Şimdi Ara

erkeklere özel lazer epilasyon (68. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.352
Cevap
211
Favori
409.697
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kemerüstü tüm her yer anlaşmıştım Kadir Hocayla zamanında, işlerimden dolayı pek gidemiyorum hatta 3-4 aydır hiç gidemiyorum ama bazı arkadaşlara örnek olması açısından bir fotoğraf koyayım.

Sadece tek seansta, işlem yapılan yerdeki %70 belki daha fazla kıl gitti sağ kolumda. Aşağıdaki fotoğraftan işlem yapılan yer ile yapılmayan yerdeki bariz farkı görebilirsiniz :)

Sadece beyaz beyaz noktalar oldu eskiden kıl olan yerlerde, kaç ayda geçecek acaba Allah bilir.

erkeklere özel lazer epilasyon
  • Konuyu neredeyse 1 yıldır takip ediyorum Kadir hocama bu kadar ilgili ve açıklayıcı olduğu için teşekkür ederim.Biraz da buna güvenerek affınıza sığınıp konu dışı bir soru soracağım.Hocam ben saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum 1 yıldır araştırma yapmaktayım en son karşıma bir yöntem çıktı.Organik saç ekimi adında kişinin yağ hücrelerinden kök hücre elde edip ekim yapılacak bölgeye enjekte edilip hem ekilen saçların daha iyi oranda tutulmasını hemde kalan saçların daha iyi beslenip canlılaşmasını hedeflemekte.
    Araştırmalarıma göre kök hücre gerçekten etkili ve olumlu sonuçları çok fazla olan tıpta kullanılan bir tedavi yöntemidir.Size sorum bu yöntem normal saç ekimlerinden gerçekten daha farklı ve daha iyi bir yöntem midir?Ayrıca yara iyileşmelerinin de kök hücre sayesinde daha çabuk olduğu söylenmektedir.
    Siz de bir doktor olarak bu konudaki fikirlerinizi öğrenmek isterim.Kolay gelsin Selametle.
  • flyer_mig kullanıcısına yanıt
    sayın flyer_mig iğneli epilasyon yöntemi kalıcı bir uygulamadır.. 3 turda tamamen hayat boyu çıkmayacak şekilde kaybolur.. kurumumuzda iğnei işlemlerimiz yazılı garanti verilerek yapılır.. mutlaka bekleriz..

saygılar
    op.dr. kadir aksu

NATUREL ESTETİK
    watshapp hattı : 0 506 114 91 11 / 0 212 590 44 42
    Avcılar/ IST
  • emozel06 E kullanıcısına yanıt
    sayın emozel06 öncelikle yoğunluğum nedeniyle foruma cep telefonumdan bakıyorum mesajları görmedim ve geç döndüm. kusuruma bakmayın lütfen.. kurmuş olduğunuz mantık doğrudur.. her bireyin kıl çıkış hızı farklıdır bu nedenle herkese ayda 1 gel demek bilimsel bir yaklaşımdan ziyade paket bitirmek için yada seans satmak için yapılan bir yöntemdir. siz seans sonraları kıllar çıkmadan seansa gitmeyin.. takip edin tamamı çıktığındaseansa gidebilirsiniz. 2 seansın arası en azında 5 ila 6. seansa kadar 2 ayıda aşmasın..

saygılar
    op. dr kadir aksu
  • can1907 kullanıcısına yanıt
    sayın can1907 öncelikle yoğunluk nedeniyle foruma cepten bakıyorum ve mesajları göremedim geç döndüğüm için kusuruma bakmayın...kaş için tek doğru yöntem iğneli epilasyondur. kaşa ve çevresine asla lazer yaptırılmamalıdır. çünkü bir çok kişide bu bölgelerde lazer aşırı artışa neden oluyor.. bu şekilde mağduriyet oldukça fazla.. o nedenle iğneli epilasyon tercihiniz olsun.. 3 turda tamamen biter. turların arası takribi kaş bölgesinde 1 ila 1,5 aydır.. yanlız işlem sonrası bölgede ne kadar çok çalışılırsa gözlerde takribi 3 ila 5 gün sürecek bir şişlik oluşacaktır.. Bu şişlik sadece kaş bölgesinde çalıştığımız zaman oluşuyor. kaş bölgesinde iğneli epilasyon saat ücretimiz forum üyeleri için 200 tldir. bölgede kaç dakika çalışılacağını ancak bölgeyi görerek tayin edebiliriz. eğer uygun olursanız 0 506 114 91 11 nolu telin watshappına sadece bölgenin fotosunu gönderirseniz oradan bakıp maliyetlerini çıkarabiliriz. 1 turunuz yapıldığında zaten en az yüzde ellisi gider bunu kendinizde göreceksiniz. 1 tur bittikten takribi 1 ay sonra 2 tura geleceksiniz. 3 turda tamamen ortadan kalkacaktır.. işlem yapılırken nerelerin alınacağını aynayla kendiniz tayin edebilirsiniz.

saygılar
    op.dr. kadir Aksu
  • EruhluMuhdi E kullanıcısına yanıt
    sayın Eruhlumuhdi öncelikle yoğunluk nedeniyle foruma cepten bakıyorum ve mesajları göremedim geç döndüğüm için kusuruma bakmayın. almış olduğnuz bilgi doğrudur.. elektirikli iğneli epilasyon kesin çözümdür. tecrübeli bir elde 3 turda sonuç verir.. yanlız gittiğiniz yada gideceğiniz kurumda mutlaka kaç turda biteceğini ve kaç saat süreceğini sorun. ve bu süre ve turları aştığı taktirde herhangi bir ücret istenmeyeceğini yazılı olarak taahhüt edilmesini isteyin.. aksi taktirde mağduriyet oluşabilir.. işlem saatini ve süresini uzatarak kişileri mağdur edilebiliyor. malesef suistimale açık bir işlemdir. eğer yapan kişi tecrübeli ise zaten bunu tayin etmekte zorlanmaz. bu şekilde taahhüt verilmiyor ise tercih etmenizi tavsiye etmem. Bu konuda yazılı bir taahhüt veriliyorsa ve steril çalışılıyorsa gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.

saygılar
    op.dr. kadir Aksu
  • WoodGuy kullanıcısına yanıt
    sayın WoodGuy öncelikle yoğunluk nedeniyle foruma cepten bakıyorum ve mesajları göremedim geç döndüğüm için kusuruma bakmayın. Kurumumuzda iğneli epilasyon işlemimiz yazılı garanti verilerek yapılır. alınan bölgeden 3 tur geçildikten sonra bir daha hayat boyu çıkmaz. bölgenin ne kadar sürede alınabileceğiniz söyleyebilmem için bölgeyi görmem gerekir.. çünkü 2 saat çalıştığımız yüzde var 5 saat çalıştığımız yüzde var yoğunluk arttıkça süre artar. eğer 0 506 114 91 11 nolu telefonun Watshapp hattına sadece o bölgenin fotusunu atarsanız oradan bakarak ortalama süre ve maliyet çıkarmamız mümkün olabilir yada kurumumuzu ziyaret ederseniz yine bir değerlendirme yapabiliriz. iğneli yüz bölgesi saat ücretimiz forum üyelerine 200 tldir.

saygılar
    op.dr. kadir Aksu
  • Nerminator N kullanıcısına yanıt
    sayın Nerminator paylaşımınız için çok teşekkür ederim. beyaz Noktalarımız işlemler tamamen bittikten sonra ilk güneşlenmenizle birlikte kaybolacak rahat olun.. İşlerinizin Yoğun olduğunu biliyorum ama bu yaza hazır olmanız için bir an önce program yapmalısınız..

saygılar
    op.dr. kadir Aksu
  • Sailor 1 S kullanıcısına yanıt
    sayın Sailor1 öncelikle forumdaki mesajları yoğunluk nedeniyle cep telefonumdan baktığım için göremedim ve geç döndüm kusuruma bakmayın.. Normal kök hücre yapılmadan yapılan iyi bir ekimle de yüzde 95-100 başarı sağlanabilmektedir. Ancak kök hücre takviyesi ile saç köklerinin beslendiği alan desteklenerek başarının garantilenmesi sağlanabiliyor. Ancak bu 4 bin saç ekip 7 bin saç çıkartma gibi algılanmamalı.. kök hücre takviyesinin saç çıkartma değil ekilen saç hücrelerinin desteklenmesi amacı vardır ve bu konuda da tavsiye edebileceğimiz başarılı bir yöntemdir.

saygılar
    op.dr. Kadir Aksu
  • naturel erkek epilasyon N kullanıcısına yanıt
    Bu işlemin toplam maliyeti ne kadar ?
  • flyer_mig kullanıcısına yanıt
    İğneli işleminin maliyeti kıl yoğunluğuna göre değişir. İşlem kılların tek tek köklerine girilerek yakılması suretiyle yapılır ve fiyatlandırma da süreye göredir. Bu nedenle kıl yoğunluğu maliyeti belirleyen faktördür. Watsaptan 0506 114 91 11 nolu telden bölgenin bir fotosunu gönderirseniz size daha detaylı bilgi verebilirim. Saygılarımla

Op.Dr.Kadir Aksu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: naturel erkek epilasyon

sayın emozel06 öncelikle yoğunluğum nedeniyle foruma cep telefonumdan bakıyorum mesajları görmedim ve geç döndüm. kusuruma bakmayın lütfen.. kurmuş olduğunuz mantık doğrudur.. her bireyin kıl çıkış hızı farklıdır bu nedenle herkese ayda 1 gel demek bilimsel bir yaklaşımdan ziyade paket bitirmek için yada seans satmak için yapılan bir yöntemdir. siz seans sonraları kıllar çıkmadan seansa gitmeyin.. takip edin tamamı çıktığındaseansa gidebilirsiniz. 2 seansın arası en azında 5 ila 6. seansa kadar 2 ayıda aşmasın..

saygılar
    op. dr kadir aksu

Eyvallah hocam teşekkür ettim bilgiler için.

• emozel06 E kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

• kadir bey merhaba

ben de sakal çizgisinin üstü ve kas çevresindeki ufak tüyler için gelmek istiyorum fiyat ne oluyor ve kaç seans sürer? avcılardayım bende semt indirimi isterim :)
  • NETMAR kullanıcısına yanıt
    Sayın netmar cumartesi günü gelebilirseniz bir muayene edelim ona göre maliyet çıkaralım. İğneli epilasyonda kıl sayısı süreyi ve maliyeti belirlediği için görülmeden fiyat vermek mümkün değil. Vücut çalışmalarında 3 tur yapılır. Ancak yüz çalışmalarında seans sayısı 4 veya 5 oluyor. Vücut gibi yüksek derecelerde çalışamadığımız için ilk iki turu genelde 2 ye bölerek yapıyoruz. Saygılarımla

Op.Dr.Kadir Aksu

Hocam cevap için teşekkür ederim.Kolay gelsin.
  • Sailor 1 S kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Umarım faydam dokunmuştur.

Merhabalar, 13.12.2017 tarihinde tüm yüzüme iğneli epilasyon işlemim Neslihan Hanım tarafından gerçekleştirildi.İstanbul da olup yer uzak diyenlere sesleniyorum.Ben sadece bunun için Konyadan günü birlik Avcılara gidip geldim:)Allah kimseyi çaresiz bırakmasın.Konyada bulabildiğim tek yer bir hastahaneydi ve kapatılmış.Ancak her şerde vardır bir hayır.1 yıl önce Kadir Bey ile bilgi alışverişim olmuştu ancak cesaret edipte İstanbul a gidememiştim.Neslihan Hanımın uygulama yaptığı yerin belki 4/1 ine işlem yapmalarına rağmen çok leke ve çukur kalmıştı.7-8 ay geçmesine rağmen halen geçmiş değil Konyada yapılan yerler. Çok şükür denildiği gibi 12 günde 3-5 kabuk dışında tamamen döküldü ve neredeyse yok denecek kadar az leke kaldı oda zamanla geçecektir inşallah.ilk 1 hafta yüzümdeki şişliklerden evden çıkamadım başka bir insana dönüşülüyor resmen.Şehir dışındayım yalanını bile söylemek durumunda kaldım. Önemli bir kısmından kurtulmam için en azından 2.seansa gitmem gerekli ama Şubatta askerlik durumum nedeniyle aynı süreci nasıl ayarlayacağım işin içinden çıkamadım. Bu süreçte bana yardımcı olan Kadir Beye, İlknur Hanıma ve Neslihan Hanıma çok teşekkür ederim.Tekrar görüşmek dileğiyle...
  • samet4291 S kullanıcısına yanıt
    Sayın samet4291 samimi paylaşımınız için teşekkür ederim. Saygılarımla

Op.Dr.Kadir Aksu

• Selamlar, öncelikle yaşım 21, son 1 sene içerisinde neredeyse hiç kıl olmayan sırt omuz ve üst kol bölgelerinde çok hızlı kıllanma oldu, sakal üstü bölgesinde de artış oldu, araştırdığım kadarıyla iğneli epilasyonu tercih edeceğim lakin yaşımın 21 olmasından dolayı beklememi önerir misiniz, kaç yaşına kadar beklemem yeterli olur ? beklemem gerekse bile en azında yüz çevresini en erken kaç yaşında yaptırmamı önerirsizin ? teşekkürler .
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.