Şimdi Ara

Ermenistan'dan Cep Telefonu Getirtmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
1
Favori
3.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Abimin 1 ay sonra iş dolayısıyla Ermenistan'a gitmesi gerekiyomuş. Bende bu aralar yeni bi telefon almayı düşünüyodum. Aklıma Ermenistan'dan getirtme fikri geldi ancak oralarda telefon fiyatları nedir ne değildir herhangi bir fikrim yok. Eğerki mümkünse note 3 yada Z-Z1 gibi bi model düşünüyorum. Pasaporta en fazla kaç telefon kayıt edilebiliyo ve Ermenistan'da telefon fiyatları nasıldır, getirtsek bi sıkıntı çıkar mı?

• bildiğim kadarıyla 1 pasaporta 2 telfenon getiriliyo z1 iyidir bnce ama lg g pro da düşünebilirsin ucuzsa bana da getir :D
  • @brgbugra keşke hocam imkan olsa getirtmekten yana sıkıntı yok canın sağolsun ama sırada bende dahil olmak üzere bi çok kişi var. Şöyle bi pasaporta 10-20 tane kaydettirilebilse sanada ayarlardık bi tane. :D Ermenistandan Gürcüye geçme ihtimalide varmış. Ama araştırdım biraz ordada pek uygun değilmiş sanırım. Herkes sigara ve alkolunden bahsediyo. Alkol uzak olsunda sigara olabilir aslında. Kullanmıyorum ama bi kaç karton getirtip burda satsam bi telefon parası çıkartırım heralde.. :D peki oralarda diğer elektronik eşya fiyatları nasıldır? Örneğin mp3 fotoğraf makinesi vs...
  • quote:

Orijinalden alıntı: senged

@brgbugra keşke hocam imkan olsa getirtmekten yana sıkıntı yok canın sağolsun ama sırada bende dahil olmak üzere bi çok kişi var. Şöyle bi pasaporta 10-20 tane kaydettirilebilse sanada ayarlardık bi tane. :D Ermenistandan Gürcüye geçme ihtimalide varmış. Ama araştırdım biraz ordada pek uygun değilmiş sanırım. Herkes sigara ve alkolunden bahsediyo. Alkol uzak olsunda sigara olabilir aslında. Kullanmıyorum ama bi kaç karton getirtip burda satsam bi telefon parası çıkartırım heralde.. :D peki oralarda diğer elektronik eşya fiyatları nasıldır? Örneğin mp3 fotoğraf makinesi vs...

2 yılda bir telefon kaydettiriliyor sen getir başka pasaporta kaydettirirsiniz 10-20 kişi kaydettirilse türkiyeden telefon alan mı kalır şuan bile millet yurtdışından alıyor 20 tane olsa var ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Abimin 1 ay sonra iş dolayısıyla Ermenistan'a gitmesi gerekiyomuş. Bende bu aralar yeni bi telefon almayı düşünüyodum. Aklıma Ermenistan'dan getirtme fikri geldi ancak oralarda telefon fiyatları nedir ne değildir herhangi bir fikrim yok. Eğerki mümkünse note 3 yada Z-Z1 gibi bi model düşünüyorum. Pasaporta en fazla kaç telefon kayıt edilebiliyo ve Ermenistan'da telefon fiyatları nasıldır, getirtsek bi sıkıntı çıkar mı?

Bir pasaport iki yilda tek telefon hakki var.ordaki fiyatlari bilmeden plan yapma arastir hee ben olsam irdn telefon almam ayri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ermenistan yiyecek ekmek bulamıyo birader. nası bi telefon getirticeksin çözemedim ben.
  • hat-tukai kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir bilgim olmadığı için bu konuyu açmış olabilir miyim acaba?
  • quote:

Herhangi bir bilgim olmadığı için bu konuyu açmış olabilir miyim acaba?

ben de sana bi abin olarak bilgi veriyorum işte.. ermenistan fakir bi ülke o nedenle telefon bulamazsınız. bulsanız da orjinal olmaz olsa bile t.c dekinin 2 katı fiyatı olur..
  • ermenistanda bir Türk lirası ohooooooooooooooooooo orda dram diye bir tür geçtiği için orda bir TL 150 dram filan o yüzden her şeyi alırsın merak etme yani 1 dram=1 kuruş :DDDDDD[
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.