Şimdi Ara

erkeklere özel lazer epilasyon (73. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.350
Cevap
211
Favori
409.361
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam el üstü ve parmaklar için lazer ne kadar yararlı olur acaba ?
  • schultz S kullanıcısına yanıt
    Sayın schultz el ve parmakların üstünde lazer yarı yarıya azalma sağlar. Ama bu ortalama sonuçtur. Kıl kök derinliği fazla değilse oran %80 bile olur. Eğer kıl kökleri derin yerleşimliyse hiç etkinlik elde edemeyebilirsiniz. Bu tamamen kişisel özelliklere göre değişen bir durumdur. Denemeden anlamanız mümkün değil yani:). Saygılarımla

Op.Dr Kadir Aksu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erkek üst vücut toplam ücreti ne kadar olur ? (Göğüs karın sırt omuzlar ve ense)
  • naturel erkek epilasyon N kullanıcısına yanıt
    Peki bu dönemde lazer epilasyon yaptırmanın sakıncası olur mu.
  • yakup.isler Y kullanıcısına yanıt
    Sayın yakup işler kemer üstü lazer için seans ücreti 300 tl dir. 10 seans paket olarak alırsanız 2000 tl olur ve onuda 2 taksitte ödeme yaparsınız. İğneli epilasyon için soruyorsanız kıl miktarı fiyatı belirleyen faktördür. Bu nedenle bölgeyi görmeden bir maliyet veremeyiz. Bölgenin bir fotosu watsaptan 0506 114 91 11 nolu tele gönderirseniz ortalama bir fiyat verebilirim. Yada kuruma gelerek ücretsiz muayene olarak da fiyat hesaplaması yapabiliriz. Saygılarımla

Op.Dr Kadir Aksu

• TEKFİDAN kullanıcısına yanıt
    Sayın tekfidan yaz aylarında diyod lazer ile lazer uygulaması rahatlıkla yapılabilir. Ancak alexandrite ile lazer önermiyorum. Gideceğiniz kurumada diyod varsa tereddütsüz yaptırabilirsiniz. Saygılarımla

Op.Dr Kadir Aksu

• Bu kampanya ne zaman bitiyor? ileride elime para geçince yaptırmayı düşünüyorum.
  • Uzun süredir konuyu takip ediyorum ve kesin çözüm olan iğneli yaptırmayı düşünüyordum. Kadir Bey ile WhatsApp’dan iletişime geçtim, tüm sorularımı detaylıca yanıtladı. Yurt dışında yaşıyor olmam sebebi ile Türkiye’ye geldiğim belirli dönemlerde önce yüz, sonra sırt ve omuz çalışmak için sözleştik.

Yüz çok kritik bir bölge olduğu için çok endişeliydim. Hatta yaşadığım ülkede (Türkiye’ye göre teknolojisi oldukça ilerde olan bir ülke) benzer merkezler ile görüştüm ancak hiç biri Kadir Bey kadar güven vermedi. Velhasıl yüz için ilk turu şubat ayında Neslihan Hanım yaptı.

Acı eşiğim yüksek olmasına rağmen gerçekten çok acıdı. Özellikle kaş bölgesi tarif edilmez bir acı yaşattı bana. Ama sonrasını düşünüp acıya katlandım.

Kadir Bey ve Neslihan Hanımın tavsiyelerine harfiyen uydum, çok şükür hiç iz kalmadı. İlk 3-4 günde kabuklar döküldü, 20-25 günde de izler yok oldu.

Geçtiğimiz hafta 2. Turu yaptırdım. Bu kez ilkine göre daha kısa sürdü ve belki de alışmış olduğum için daha az acıdı. Kabuklar döküldü ve şuan ufak noktalar şeklinde izler var. İnşallah onlar da kaybolacak.

Merkeze gittiğinizde sizi sıcak bir karşılama bekliyor ve her sorunuza, endişenize açıklıkla cevap buluyorsunuz.

Özetle, bu merkezi tavsiye ederim ve işlemden sonra verilen tavsiyelere harfiyen uymanızı öneririm.

• dederoid kullanıcısına yanıt
    sayın dederoid işlem hakkındaki paylaşımınız ve hakkımızdaki düşünceleriniz bizi son derece memnun etti. Size faydalı olup aldığınız hizmetin karşılığını tam anlamıyla verebilmek bizim için çok önemli. Ayrıca aynı problemleri yaşayan arkadaşlara yol gösterici olması sebebiyle paylaşımlarınız bizim için çok değerlidir. Zaman ayırıp yazdığınız için çok teşekkür ederiz.

saygılar
    Op.Dr. Kadir AKSU
  • Hocam merhaba,

Kulaklarımda kıllanma var. Kepçenin dışarısında çok değil ancak asıl kulak memesinde ve tragus denilen bölgede siyah kıllar mevcut. Bu kılları yok etmek için lazer veya iğneli yapılabilir mi? Bölge itibariyle hangisini önerirsiniz? Teşekkürler.
  • creative0 C kullanıcısına yanıt
    Sayın crative0 kulakta lazer maalesef pek başarılı olmuyor. Bu nedenle iğneli epilasyon bu bölgede en iyi tercihtir. Ancak yaz döneminde yapılmasını pek tavsiye etmem zira lekeler çok uzun sürede geçer. Sonbahar kış döneminde iğneli epilasyon yapılmasını öneririm.Saygılarımla

Op.Dr Kadir Aksu

• Merhabalar,

Bu haftasonu gelmeyi düşünüyorum. Burada mısınız hocam?
    Kadir Bey, Merhaba ben sadece yüzüme sakalıma iğneli laser epilasyon yaptırmak istiyorum. Merak ettiğim siz cihazınızda altın iğne mi kullanıyorsunuz ? Birde saat usulü mü yoksa cm2 olarak mı ücretlendirme yapıyorsunuz ?

Pm den size operasyon olacak bölgenin fotoğraflarını yolluyorum. Fiyatta yardımcı olursanız Taa Ankara'dan kalkıp gelmeyi düşünüyorum
  • flyer_mig kullanıcısına yanıt
    İşlemde kullanılan makinede dilediğimiz tip iğneyi kullanabiliyoruz. Altın gümüş yalıtımlı ve yalıtımsız iğnelerimiz mevcut. Tercihi bölgeye ve kıl yapısına göre belirliyoruz. Geldiğinizde cilt ve kıl yapınıza bakarak uzman en uygun iğneyi kullanacaktır. Fiyatlandırma saat üzerinden yapılır ve ağustos sonuna kadar forum üyelerine yüz için 200 tl diğer vücut bölgeleri için 150 tl dir. Süre hesaplanırken fiyat dakikaya göre belirlenir ve ödeme o gün çalışılan dakika kadar yapılır. Saygılarımla

Op.Dr Kadir Aksu

• SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Sayın skytetech74 0506 114 91 11 nolu telden randevu alabilirsiniz. Kusura bakmayın mesajı yeni gördüm:)

Estağfirullah. Ama sanırım kışın geleceğim. Kışın iyi olur sanırım. Fiyatlar yükselmez inşallah.
    Eylül başında bir miktar artış düşünüyoruz. Şimdilik rakam belli değil ama ağustos sonu karar vermiş oluruz.

O zaman, ağustos sonlarına doğru gelip, bir çayınızı içeyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Her zaman bekleriz sayın skytech:)

• TaymekHoldem kullanıcısına yanıt
    Maalesef bizim insanımızın düşünce merkezi orda bulunuyor:))) ama pratikte hiçde düşündükleri gibi olmadığını görünce bir daha hiç konuşmuyorlar

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.