Şimdi Ara

ERKEKLERİN BAŞ BELASI SAÇ DÖKÜLMESİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kızlar kel erkekleri daha çekici bulurmuş. Bunla kendini avut. Zaten başka çıkar yolda yok
  • Loreal elseve kuru saçlar için şampuan ve kuru saçlar için saç kremi..Bu ikisini kullanmanı öneririm
    Çevremde saçları dökülen arkadaşlarıma önerdim çoğunun dökülmesini durdurdu..
    O kadar jöle kullanırım bir tek tel saçım dökülmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mika_hakinen -- 24 Eylül 2005, 16:23:49 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mika_hakinen

Loreal elseve kuru saçlar için şampuan ve kuru saçlar için saç kremi..Bu ikisini kullanmanı öneririm

İşte böyle arkadaşlar.hakinen gibi arkadaşlar var çevremde bir avuç jöleyi basıyor saça dökülme falanda olmuyor. bende jöle falanda sürmüyorum temizde tutuyorum ama sonuç aynı. saçımı yıkadığım zaman dökülen saç telleri yüzünden lavabodan su gitmiyor,tıkanıyor.
    saç ürünleri üzerine imalat yapam firmaların birçoğuda denize düşen yılana sarılır fikrinden hareketle zorda kalanlara bu ilaçları fahiş rakamlardan satıyorlar. belki azda olsa etkileri var ama yinede kandırmaca gibi bu işler

• quote:

Orjinalden alıntı: mulkiyeli

quote:

Orjinalden alıntı: mika_hakinen

Loreal elseve kuru saçlar için şampuan ve kuru saçlar için saç kremi..Bu ikisini kullanmanı öneririm

İşte böyle arkadaşlar.hakinen gibi arkadaşlar var çevremde bir avuç jöleyi basıyor saça dökülme falanda olmuyor. bende jöle falanda sürmüyorum temizde tutuyorum ama sonuç aynı. saçımı yıkadığım zaman dökülen saç telleri yüzünden lavabodan su gitmiyor,tıkanıyor.
    saç ürünleri üzerine imalat yapam firmaların birçoğuda denize düşen yılana sarılır fikrinden hareketle zorda kalanlara bu ilaçları fahiş rakamlardan satıyorlar. belki azda olsa etkileri var ama yinede kandırmaca gibi bu işler

Sana samimiyetle söylüyorum o dediğim şampuan ve kremi kullanmıyarak jöle süreyim kafama benimde çok dökülüyor işin ilginç yanı diğer şampuanlarda bile döküyor..
    Ama o ikisi ile müthiş etki veriyor..
    Birde ben gece yatarken saçı iyice yıkarım. Jöle ile yatıldığı zaman saçlar iyice kırılıyor dökülmeye başlıyor.
    Sabah jöle kullanmadan yine şampuanla bir kere yıkadıktan sonra jöleyi sürerim.

• vallahi benimde saçlarım dökülmeye başladı ama ben umursamıyorum patronum bana eczaneden badem yağı aldırıyodu istersen dene
  • kına iyi gelir mesela ayaklarımda mantar vardı kına sürdüm geçti
  • Herkes Vichy ilacını soruyor ben size söyleyeyim Vichy Aminexil sp 94 ilacın adı 6 tüp kullanıyorsunuz fiyatı 140. milyon civarındaydı...Sadece Vichy yetkili eczanelerden alabilirsiniz diğer eczanelerde yok...
  • hocam bu iş kimyasal şelerle iyleşmez.. sanmıyorum..
  • Aslında sorun yok.Baksanıza bu sorundan bende dahil bir çok kişide var.Herkes kel olsa kel diye bi sıfat olmaz.Herkes kel kalır inşallah

Bu arada bizimbi ortak hesabımız vardı ne oldu?
  • ilanın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saç dökülmesinin bin tane sebebi var.Öncelikle saç dökülmesinin sebebini bulman lazım.Ondan sonra ona göre çözüm üretmen lazım.Kansızlıktan da dökülür , d vitamini ve kalsiyum eksikliğinden de dökülür , düzgün bir şampuan kullanmamandan dökülür , seboreic dermatitin varsa ondan dolayı da dökülebilir , genetik sebeplerden dökülebilir vs vs. Doktora git en mantıklısı.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.