Şimdi Ara

Erkeklerle kulağa küpe takma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
108.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sol kulak sağ kulak ve her iki kulağa takıldıgında bir anlamı varmış nedir bunun anlamı
    zaten yakıştırmıyorum birde anlamı çıktı

• Herhangi bir homoseksüel eğilimim olmamakla birlikte sadece sağ kulağıma küpe takıyorum.
    Bunun temel nedeni sağ kulağımın sol kulağıma göre daha düzgün olması. (sol biraz kepçe)

Sağa takan herkes gay olmadığı gibi sola takan herkes de kudretli bir erkek olmuyor.

Lütfen insan etiketlemek dışında şeylerle meşgul olun.

Eklemek istedim, şayet homoseksüel eğilimlerim olsa idi ve bunu toplumdan gizlemek istese idim kesinlikle sol kulağıma küpe takardım. Böylece olası şüpheleri üzerimden atardım.

Şimdi buradan hareketle diyebiliriz ki kendisini gizlemek isteyen homoseksüeller sol kulağına küpe takar. Sonra bunu çekiştirerek diyebiliriz ki sadece erkekliğine güvenenler sağa takar, homoseksüeller sola takar.

Ne kadar saçma değil mi?

İşte güzel Türk insanının yaptığı ayrım da bu kadar saçma...

Sevgi, saygı vs...
  • ben geçen ay sol kulağıma taktırdım ama sağ sol anlamını bilmiyorum. hoşuma gittiği için taktırdım, sıkılınca çıkaracağım
  • Takcaksan sola tak.. Sağa takarsan anlarsın ne demekmiş anlamı..
  • quote:

Orjinalden alıntı: SoundOfSilence

Takcaksan sola tak.. Sağa takarsan anlarsın ne demekmiş anlamı..

• quote:

Orjinalden alıntı: SoundOfSilence

Takcaksan sola tak.. Sağa takarsan anlarsın ne demekmiş anlamı..

niyeki
  • Halk diliyle, top diyolar arkadaşım.. Öyle beckham fln iki kulla takıo die yapmayın siz..
  • iki kulağın bi anlamı yok. sadece sağ kulak gay sembolü gibi bişi
  • ben bi ara şu mıktanıslılarda taktımdı beğenmedim yakışmadı bana. ondan sonra da hevesim filankalmadı zaten küpeye kolyeye filan. bir laf var. "eşşeğe altın semer vursa eşşek yine eşşektir".
  • sağ kulak gay anlamına geliyor pekı sol kulak onun bı anlamı yokmu?
  • erkekler zaten sol kulağına takar

iki kulağa da takar

ama sağ kulağa takanı görmezsin şey olanlar dışında
  • Herhangi bir homoseksüel eğilimim olmamakla birlikte sadece sağ kulağıma küpe takıyorum.
    Bunun temel nedeni sağ kulağımın sol kulağıma göre daha düzgün olması. (sol biraz kepçe)

Sağa takan herkes gay olmadığı gibi sola takan herkes de kudretli bir erkek olmuyor.

Eklemek istedim, şayet homoseksüel eğilimlerim olsa idi ve bunu toplumdan gizlemek istese idim kesinlikle sol kulağıma küpe takardım. Böylece olası şüpheleri üzerimden atardım.

Şimdi buradan hareketle diyebiliriz ki kendisini gizlemek isteyen homoseksüeller sol kulağına küpe takar. Sonra bunu çekiştirerek diyebiliriz ki sadece erkekliğine güvenenler sağa takar, homoseksüeller sola takar.

Ne kadar saçma değil mi?

Sevgi, saygı vs...

• canturhan

toplum :))

oturduğum bölgeye göre apayrı bi insanım her şeyim değişik onlara göre yeri gelince laf da atarlar yeri gelince kavga da ederim ben buyum sizin gibi değilim diye :)

ama şöyle bişi var eğer homolar sadece sağ kulağa takıyosa ben de o kulağa takmam ne kaybederim hiçbir şey

peki ne kazanırım

sokaktaki insnlara ben homo değilim demekten
  • quote:

Orjinalden alıntı: canturhan

Herhangi bir homoseksüel eğilimim olmamakla birlikte sadece sağ kulağıma küpe takıyorum.

Ne kadar saçma değil mi?

Sevgi, saygı vs...

ya tabi ki sağ sol kulağa küpe bi anlam ifade etmez ama türk toplumu.....

• böyle şeyler türk milletine yakışmıyor.Köyünüzde size alaylı bakarlar.Yakışıklı isen zaten gerek yok saçını okşa geriye doğru kızlar ona hasta olur.Küpe yakışıklı yapmıyor kimseyi.Kültürümüzde küpeyi kadınlar ve kızlar takar.Anadolu genç erkeği küpeli görürlerse TOP gözüyle değil DELİ,ŞAŞUMUŞ gözüyle bakarlar.
  • bi ara ben takıyodum mıknatıslı siyah küpe ama hangisine taktığımı hatırlamıyorum :D

ama doğru yere taktığımdan eminim.. çünkü kaç kere sordum
  • Türkler işte sağa takınca top olurmuş peh..

erkegin takı takmamasından yanıym(künye yüzük kolye bileklik küpe vs.)..

bi duruşu olmalı erkegin..
  • Kolye, künye, yüzük filan takın ama küpe takmayın.
  • abi sağa takarsan sağcı, sola takarsan solcu olursun bu kadar basit
  • büyüklerden gelen tepkiler sonucu değilk ama artık yıldım kendi kendime zaten benimki özentilik değil hevesti... hevesimi de aldım geçtim kenara.. yani eğer insan takmak istiyosa takmalı... böle şeyleri içine atmamalı ... tabi etraftan gelecek bakış ve eleştirileri kaldırmanız lazım ... yaşlı amca yada teyze bi, bakıyo size .. allaaaaahhh.. tamam gençlik gitmiş ..şunun haline bak ..puhhh ..diyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkchild -- 5 Haziran 2007; 0:23:47 >
  • Bende sola takılır diye biliyorum...Sonuçta hangi kulağınıza takarsanız takın toplum aynı gözle bakıo...

Ek:Bende yok..Takmayı da düşünmüyorum..Takanın da kişisel tercihine saygım var..
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.