Şimdi Ara

erkeklere özel lazer epilasyon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
1.979
Cevap
193
Favori
318.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 17 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 672
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 880
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 2 saat 18 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 277
  • Favoriye Eklediklerim 204
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • naturel erkek epilasyon (880 mesaj) yibo90 (21 mesaj) guitarman (13 mesaj) khan1907 (12 mesaj) Guest-8D7268E90 (10 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (492 mesaj) Mobil (808 mesaj) Tablet (19 mesaj) Mini (31 mesaj) Uygulama (56 mesaj)
  • @
37 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> erkeklere özel lazer epilasyon
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Maalesef yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    narsess kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Lazer epilasyon daha kolay değilmi bu iğneli epilasyon ile lazer farkı nedir

Sayın mavi buz lazer ile iğneli epilasyon çok farklı şeyler. Lazer ışınlar ile kılı yakma prensibine dayanan bir yöntem ve kılın rengi ve derinliği gibi anatomik ve fizyolojik birçok faktörden etkilenen bir teknoloji. İğneli epilasyon ise kıllarım köklerine tek tek girilerek verilen elektrik enerjisiyle kılın yok edilmesi prensibine dayanan ve uzman bağımlı bir yöntem. Lazer ile erkeklerde başarı çok yüksek değilken iğnelide başarı %100 dür. Lazer hızlı ve ucuz ancak başarısı düşük, iğneli ise uzun uğraşı ve para gerektiren ancak %100 sonuç alınabilen tek yöntemdir. Forumdaki diğer yazılarımı incelerseniz konu hakkında çok daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Saygılarımla

Op.Dr.Kadir Aksu

|
    |
    Mavi Buz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eski Kullanıcı Adı:
    darking_FB

dövmeli yere lazer oluyormu?

Sayın darkingFB dövme olan yere lazer yapılamaz zira yanıklara neden olur. Dövme olan yerlerde sadece iğneli epilasyon yapılabilir. Saygılarımla

Op.Dr.Kadir Aksu

|
    |
    darking_FB kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2012 yılında 7-8 seans yanak için gitmiştim. Şimdi yine rahatsız ediyor beni. Yanak ve omuzlar için nasıl bir kampanyanız var acaba?
    |
    |
    Hocam herhangi birinde öngördüğünüz işlem süreleri -örneğin; ense 8 saatte biter- cümleniz işlemin 1 turu için mi geçerli yoksa tümden 3 turun sonundaki %100 bitmiş hâlindeki toplam işlem süresi olarak mı 8 saat diyorsunuz?

Konu Sahibine Özel

Sayın scarface anlatımlarda verilen saatler örnek olsun hesaplamada diye verilir. Normalde her hasta için muayene sonrası her turun ayrı ayrı süreleri belirlenir ve fiyat ayarlaması ona göre yapılır. Diyelim ense 8 saat sürer dediğimiz örneklerde işlemlerin tamamı için yani tüm turlar için toplam süreler olarak bahsetmekteyiz. İşlemlerin ne kadar süreceği kıl miktarına göre değişeceği için fiyat da süreye göre belirlendiği için iğneli işleminde bölgeye göre standart bir fiyat çıkmaz. Fiyat ve süre kişiden kişiye ve kıl miktarına göre değişir. Saygılarımla

Op.Dr.Kadir Aksu

|
    |
    ScarfaceX7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Saygı bizden hocam:) teşekkür ederiz.

|
    |
    naturel erkek epilasyon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Evet arkadaşlar ben 5 tur iğneli epilasyon bitirmiş olarak görüşlerimi bildireyim belki işinize yarar.

Giderken kararsızlık içindeydim ama oraya vardığımda Kadir bey ile konuşunca tüm kararsızlıklarım bitti. Kendisi forumda olduğu gibi gayet yardımsever her bir sorunuzu memnuniyet ile cevaplıyor. Sorularımı sorduktan ve kafamı rahatlattıktan sonra işleme başladık. İğneli epilasyon işlemini gerçekleştiren Neslihan hanım 23-24 senedir bu işle uğraşan bir uzman. İşlem gerçekleşirken acı hissediyorsunuz elbet ama Neslihan hanımın uzmanlığı sayesinde acı minimuma iniyor benim cildim kuru olduğu halde çok fazla zorlanmadan bitirdim. Kurum olarak çok ilgililer ve iğnelide 3. turdan sonra sizden ücret almıyorlar 3. turdan sonra çıkanlar için çok rahat bir şekilde randevunuzu alıp gidebiliyorsunuz hiç bir kuşkunuz olmasın.

Gitmekte kararsız olan arkadaşlara öneririm. Ben çok memnun kaldım kendilerinden. Kendilerine tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum.

• Firma Yetkilisi
    3 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Sayın ssjmurty yorumunuz için teşekkür ederim. Memnuniyetiniz memnuniyetimizdir. Sağlıcakla kalın. Saygılarımla

Op.Dr.Kadir Aksu

|
    |
    SSJMurty kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: naturel erkek epilasyon

Sayın ssjmurty yorumunuz için teşekkür ederim. Memnuniyetiniz memnuniyetimizdir. Sağlıcakla kalın. Saygılarımla

Op.Dr.Kadir Aksu
    Kadir Bey Merhaba,

Bugün iş yerinize gelmek için sabah aradım ancak 16:00 da iş yerinizde olacağınız söylendi. Haftaya inşallah uğrayacağım.

Ancak ön bir bilgi alabilmek adına ;

Esas rahatsız olduğum konu göğüs bölgem olmasına rağmen genel manada tüm vücüt kıl sorunumdan rahatsızım.
    Böylesi geniş bir alanda iğne yöntemini hem ciddi bir zaman hemde maliyet gerektireceğinden elemeyi düşünüyorum. Ben komple gitmesinden ziyade bir oranda azalmasına razıyım. Acaba lazer yöntemi gerçekten sadece günü kurtarmak mı olur. Yani bir süre sonra tamamen eski haline döner mi? %50 si gitse ve bunu ömrümün sonuna kadar korusa razıyım lazer için.

Bunun dışında özel bölgelerim için Philips IPL cihazını düşünüyorum. Memnuniyet fazla ama sizce hiç bir işe yaramaz mı.
    Yani sizdeki lazer cihazlara göre çok mu amatör kalır. Bilgi verebilirseniz sevinirim

• Firma Yetkilisi
    3 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Sayın halkçı2013 lazerin az veya çok mutlaka bir etkisi olacaktır. Ama bunun ne kadar olacağını önceden bilmek maalesef mümkün değil zira lazerde asıl etkinlik kıl derinliği ve hormonal aktivite gibi kişisel faktörlere bağlı. Kuruma geldiğinizde sizi muayene ederek nasıl bir yaklaşımda bulunacağımıza birlikte karar vermemiz daha doğru olur. Saygılarımla

Op.Dr.Kadir Aksu

|
    |
    Halkçı2013 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhaba,

Bursa için öneriniz var mıdır ?
    Teşekkürler.

Antalya için öneriniz var mıdır ?
    Teşekkürler.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarq -- 27 Nisan 2018; 7:26:45 >
  • Firma Yetkilisi
    3 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Sayın serdarq biz kurumda profesyonel cihazlar kullandığımız için bu tip cihazları tecrübe etmişliğim yok. Ancak ev tipi bu ve benzeri cihazları kullananlardan elde ettiğim bilgilere göre pekde mutluluk verici sonuçlar elde edilememekte. Yine bu tip cihazların ıpl teknolojisi olmasınıda hesaba katarsak çok umut bağlanmamasını söyleyebilirim. Saygılarımla

Op.Dr.Kadir Aksu

|
    |
    serdarq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Konu Sahibine Özel

Burdan birçok kez söylediğim şeyi yine tekrar etmemde fayda var sanırım. Lazer için bölgenizde diyod ütüleme kullanan herhangi bir kuruma gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. İğneli epilasyon için ise kurumumdan başka bir yeri tavsiye etmem :)) zira bu konuda tecrübe en önemli faktör. saygılarımla

Op.Dr.Kadir Aksu

|
    |
    yalionur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam bir arkadaşımla cumartesi günü sırt kıllarımız için geleceğiz inşallah. 14:00 gibi uygun musunuz?

Merhabalar Kadir bey. Şehir dışından geleceğim. geliş tarihim kesin olmadığı için randevu alamayacağım. randevusuz operasyon yapıyormusunuz

Ense bölgesine iğneli epilasyon yaptırmak istiyor. diğer seanslar içinde gelme problemim olmaz.

Yalnız benim ense %70 beyazlaşmış. olumlu sonuç alabilirmiyiz.

|
    |
    naturel erkek epilasyon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Ekonomi
ankara gülüş tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,547
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.