Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Erkeksen Her Zaman Haksızsın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
362
Tıklama
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Erkeksen Her Zaman Haksızsın
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      3944 Mesaj
      13 Ekim 2018 18:07:35 Konu Sahibi
      otobüsün ön kısmı tıka basa dolmuş önden yolcular binmeye devam ediyor,her zamanki gibi koridorda durup ilerlemeyen kadınlar var,adamın biri mecburen onların arkasından geçti bitane kadın "ayaağma ne basıyon bee" diye bağırdı adam "ne bağrıyorsun farketmedim,ilerleyin sizde o zaman" dedi diğer kadın bu adama "arkadakiler ilerlesin" dedi adam da "bana talimat verme kendin söyle" deyince başladı bu iki kadın adamla laf dalaşına onlar laf ediyor adam cevap veriyor bu arada adam en arkaya geçti,2-3 dk sonra önce başka bir kadın sonra iki meriç erkek bu adama laf ettiler uzatma sus rahatsız etme bizi vs.
      neden bazı kadınlar koridorda kıpırdamaz da en arkaya hep erkekler geçer,neden her tartışmada erkek susmak zorunda,
      sürekli ya kadınlar arası ya kadından erkeğe karşı kavgalar çıkar oldu.toplu taşımada yakında büyük olaylar çıkacak böyle giderse

ego primum tollo nominor quoniam leo
    • Yüzbaşı
      708 Mesaj
      13 Ekim 2018 18:53:42
      Hep erkeklerin haksız olduğu konusunda haksızsın bence hocam. Çünkü erkeksin.
      |
      |

85 yaşındayım, herşeyin farkındayım.
    • Yarbay
      7005 Mesaj
      13 Ekim 2018 19:31:44
      erkek adam toplu tasima kullanmaz

Türkiye Türklerindir
      Baba bana subaru al

PSN : Jeopol
    • Çavuş
      73 Mesaj
      14 Ekim 2018 02:12:11
      Kenelde kadınlar otobüslerin önünde yolun ortasında dururlar. Çünkü bilinçaltlarına vizyon ol vitrin ol herkes seni görsün diye yarışma programları ve dizilerle bu yerleştirilmiş. Geçmişte o tarz stil benim yada kezban dizileri izleyip beynine bu yerleştirilmiş olabilir.

Günümüzde kadınları medya eğitiyor medyanın hali ortada onursuz kişiliksiz bir meslektir medya sektörü bunu rahip olayındada gördük.
      |
      |

• Onbaşı
      34 Mesaj
      14 Ekim 2018 02:49:37
      Boşver muhatap olma hiç. Belki arka taraf çok sıkışıktır taciz edilmekten korkuyordur.
      |
      |

Bizde yanlış olmaz, olmuşsa da yanlışlıkla olmuştur.
    • Çavuş
      40 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      sigortacimiz71

14 Ekim 2018 02:56:00
      quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

erkek adam toplu tasima kullanmaz
      hahahaha evet haklısın şahsen bende top lu olan hiçbirşeyi kullanmıyorum racona ters
      |
      |

• Yüzbaşı
      522 Mesaj
      14 Ekim 2018 03:10:31
      Hayatta en büyük dikkat ettiğim şey bir kadınla söz dalaşına girmek.

Ne kadar haklı olursanız olun çıkmaza girince basıyorlar ağıdı. Her türlü haksız görünüyorsunuz çevrede.

Hele de şirret bir kadınsa ağzından çıkanı kulağı da duymuyor. Vursan olmuyor vurmazsan susmuyor. Laf ta yetistiremiyorsun.

İşin daha da pis yönü sussan pes etsen çevredekiler ezik muamelesi yapıyor, ağzına çaksan bi tane yada anladigi dilden konussan bu sefer de cevredekiler it muamelesi yapıyor.

Onun için çok dikkat etmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amacsızpanda -- 14 Ekim 2018; 3:12:51 >
      |
      |

• Yarbay
      2219 Mesaj
      14 Ekim 2018 03:15:36
      "KES LAN, ben senin EZİK EVLADIN veyahut EZİK ve BİÇARE EŞİN değilim" diye tersledinmi en şirreti bile keser sesini.
      |
      |

* Intel i7 3770k * Asus Maximus V Gene * CORSAIR Vengeance Pro 2x8GB 2400Mhz * Gigabyte GTX-1080 Gaming * Asus ROG Swift PG278Q 2k G-SYNC 144Hz * Sandisk Ultra II 240gb *
      * FSP Aurum PRO 1000 watt GOLD * LianLi V300b HTPC * Custom HTPC Water Cooling * Razer BlackWidow Ultimate * Logitech G700s * Logitech Z5500 * Logitech G533 * WD Red 3 TB NAS *
    • Yarbay
      2228 Mesaj
      14 Ekim 2018 07:29:55
      kadın erkek meselesi değil saygı meselesi

saygı toplum hayatından çıktı. çünkü hayat çıkar ilişkisi üzerine yaşanmaya başladı. çıkar temel mesele olunca benlik arttı. saygısız toplumun ortaya koyduğu saygısız bireyler
      |
      |

İmân hem nurdur, hem kuvvettir. Evet, hakiki imânı elde eden adam, kâinata meydan okuyabilir ve imânın kuvvetine göre, hâdisâtın tazyikâtından kurtulabilir.
    • Er
      5 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      desp4

14 Ekim 2018 12:37:05
      Kadın veya erkek günümüz Türkiye'sinde halktan biriysen asla haklı olamazsın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
Reklamlar
nice türkiye
paykasa
Paykasa
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.