Şimdi Ara

Erkeklerin kadınlardan daha romantik olduğu ortaya çıktı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
98
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
Mesaj
 • Erkeklerin kadınlardan daha romantik olduğu ortaya çıktı!  Erkeklerin kadınlardan daha romantik olduğu ortaya çıktı. Ancak romantik olmalarına rağmen 10 bin kişi ile yapılan araştırmada erkeklerin daha az sadık olduğu belirtildi.

  Doğum günlerini unutsa da Sevgililer Günü hediyesini son anda benzin istasyonundan alsa da araştırmalar erkeklerin kadınlardan daha romantik olduğunu söylüyor. Araştırmaya göre erkeklerin yüzde 48'i ilk görüşte aşık oluyor. Bu kadınlar arasında sadece yüzde 28.

  Yeni piyasaya çıkan The Normal Bar adlı kitapta dünya çapında 10 bin kişi ile yapılan online ankete yer verildi.

  The Normal Bar, Chrisanna Northrupp, Washington Üniversitesi'nden sosyolog Prof. Pepper Schwartz, George Mason Üniversitesi Sosyal Bilimler Araştırma Merkezi'ndne Prof. James Schwartz'ın ortak çalışması. Kitapta 21. yüzyılın ilişkileri irdeleniyor ve ilişkilerden daha fazla hoşnut olunması konusunda yardımcı olunuyor.

  Kitapta yer alan araştırmada 1300 soru soruldu ve herkesin seks hayatından fiziksel özelliklerine kadar dokunulmaya çalışıldı. Araştırmada insanların yüzde 74'ünün ilişkisinden mutlu olduğunu söylerken yüzde 66'sı partnerinin ruh ikizi olduğunu belirtti.

  Erkekler ronamtik olmasına rağmen evlilik dışı ilişkiye daha fazla meyil gösterdiği ortaya çıktı. Araştırmaya katılanlar erkeklerin üçte biri ve kadınların yüzde 19'u evlilik dışı ilişkiye girdiğini itiraf etti. Araştırmada bunun sebebi olarak mutsuz ilişki gösteriliyor.  quote:

  gazeteport

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > • Tamam
 • Okumadım ama Katılıyorum.

  < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
 • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.