıl atılmadı hala anlamadım. Ben olsam tekme tokat döverek atardım.
  • Iddaa ediyorum alves bu hareketleri yapsaydı hakem 10 kere atardı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.