Şimdi Ara

ERKEN REZERVASYON 2018 FIRSATLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
35
Favori
4.627
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2018 yılı Otel Fiyatları birkaç sitede açıklanmış. Link ekledim. Şuan için fiyatlar bana biraz yüksek geldi.
    Tatil konularında çok araştırmacı olarak bu sene konuyu ben açmak istedim. En dip ölücü fiyatı, kart puanı , çek kupon ne varsa
    bulup burada paylaşmaya çalışıcam. Yılda 2 3 kez tatil yapan biri olarak otel konusundada fikir vermeye çalışırım.
    Herkese bol sömürüler.

Şimdiden İyi Tatiller.
    https://www.etstur.com/Erken-Rezervasyon-Otelleri
    https://www.tatilbudur.com/erken-rezervasyon-otelleri
    http://www.tatil.com/erken-rezervasyon-otelleri

• Erken rezervasyon gerçek anlamı ile bundan 5-6 sene önce yapılıyordu...Ülkede o zamanlar bu iş yeni başlamıştı,hem insanlar hem de acentalar bilinçli değildi...Ama acentalar bir iki sene sonra baktılar ki gelen sayı belli; bir çarptılar bir böldüler erken de yapsak geç de yapsak sayı değişmiyor,o zaman niye erken rezervasyonda indirim yapıyoruz biz deyip indirimleri göz boyama şekline dek düşürdüler...Yani gerçek anlamda indirim falan yapmıyorlar bana göre...Uçakçılar da aynı...Eskiden uçuşa 6-7 ay kala bilet alınca hatırı sayılır indirimli alınırdı,şimdi dene; ancak 50-60 lira indirim yapıyor...
  • Evet güzel konu bende takipteyim. Özellikle fethiyeye gidip paraşütle atlamayı çok istiyorum. Takipteyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eline saglik hocam cok yararli olacak sagol.
  • takipteyiz

• Ne bu acele? Daha 2017 yılı tatil taksitlerini ödüyoruz.
  • Bunlar hangi dönemde indirime giriyor? Veya girecek? Tam zamanı şimdi değil mi aslında?
  • artık fırsat diye birşey kaldımı.bindirimden indirimi az olanlar diyelim

• freedom1259 kullanıcısına yanıt
    Geçen 15 gün önce fethiyedeydim. 2 3 gün tatil yaptım. Paraşüt festivali vardı, fiyatları okadar pazarlıga rağmen min 350tlye düştüler.
    500tl ortalama fiyatlar ve inan havada en aşşağı aynı anda 80-100 paraşüt vardı. 2 3 tanesi denize düştü ama sahilde dolaşan sürat tekneleri hemen geliyor yardıma.
    Tekne turu (DRAGON) mükemmel bir tekne, kelebekler vadisi akvaryum koyu ve 4 5 koy daha gittik. Fiyatlar sezon sonu diye 25 tl gibi mükemmel bir fiyattı.
    Bunuda extra bilgi vereyim.
  • Faydalı konu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • By_EKReM kullanıcısına yanıt
    Şuan aslında en dip fiyattan satışa çıkıyor tam zamanı yani, ama usd ve euro sağolsun fiyatları biraz zıplatmış. Bundan aşağı fiyat olmaz. Kur düşmedikçe.
    Daha fiyat belirlemeyen oteller var onlarda açıklansın belki ozaman birşeylerde olabilir.
    Çek kupon ve karta puanları bekleyelim.
  • TAKİP
  • Bu sene son güne bırakmıştım bu konu iyi oldu seneye tatili erken alacağım kesınlıkle ama fiyatlar dedıgınız gibi yüksek.

• latiff1903 kullanıcısına yanıt
    Hocam 350 tl çok para ama her zaman yaptığımız bir şey değil o zevki tatmak istiyorum. Bu arada verdiğin bilgileri not ediyorum. Eyvallah

• Rez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi bakalım alalım takibe bende bi yer ayırtayım kıyıda köşede

• 2017'de tatile gidemedik, 2018'de gideceğiz inşallah. Artık bize bebe-çocuk uygun otel lazım. Keşke TUİ otelleri yine uygun fiyatlı denk gelse de öyle alsak harika olur.
  • Önlerden
  • samara hotel bodrum hakkında fikri olan var mı?
  • Takip +1

• Takip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.