Şimdi Ara

ERMENİ SOYKIRIMI İÇİN FRANSADAN ÖZÜR DİLİYORUM (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
1.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: FearFroMe

Kasıtlı açılmış bir konu.Sanal alemde ilgi çekicem diye milli değerleriyle bile dalga geçebilecek kadar şeref yoksunu bir insansın.

Arkadaş, burada diyeceklerimi aynen aktarmış. Aynen katılıyorum ve konuyu terk ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sistemin Kurbanlarıyız -- 23 Aralık 2011; 0:36:07 >
  • hem her türk özür dilemeli demişsin hem de ilk özürü sen dilemişsin.bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FearFroMe

Kasıtlı açılmış bir konu.Sanal alemde ilgi çekicem diye milli değerleriyle bile dalga geçebilecek kadar şeref yoksunu bir insansın.

Altına imzamı atarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhoş

BENCE HER TÜRK DE DİLEMELİDİR

FRANSIZ VE ERMENİ KARDEŞLERİMİZDEN ÖZÜR DİLİYORUM

FRANSA OLMASA BUGÜN CUMHURİYET DİYE BİŞEY OLMAZDI UNUTMAYIN

ERMENİ KARDEŞLERİMİZİ KATLETTİ,ĞİMİZ İÇİN FRANSADA DA BULUNMUŞ Bİ TÜRK VATANDAŞI OLARAK ÖZÜR DİLİYORUM

BU KONUDA GELEBİLECEK YAPTIRIM VE TAZMİNATLARA KARŞI BOYNUM KILDAN İNCEDİR

KANITIN NE YAVRUM BENİM..
    SENİN GİBİ TÜRK VATANDAŞININ BEN...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: exerion

sacma sapan konusup milleti provake etme ,otur biraz tarih calıs ,birazda turklugunle gurur duy ,sonra gel burda esas bunları yazdıgım icin ozur diliyorum diye yaz

TÜRKLÜĞÜMLE GURUR DUYUYORUM ZATEN

AMA VİCDAN SAHİBİ OLMAK GERÇEKLERE MANTIĞA RAZI GELMEK TÜRKLÜKTEN DE ÖTE VİCDANDIR.

la bebe saçma saçma konuşma fransada kalıyomuşmuş belli git biraz Türk tarihi gör ondan sonra gel buraya konu aç
  • quote:

Orijinalden alıntı: @Majesty

Başbakan bunları söylerken kimsenin çıtı çıkmıyor , adam ironi yapınca herkes ona yükleniyor

yalan beleş beyin bedava

uydur allah uydur

sen bu adamla bir oluyosun sana yeter
  • Gerizekalı olmak Parayla olsa olurdun yani. Yine iyisin hadi para vermiyosun bak cebine kalıyo Senin ben taa..... uzaktaki fransana Fülar yapıyım boynuna ermenistanada ayagına gümüş hal hal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volleyballer*

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: exerion

sacma sapan konusup milleti provake etme ,otur biraz tarih calıs ,birazda turklugunle gurur duy ,sonra gel burda esas bunları yazdıgım icin ozur diliyorum diye yaz

TÜRKLÜĞÜMLE GURUR DUYUYORUM ZATEN

AMA VİCDAN SAHİBİ OLMAK GERÇEKLERE MANTIĞA RAZI GELMEK TÜRKLÜKTEN DE ÖTE VİCDANDIR.

Sen gurur duyma Allah aşkına duyma sokaktaki köpek duysun sen duyma!Neyin kafasındasın sen!Asıl onların özür dilemeleri lazım onca katliam yaptıktan sonra...

Bı de Fransadan özür dilemiş. Hey Allahım ya...

• quote:

BENCE HER TÜRK DE DİLEMELİDİR

FRANSIZ VE ERMENİ KARDEŞLERİMİZDEN ÖZÜR DİLİYORUM

FRANSA OLMASA BUGÜN CUMHURİYET DİYE BİŞEY OLMAZDI UNUTMAYIN

ERMENİ KARDEŞLERİMİZİ KATLETTİ,ĞİMİZ İÇİN FRANSADA DA BULUNMUŞ Bİ TÜRK VATANDAŞI OLARAK ÖZÜR DİLİYORUM

BU KONUDA GELEBİLECEK YAPTIRIM VE TAZMİNATLARA KARŞI BOYNUM KILDAN İNCEDİR

Yaş kaç?
  • tamam populer çocuk afferim sana
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.