Şimdi Ara

Erling Haaland Geleceğin En büyük futbolcularından biri olabilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir yıldızın yükselişi Erling Haaland gerçekten de gelecekte adından çok söz ettirecek gibi .

https://www.youtube.com/watch?v=8pK2etueHsM&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emrah_fb -- 27 Mayıs 2020; 2:50:59 >

• Eksiği çok ama potansiyeli de çok büyük. Kendine çok iyi bakıyor ve çalışmayı seviyor, her şeyden öte oyuna ve taraftara deli gibi aşık. Lewandowski’nin 22’sinde adım attığı ve 26’sında dünyanın en iyilerinden birine (bence en iyisi şu an) dönüşüp ayrıldığı kulübe 19’unda geldi ve tıpkı onun gibi üstüne koymaya devam ediyor. Sakatlık belası başına ağrıtmazsa kendisini çok parlak bir kariyer bekliyor, yakından tanıklık edeceğim için şahsen çok şanslı hissediyorum.
  • En iyi forvetlerinden birisi olacagi kesin de, en iyi 3-5 topcudan biri olur mu, bilemem.Oyle bir sey soylemek icin cok erken.
  • Evet
  • Olabilir.
  • Kendini bozmazsa.Azimle devam eder sakatlık falan yaşamazsa uzun yıllar Real Madridde izleyeceğimiz forvet
  • Olmama ihtimali yok. Hatta bana göre Mbappe ile birlikte uzun yıllar ballon dor a ambargo koyacaklar.
  • Böyle devam ederse ve uzun süreli sakatlık yaşamazsa garanti olur.
  • Aslında olamaz ama oldururlar. Hatta rekabet edeceği aynı yaş aralığından bir fubolcu koyarlar ki tartışma olsun, reklam artsın.

-BurakBey Mbappe demiş, olabilir.
  • Zor. Haaland, Ronaldo/Shevchenko stilinde bir forvet değil.Servis alamadiğinda, etkisiz.Haalandtan Eto'o seviyesinde bir forvet bile olmaz.Çünkü, ağir.

Dortmund-PSG maçi Haaland için çok yaniltici oldu.Çogu kişi, o maçtan haraketle en iyi oyunculardan birisi olacağini söylüyor.
  • Haaland işleyen bir sistemde müthiş bir "dişli" olur, servis alırsa veya beslenirse çok golde atar fakat fazlası değil...
  • Kenshin12 kullanıcısına yanıt
    haaland ağır bi topcu değil, adam striker kenar forvet değil koşacağı/hareket edeceği alanlar yan mevkilere hgöre daha kısıtlı. fiziği var diye agır mı dedin bilmiyorum da adamın hızı, hızlanması falan gayet iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenshin12

Zor. Haaland, Ronaldo/Shevchenko stilinde bir forvet değil.Servis alamadiğinda, etkisiz.Haalandtan Eto'o seviyesinde bir forvet bile olmaz.Çünkü, ağir.

Dortmund-PSG maçi Haaland için çok yaniltici oldu.Çogu kişi, o maçtan haraketle en iyi oyunculardan birisi olacağini söylüyor.
    Eto seviyesinde bile mi? Eto dediğin adam afrikadan çıkan en büyük topçu. Son dönemlerde saçma sapan transferler yapıp kariyer olarak düşüş yaşamış olabilir ama bu muhteşem bi forvet olmadığı anlamına gelmiyor.
  • Dortmund transfer olması onun hatası olacak Juventus gibi bir takımda Ronaldo dan eğitim almak varken ne bilim ikinci kalite forvet olur ancak bir aguero tarzı adam olamaz.
  • nagelsmann ile çalışmayı tercih etmedi. bence kariyer planlamasından dolayı kaybolacak bir oyuncu. dortmund balon şişerme merkezidir.
  • turgutaltunoglu T kullanıcısına yanıt
    katılıyorum. ronaldo ile gelişip tarihin en iyisi olmak varken balon şişirme merkezine gitmeyi tercih etti. italya savunmasıyla oynamakla kagawanın yıldız olduğu zayıf savunmasıyla ünlü bir ligde oynamak farkldır.
  • Haaland en iyi futbolculardan olamaz fiziksel yapısı buna uygun değil Arsenal'da Kanu vardı onu andırıyor.
  • Haaland'ı en iyilerden biri olmaya sayabiliriz ama Mpabbe ve Sancho gibi oyuncular hali hazırda en iyi 10'da zaten, bu çocukların wonderkidliği kalmadı.
  • Olamaz tam bir balon olduğuna Bayern maçında kanaat getirdim. Yani tarihe bakın abi 50 yıl geriye gitmenize gerek yok Ronaldoya Henrye bakın bide bu ergene bakın aynilar mi ? Lewayi hiç sevmem ama lewanin L' si bile olamaz

Sancho falan diyen var abi bunlar sadece wonderkidler bence hiç bir zaman worldclass topçu olamayacaklar giggs Beckham lampard Ronaldo Henry gibi olamayacaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andres Escobar -- 9 Haziran 2020; 3:34:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

Olamaz tam bir balon olduğuna Bayern maçında kanaat getirdim. Yani tarihe bakın abi 50 yıl geriye gitmenize gerek yok Ronaldoya Henrye bakın bide bu ergene bakın aynilar mi ? Lewayi hiç sevmem ama lewanin L' si bile olamaz

Sancho falan diyen var abi bunlar sadece wonderkidler bence hiç bir zaman worldclass topçu olamayacaklar giggs Beckham lampard Ronaldo Henry gibi olamayacaklar
    Lewa 19 yaşındayken lech poznan denen köy takımında oynuyordu değeri birkaç yüz bin euro olarak.
    19luk süperstar adayı "çocukla" 31 yaşında yüzlerce üst düzey maça çıkmış birini kıyaslamak çok yanlış.

Ayrıca dortmund'da 40 maç 20 gol 20 asistle oynayan, bundesligada asist rekorları kıran, değeri 150 milyonu aşmış sanchoya wonderkid demek ayrı komik. Evet 3 sene önce wonderkiddi şu an değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Prestige -- 9 Haziran 2020; 21:19:12 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.