Şimdi Ara

Erken Seçim (24 Haziran 2018) ANA KONU (Anket Eklendi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.463
Cevap
13
Favori
105.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
363 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Erken Seçim (24 Haziran 2018) ANA KONU (Anket Eklendi)

(En Son Oy Tarihi: 7.5.2023)
Giriş
  • Erdoğan`ın baş yardımcısı açıkladığına göre seçim Ağustostadir.Kendi başına verilmiş/açıklanmış bir karar olduğunu düşünmüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Esnaflar kepenk kapatmaya, çiftçiler homurdanmaya, insanlar sorgulamaya başladı. 2019’da ekonomik yönden çökeceğimiz için Bahçeli tamamen ekonomi patlamadan oylar daha fazla erimeden seçimi oldu bittiye getirme derdinde. Bunların hiç bir zaman vatan millet gibi bir derdi olmamıştır, her zaman koltuğunu düşünmüşlerdir. Seçtiği referandum tarihi bile (26 Ağustos 2018) CHP kesiminin tatilde olduğu ve büyük taaruzun başladığı tarih. Ayriyetten Zafer Bayramının 4 gün öncesi... Bu kadar tiksindirici siyaset mühendisliği görülmemiştir.

Bu sefer başaralım arkadaşlar. Bu sefer bu gafilleri indirelim!

Not: En son seçimde MHP ye oy veren bilinçli bir vatandaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 20 Nisan 2018; 9:32:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdoğan yine mi kandırıldı? dış politikada da 2 gün önce kandırıldı, oh kandıran kandırana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsiretinMarjinalCocugu

Erdoğan`ın baş yardımcısı açıkladığına göre seçim Ağustostadir.Kendi başına verilmiş/açıklanmış bir karar olduğunu düşünmüyorum.
    Tetikçi, koltuk değneği, stepne demek daha doğru olur sanırım.
  • BITS çöktü dolar fırladı. İçimde bu kadar hain varken Amerika'ya Avrupa'ya gerek yok. Senaryo olduğu buradan belli hükümet sözcüsü pusuda bekliyor direk açıklama yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Esnaflar kepenk kapatmaya, çiftçiler homurdanmaya, insanlar sorgulamaya başladı. 2019’da ekonomik yönden çökeceğimiz için Bahçeli tamamen ekonomi patlamadan oylar daha fazla erimeden seçimi oldu bittiye getirme derdinde. Bunların hiç bir zaman vatan millet gibi bir derdi olmamıştır, her zaman koltuğunu düşünmüşlerdir. Seçtiği referandum tarihi bile (26 Ağustos 2018) CHP kesiminin tatilde olduğu ve büyük taaruzun başladığı tarih. Ayriyetten Zafer Bayramının 4 gün öncesi... Bu kadar tiksindirici siyaset mühendisliği görülmemiştir.

Bu sefer başaralım arkadaşlar. Bu sefer bu gafilleri indirelim!

Not: En son seçimde MHP ye oy veren bilinçli bir vatandaş.
    26 Ağustos büyük taarruzun baslama günü...

• siyasetle ilgilenmem takip ettiğim kadarıyla ama içinde bulunduğu her gemiyi batırdı. nedenini bilmiyorum.
  • Ben aslında Erdoğan'a kızmıyorum.

Bahçeli en sorumlu olandır.Sonra daha öncesi için daha önceki yanlış saçma politakaları için CHP sorumlu..

Yani bizim millet zaten ezelden beri yalak,ezelden beri kraldan çok kralcı olduğu için Erdoğan hükümetinde bu durumdayız.Çünkü %40 millet kralcı ,çünkü Erdoğan çevresi kralcı...Erdoğan da güç delisi olduğu için böyle oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 17 Nisan 2018; 11:55:29 >
  • Sana verdiğim oy için Allah beni affetsin.
  • Tayyip şuan kararsız bence yarın bahçeli görüşücekler

• Belli ki İYİ bazılarına İYİ gelmiyor
  • akepe için ufukta kara görünmüyor. Oyları artıracak bir ekonomik müdahale, yeni bir Arap yatırımı, sıcak para yok. Ekonomi iflası kendini bundan da sert göstermeden, olanı almak için bu erken seçim çağrısı. Yangından mal kaçırma çağrısı.
  • Amaç İYİ partiyi seçime sokmamak için manevra ise, çok yanlış teper. Ortalık çok gerilir. Allah korusun iç savaş bile çıkabilir.
  • 1 - Bu seçimin temmuz - ağustosta yapılacağını 6 aydır biliyorduk şimdi tarih kesinleşmiş oldu.

2 - Seçim için talep bizzat Erdoğan'dan geldi diye tahmin ediyorum çünkü mevcut kurmaylarından hayli rahatsız. Mevcut bakanların ülkeyi uçuruma sürüklediğini görmeyen yok.

3 - Erken seçimle ilgili karar Aralık 2017 başında alınmıştır. Gerekli düzenlemeler de o tarihten itibaren yapılmaya başlanmıştır.

4 - Bu seçimle birlikte tüm bakanlar değişecektir, AKP nin mevcut vekillerinin yarısı aday gösterilmeyecektir.
  • Ekşi sözlükte 2 ay önce tarih verilmiş zaten

İlk entry 26 şubatta girilmiş

https://eksisozluk.com/26-agustos-2018-cumhurbaskanligi-secimi--5579222?

İyi parti de görevli biri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Irresolute -- 17 Nisan 2018; 12:10:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: soulstriper

1 - Bu seçimin temmuz - ağustosta yapılacağını 6 aydır biliyorduk şimdi tarih kesinleşmiş oldu.

2 - Seçim için talep bizzat Erdoğan'dan geldi diye tahmin ediyorum çünkü mevcut kurmaylarından hayli rahatsız. Mevcut bakanların ülkeyi uçuruma sürüklediğini görmeyen yok.

3 - Erken seçimle ilgili karar Aralık 2017 başında alınmıştır. Gerekli düzenlemeler de o tarihten itibaren yapılmaya başlanmıştır.

4 - Bu seçimle birlikte tüm bakanlar değişecektir, AKP nin mevcut vekillerinin yarısı aday gösterilmeyecektir.
    Yahu hala anlamadınız şunu. Ne bakanı, ne milletvekili ? Adamlar sadece emir eri. Hiçbir ,iradeleri yok. Bakanlar sadece emirleri uyguluyor, milletvekilleri ise, okumadıkları metinlere el kaldırıyor.Kukladan farkları yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ressi1

26 Ağustos büyük taarruzun baslama günü...

Alıntıları Göster
    Düzeltme için teşekkürler.

• Bariz bir şekilde 2019' a kazanamayacaklarını anladılar. Seçimi öne çekip koltukta ne oturursak kardır zihni. CHP de hemen atlamış
  • Zaten herkes 2019 seçimleri deyip duruyordu biran önce olsun da bitsin artık. Ülkede batan batana şuan ki durum da rte asla rahat rahat kazanamaz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.