Şimdi Ara

erkeklere özel lazer epilasyon (61. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.352
Cevap
211
Favori
409.496
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam ayak kılları lazerle alınıyor sanırım.Tamamen kıl köklerinin ortadan kaldırılması gibi bir süreç olabiliyor mu yoksa %20 %30 da olsa kıl kalıyor mu? Birde yaklaşık kaç seans süreceğini ve yaklaşık ücretini söyleyebilir misiniz?
  • IOserI I kullanıcısına yanıt
    Sayın IOserl kıl dönmesinde lazerin faydası var. Evet tamamen bitiremiyor ama nüks olmasınıda engelleyecek boyutta incelme ve azalma sağlaması nedeniyle kıl dönmesi hastalarıma lazeri mutlaka öneriyorum. Kıl dönmesinde bölgedeki kıllar kadar sırt kıllarıda etken olabilmektedir. Bu nedenle bu hastalarda sırt kıllarına iğneli epilasyon kalça bölgesine de lazer epilasyon yapılması en seçkin yöntemdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozsi34 O kullanıcısına yanıt
    Sayın ozsi34 lazer tüm vücutta kullanılabilen bir yöntem ancak tamamen bitiş maalesef sağlayamayan ancak kişiden kişiye değişen oranlarda azalma ve incelme sağlayan bir yöntem. Dilediğiniz sıfır kıl ise iğneli epilasyon öneriyoruz. Tek seansta bile lazerden daha fazla azalma sağlayan bir yöntem olduğu için küçük alanlarda aylarca lazerle uğraşmaktansa iğneli epilasyon çok daha pratik olacaktır. Ama lazer denemek istiyorum derseniz en az 6 ana seans gelmeniz gerekir ki bunun takibinde hangi aralıkla gelmeniz gerekeceğini belirlemek için ben 4 seans daha yapıyorum. Yani yaklaşık 1.5 sene 10 seans lazere gitmeniz gerekecek. Bu süreçte elde edeceğiniz etki tek seans iğneli ile başarılabilirken lazerle vakit harcamayın derim. Lazer maliyeti 10 seans için 500 tl iken tek seans iğneli orta yoğunlukta kıl varsa 3 saat kadar yani 450 tl tutmakta. Tamamen sıfırlansın derseniz de maliyet 600 tl yi geçmez. Tabi hep dediğim gibi iğnelide kıl miktarı önemli zira kıllar tek tek alınıyor ve fiyatta süreye göre veriliyor. Bu rakam biraz yukarı biraz aşşağıya değişebiliyor. Biraz acılı bir işlem ama 10 kere git gel yapmaktan çok daha mantıklı bir tercih olur. Saygılarımla

Op.Dr.Kadir Aksu

• İyi günler ben yüzde kaş elmacık kemiği boyun ve ense için epilasyon yaptıracak yer bakıyorum konuyu gördüm sorayım dedim bu bölgeler için fiyat nedir, ilerde tekrar çıkma ihtimali yüzde kaçtır, ağrılı bi süreçmidir son olarak en kısa sürede dersen ne kadar sürer işlemin bitmesi

• Wigle W kullanıcısına yanıt
    Sayın wigle epilasyon olarak lazer tercih ederseniz 10 seans yani yaklaşık 1.5 yıl sürer ve asla tamamen bitmez. İğneli derseniz ki en hızlı ve en garantili yöntemdir onda da bölgedeki kıl yoğunluğuna göre değişir . İstediğiniz bölgeler 1 günde çalışılır ve 1.5 ay arayla 2 kez daha kuruma gelmek ve her gelişte bir öncekinin yarısı sürede çalılılarak hayat boyu kıllardan kurtulabilirsiniz. Maliyet olarak lazer seansı 100 tl dir. 10 seans paket olarak alırsanız 750 tl ye yapılır. İğneli için ise çalılılan süreye göre fiyatlama yapılır. Saat ücreti yüz çalılnalarında 200 vücut çalışmalarında 150 tl dir. Ödeme çalışılan saat kadar yapılır. İstediğiniz bölgeler orta yoğunlukta bir hastada yaklaşık 6-7 saat civarı sürer. Daha net bir maliyet bilgisini 0506 114 91 11 nolu tele watsapptan foto göndererek veya aynı telden randevu alarak kurumda muayene sonrası alabilirsiniz. Muayenelerimiz ücretsizdir . Saygılarımla

Op.Dr.Kadir Aksu

• Merhabalar mersinde yaşadığım için mersinde bir lazer epilasyon merkezine gidiyorum ense koltuk alti icin 2 yıldır gidiyorum hala bitmedi normalmidir

Birde yazin yapmiyorlar zararli diye nedendir ?

En son sey sorucaktim igneli islemin acisi normal epilasyona oranla nasil ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi banlıyımkmesne -- 24 Haziran 2017; 14:37:33 >
  • banlıyımkmesne B kullanıcısına yanıt
    Sayın banlıyımkmesne gerçi çok uzun ama birkaç sayfa konuyu incelerseniz zaten lazerle bitişin neredeyse mucize olduğunu göreceksiniz. Erkekte kıl derinliklerinin genelde lazerin etkin cilt derinlik mesafesinin daha ilerisinde olması nedeniyle yüzeyel kıllarda ölüm gerçekleşsede derin kıllarda ancak zayıflama elde edeceksiniz. Zayıflayan kıllar zamanla testesteron etkisiyle kalınlaşacak ve neredeyse eski haline dönecektir. Ölen kıllar sadece yüzeyel olanlar olacağı için ve maalesef erkeklerde kıl kök derinliği genelde derinde olanlarda zayıflama da geri dönüşlü olduğu için yılda en az 2 veya 3 sefer lazere sürekli girmeniz gerekecektir. Lazer geçici bir çözüm olup uzun süre kılsızlık durumunu muhafaza etmez. Tıpkı kuaför gibi ayda bir saçınızı kestirirsiniz ama o yine çıkar ve siz kuaföre hiç kızmazsınız zira çıkacağını bilirsiniz. Lazere de bu gözle bakmak gerek. Normalde jiletle veya başka yöntemle kılları aldıktan 15 gün sonra kıllar aynen geri gelir. Lazerde ise bu süre 6 ay hatta bazen 1 yıla uzatılabilir. Kesin ve kalıcı çözüm sadece iğneli epilasyon ile sağlanabilir. İğneli epilasyon acılı bir işlemdir ancak çektiğiniz acıya değer zira hayat boyu kurtulmanın tek yöntemi budur. Lazerde diyod teknolojisi kullanan kurumlar yaz kış epilasyon yapabilir. Alexandrite teknolojisi kullanıyorsa yazın cilt yanıklarını daha fazla yaptığı için ara verirler. Yine yazılarımda bu teknolojidense diyod tercihiniz olsun dememin en büyük nedenlerinden biride bu durum. Ayrıca diyod lazerlerde acı çok daha azdır ve yanık riski çok düşüktür. Umarım açıklayıcı olabilmişimdir. Saygılarımla

Op.Dr.Kadir Aksu

• mesaj kutusundan arkadaşlar hepinize yazamadım o yüzden toplu bir cevap olarak burdan yazayım dedim.

ben 2. turumu bitirdim 3.ye başlayacağım sırt kol omuz. memnun musun diye soran arkadaşlar 3. turdan sonra görüşümü belirtmem daha manidar olur. iz konusunu da soran olmuş birçok arkadaş belirtmiş ben yinede vücudumda olanları söyleyeyim. ilk 6 ay kadar önce yaptırdım ilk turu hala izlerim mevcut beyaz tenliyim kırmızı noktalar ve bazı yerlerde kabarcıklar var. ilk yapılan yerde bir nebze izlerin rengi düzeldi gibi fakat tam olarak bir iyileşme sağlamadım. umuyorum cildim izsiz/lekesiz bir şekilde iyileşme sürecini tamamlar. yanıktan dolayı oluyor bu izler hatta yanılmıyorsam 2. derece yanık olarak geçiyor. bazı sitelerde "iz bırakarak iyileşir" tarzında yorumlar okudum. umuyorum böyle olmayacaktır. zor ve yorucu bir işlem kesinlikle bazı şeyleri göze alarak başlamak gerekiyor. dediğim gibi 3. turumdan sonra sizlere daha uzun bir yazı paylaşacağım.
  • onetuerss O kullanıcısına yanıt
    Sayın onetuerss beyaz tenli olanlarda maalesef izlerin kaybolması biraz daha uzun sürüyor ama eninde sonunda geçiyor. Yaz döneminde 20-30 faktör güneş kremi kullanarak bol bol güneşlenirseniz izlerin daha hızlı düzeldiğini göreceksiniz. Kabarcık diye tarif ettiğiniz oluşumlar zannedersem sivilve tarzı oluşumlar. Bazen yüzeyden girişte kıl kökleri farklı yerleşimli olmasına bağlı tam bulunamayabiliyor. Bu durumda folikül tam yakılamadığı için kıl kökü üretime devam ediyor ancak folikül ağzı yakılarak kapatıldığı için kıl çıkış yolu bulamıyor ve sivilce tarzı kabarıklık oluşturuyor. Biz onları 3. Turdan sonra iyice kendini belli etmesini bekleyerek rütuş seanslarında çıkarıp tamamen yok ediyoruz. Zaten 3. tur sonrası kurumumda hiçbir işlemden ücret alınmadığı için bu işlemi daha erken yapmak size maliyet yükleyeceğinden 3. tur sonrasını özellikle beklememizin sizide mali açıdan koruma özelliği var. İzler konusunda asla kaygınız olmasın zira bu konuda o kadar çok heyecanlanan müşterim oldu ki hepsi sonunda boşa kaygılandığını bizzahati olarak gördü ve mutlu sona ulaştı. Ayrıca bu gibi aklınıza takılan her türlü olası olumsuz durumlarda ben bir hekim olarak elimden gelen her türlü yardımı gerek bilgi gerek tıbbi yardım hususunda yapmaktan asla geri kalmam. Saygılarımla

Op.Dr.Kadir Aksu

• quote:

Orijinalden alıntı: naturel erkek epilasyon

Sayın onetuerss beyaz tenli olanlarda maalesef izlerin kaybolması biraz daha uzun sürüyor ama eninde sonunda geçiyor. Yaz döneminde 20-30 faktör güneş kremi kullanarak bol bol güneşlenirseniz izlerin daha hızlı düzeldiğini göreceksiniz. Kabarcık diye tarif ettiğiniz oluşumlar zannedersem sivilve tarzı oluşumlar. Bazen yüzeyden girişte kıl kökleri farklı yerleşimli olmasına bağlı tam bulunamayabiliyor. Bu durumda folikül tam yakılamadığı için kıl kökü üretime devam ediyor ancak folikül ağzı yakılarak kapatıldığı için kıl çıkış yolu bulamıyor ve sivilce tarzı kabarıklık oluşturuyor. Biz onları 3. Turdan sonra iyice kendini belli etmesini bekleyerek rütuş seanslarında çıkarıp tamamen yok ediyoruz. Zaten 3. tur sonrası kurumumda hiçbir işlemden ücret alınmadığı için bu işlemi daha erken yapmak size maliyet yükleyeceğinden 3. tur sonrasını özellikle beklememizin sizide mali açıdan koruma özelliği var. İzler konusunda asla kaygınız olmasın zira bu konuda o kadar çok heyecanlanan müşterim oldu ki hepsi sonunda boşa kaygılandığını bizzahati olarak gördü ve mutlu sona ulaştı. Ayrıca bu gibi aklınıza takılan her türlü olası olumsuz durumlarda ben bir hekim olarak elimden gelen her türlü yardımı gerek bilgi gerek tıbbi yardım hususunda yapmaktan asla geri kalmam. Saygılarımla

Op.Dr.Kadir Aksu

hocam bir cildiye doktoru artık bu tip izlerin kalmadığını Türkiyedeki doktorların eskiden bacak ve kol için kullanılan iğnelerin kullanılmasından dolayı olduğunu söylemişti bütün izlerin ine kalınlığından yada içeri girilip elektirik verilip kesilip çıkarılması gerekiyor Türkiyedekinle böylee yapmıyor dolayısıyla iz kalıyor demişti,özellikle bıyık ve yanak bölgesinde kesinlikle iz olur gibi bir yaklaşım var doğrumudur?
  • GOLDFALCON kullanıcısına yanıt
    Sayın goldfalcon iğne kalınlğı, içerde kalınan süre, verilen enerji miktarı gibi durumlar bölgede oluşacak yanık düzeyi için belirleyici faktörlerdir. Bu faktörlerin birinde olan hata kalıcı izlere neden olabilir. Zaten bu nedenle işi bilen birine yaptırılması gereken bir işlemdir. Aksi takdirde özellikle yüzde sonuçlar felaket olabilir. Saygılarımla

Op.Dr.Kadir Aksu

• Kıl dönmesi nedeniyle bir kaç seans Kadir beye lazer epilasyona gitmiştim.Nihayetinde geçtiğimiz perşembe günü çalıştığı hastanede kıl dönmesi ameliyatımı da basit bir şekilde yaptı.Kendisi bu operasyon için ekstra hiç bir ücret talep etmedi.Bugün de kendi merkezinde dikişleri aldırdım.
    Bu kadar mesleğine aşık,insanlara yardım için uğraşan doktor az görmüştüm.Kendisine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum.
  • Mr.Blof kullanıcısına yanıt
    Sayın mr.blof hastalarımın sağlığına kavuştuklarını görmek inanın bedeli biçilemeyecek kadar değerli benim için. Hakkımdaki kanaatiniz beni inanılmaz mutlu etti. Sağlıklı ve mutlu bir hayat temennilerimle.

Op.Dr.Kadir Aksu

• hocam iğneli epilasyonun videosundaki kişininki gibi sırt ve omuz kısımlarını kaç saatlik seansta ve ne kadar ücrete yapıyorsunuz?
  • Sadece yüz bölgesi için (kulaklar dahil, alın, yanak, kaş ortası vs) bir fiyat alabilir miyim ?
  • KADANS kullanıcısına yanıt
    Sayın kadans videodaki hastanın işlemi ilk tur 57 saat 2. turu 22 saat 3. turu ise 7 saat olmak üzere 86 saat sürdü. 2 seferde 1 er saatlik rütuş yapıldı ve tamamen sıfırlandı. Tabi eski bir hasta olduğu için fiyat bu gün için ölçüt olmasada toplamda 7500 tl tuttu. Şu an için aynı sürede yapılsa 10000 tl civarı tutar. Süre kıl miktarına, hastanın dayanma gücüne ve kıl tipine göre her hastada değişkendir. Videodaki hastam anestezi işlemi ile işlem yaptırdığı için yaklaşık %10 süre uzaması oldu. Anestezi uygulanması işlem süresini biraz daha uzamasına neden olmakta. İğneli epilasyon işlemi ağrısı ve tamamen geçici olmasına rağmen oluşturduğu kahverengi lekeler nedeniyle heyecan yaşatan bir işlem ancak sonuçlarının kesin olması nedeniyle istenmeyen kıllarda maalesef tek çözüm. Lazerle çoğu hastada 1.5 yılda elde edilen sonuçlara göre iğneliyle tek seferde çok daha iyi sonuçlar elde edilebilmekte. O nedenle kıllardan tamamen kurtulma arzusu olan bölgelerde en seçkin ve en hızlı yöntem iğneli epilasyondur. Saygılarımla

Op.Dr.Kadir Aksu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturel erkek epilasyon -- 3 Temmuz 2017; 22:44:15 >
  • Sayın turtletut lazer ise soru yüzde sakal üstü hariç asla lazer yapmıyorum zira hastaların çoğunda kıllanmada artışa neden oluyor. Evet fayda gören de olabiliyor ama bence girilecek bir risk değil. O nedenle sadece sakal üstü için fiyatımız seansı 50 tl dir. Diğer bölgelerde tercih iğneli epilasyondur. Eğer hepsi için iğneli epilasyon tercihiniz olursa bölgedeki kıl miktarını görmeden fiyat verilemez zira kıllar tek tek toplanıyor ve fiyatlandirma süreye göre veriliyor. Dediğiniz bölgelerde orta yoğunlukta bir hastada yaklaşık olarak 10 saati aşan bir süre genelde olmuyor ve ücret o gün ne kadar çalışıldıysa o kadar ödeniyor. Saat ücreti yüz bölgesinde 200 tl vücutta ise 150 tl den yapılıyor. 20 saatlik paket alımlarımda ise 2250 tl ye yani saati 112.5 tl ye geliyor. Saygılarımla

Op.Dr.Kadir Aksu

• quote:

Orijinalden alıntı: naturel erkek epilasyon

Sayın kadans videodaki hastanın işlemi ilk tur 57 saat 2. turu 22 saat 3. turu ise 7 saat olmak üzere 86 saat sürdü. 2 seferde 1 er saatlik rütuş yapıldı ve tamamen sıfırlandı. Tabi eski bir hasta olduğu için fiyat bu gün için ölçüt olmasada toplamda 7500 tl tuttu. Şu an için aynı sürede yapılsa 10000 tl civarı tutar. Süre kıl miktarına, hastanın dayanma gücüne ve kıl tipine göre her hastada değişkendir. Videodaki hastam anestezi işlemi ile işlem yaptırdığı için yaklaşık %10 süre uzaması oldu. Anestezi uygulanması işlem süresini biraz daha uzamasına neden olmakta. İğneli epilasyon işlemi ağrısı ve tamamen geçici olmasına rağmen oluşturduğu kahverengi lekeler nedeniyle heyecan yaşatan bir işlem ancak sonuçlarının kesin olması nedeniyle istenmeyen kıllarda maalesef tek çözüm. Lazerle çoğu hastada 1.5 yılda elde edilen sonuçlara göre iğneliyle tek seferde çok daha iyi sonuçlar elde edilebilmekte. O nedenle kıllardan tamamen kurtulma arzusu olan bölgelerde en seçkin ve en hızlı yöntem iğneli epilasyondur. Saygılarımla

Op.Dr.Kadir Aksu

hocam bu saat ve ücret sadece sırt ve omuz bölgesi için yani ön göğüs vs yok değil mi?

açıkcası eğer böyleyse hem saat hem de ücret düşündüğümün çok üstünde. diğer insanlar ne düşünüyor bilemiyorum ama bana çok yüksek geldi fiyat.

ben şehir dışından size gelmeyi düşünüyordum önümüzdeki ay için ama bu şartlarda bu kadar mesafeyi boşuna gelmiş olurum. farklı alternatiflere yönelmem gerekicek iğneli epilasyon merkezi konusunda.
  • Hocam merhabalar ben bel üstü göğüs ve sırt için lazer yaptirmaya calistim ancak 2 seans gidebildim cok aci cekince biraktim eskisinden daha fazla cikti ve olmayan yerlerden de cikti simdi buzlu lazer yaptirmayi dusunuyorum bu yontemin zarari var midir basari orani ne kadardir merak ediyorum cevaplarsaniz sevinirim

• Benzer soru işaretleri ve çekinceler benimde aklımda . Düşündüğümüzden daha uzun oluyor sanırım ve de maliyetli.

Hocam siz örnek fotoğraflar atsanız da kıl ve süre için biz çıkarım yapsak olmaz mı ?
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.