Şimdi Ara

erkeklere özel lazer epilasyon (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.352
Cevap
211
Favori
409.482
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 19 yaşındayım.Şöyle anlatayım vücudumda omuz,göğüs ve göbek bölgesinde kıllanma var.Göğüs bölgesindeki kıllar normal göğüs kılı gibi ne çok ince,ne çok kalın.Sırt ve karın bölgesinde ise tüy şeklinde,böyle çok küçük,ince,rengi açık yani kıl değiller gelişme dönemi dediğiniz dönemdeler sanırım.Benim bu sırt ve karın bölgesine epilasyon yaptırmamla kılsızlık seviyesine ulaşabilir miyim?Daha önceki yorumları okudum %50 gibi oranlar belirtiyorsunuz.Ama benim merak ettiğim bu bölgelerde tüylerim var yani kıl değiller bu benim için bir avantaj mıdır?Ortalama kaç seans gerekir?
  • Ben Nişantaşın'da bir merkeze gittim. Alexander lazer kullanıyorlar. Toplam 5 seans kadar gittim. İlk gittiğim durum ile son gittiğim durum arasında çok ciddi bir fark oluştu. Lazer tüyden nefret eden erkekler için biçilmiş kaftandır. Ağda vs ile uğraşacağınıza paraya kıyıp lazer yaptırmak en iyi sonucu verir. Yanlız Lazeri güzellik merkezlerinde değilde doktor kontrolünde yaptırın. Bir komşumuzun kızı lazer yaptırırken bacaklarını cayır cayır yaktıklarını söylemişti. O yüzden doktor kontrolünde bu işler en mantıklısı. Ben sırt, boyun, elmacık kemiği ve ense yaptırmıştım. O zaman ödediğim paranın yarısına şimdi yaptırıyorsunuz. Bence çok makul fiyat. Değerlendirmek isteyenler kaçırmasın.
  • Lagras kullanıcısına yanıt
    Syn lagras yaş itibarı ile henüz kıl yapınız tam oturmamıştır. Bu yüzden ayva tüyü gibi görünen kıllar 25~30 yaşlarında kalınlaşacaktır. Lazer bu yaş grubunda nüks oranları yüksek olması nedeniyle yıllık kontrol seanslarını uzun süre devam etme koşuluyla öneririz. Ama dediğim gibi zayıf kıllar lazerden en az etkileneceği için nüks bu kıllarda ilerleyen yıllarda ki en istenmeyen durumdur. Buna hazırlıklı olmanız gerekir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gentoure G kullanıcısına yanıt
    Syn gentoure alexandrite ile işlem yapıldığını ve memnun olduğunuzu yazmışsınız. Buna sevindim ama unutmayın hangi lazere girerseniz girin yada doktor kontrolü olsun olmasın belli süre sonra kalan kıllar androjenlerin etkisiyle kalınlaşacak ve artacaktır. Seanslarınız bittikten sonra altı ay veya bir yıl sonra kontrol atışları yapılmasını tavsiye ederim.

• soru_cevap S kullanıcısına yanıt
    Syn soru_cevap bölgeye göre lokal anestezi enjeksiyonla veya topikal kremle yapılıyor. İğnelide ücret saat olarak verilir. bizde saat ücreti 200 tl dir ama şu an itibari ile 1 aylığına 150 tl yaptım:)...madem halk istiyor bizde yapalım bari. Saygılarımla
    Op.Dr.Kadir Aksu

• arkadaşlar,

çok ilgili bir kurum. gittim, faydasını gördüm, gitmeye devam edeceğim. kesinlikle tavsiye ederim. doktor beyin ne kadar bilgili oldugunu söylemeye gerek yok, zira mesajlarından, vermiş olduğu cevaplardan anlaşılıyor.

paylaşmak istedim...
  • Jonhy sins gibi olma ihtimalim varsa neden olmasın

• arkadaşlar kadıköy civarında yok mu ?

• Deli misiniz be kardeşim erkek kılıyla güzeldir
  • Bu arada araların da geçen muhabbet harika 2 firma çalışanı reklam yapıyorlar soru cevap

• Mr xXx kullanıcısına yanıt
    Syn mr xxx inan reklama ihtiyaç duysam konu açıldıktan bu kadar zaman geçtikten sonra yapmazdım en canlı dönemde yapardım. O kadar kafam çalışır yani:)

• soru_cevap S kullanıcısına yanıt
    Syn soru cevap kurumum adına yaptığınız bu güzel yorum için buradan da teşekkürlerimi sunmak isterim. Sağlıcakla kalın

• Yanak bölgesi ücreti nedir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara'da varmıdır iyi bir yer ?

• selmand kullanıcısına yanıt
    sayın selmant normal fiyat 350 tl dir fakat forum üyelerine 300 tl yapılıyor 10 seans ücretidir.
  • ankara da bildiğimiz bir yer yok. fakat hastanelerin bünyesindeki merkezlerden yardım alabilirsiniz
  • Bu lazer epilasyonun işe yaramadığı bir insan evladı benim galiba toplamda çene,boyun ve ense için 30 seansı geçmiştir. istanbul anadolu yakası için 4-5 farklı yer denedim. En son erdem hastahanesin'de attırdım. Burda ilave olarak göğüs ve sırta attırdım bir umuttu başta allah belamı versin eskisinden daha gür çıkıyor şimdi. Kullanılan araç hep alexander denen zıkımdı. Kıllarım kalın ve siyah sözde bu iş için en uygun yapıya sahipti ama hep hüsran Yani şu kılların gerçekten azalacağını bilsem parasında değilim ama herkeste aynı etkiyi yaratmıyor.
  • naturel erkek epilasyon N kullanıcısına yanıt
    Bana sadece koltukaltı ve koltukaltı + yanak bölgesi için fiyat verebilirmisiniz?
  • james carter kullanıcısına yanıt
    sayın james carter yazılarımın tamamını okuduysanız erkekte lazer epilasyon kısmi sonuç vermektedir. nüks kesinlikle oluşur. bazı cilt tiplerinde lazer etkisi azdır. bu nedenle kesin çözüm için iğneli epilasyona yönelmelisiniz. fakat bu işlemi yapan kişinin deneyimi ve becerisi çok önemli.. çünkü kıl köküne elektirik verilen bir işlemdir. eğer işlemi yapan kişi elektiriği kıl kökünü bulup veremezse ve kıl ortasına verirse kıl dışarı çıkar ve kökü yakıldı zannedilir ve sonra kök kaldığı için tekrar uzar. iğneli epilasyon deneyimli birinin elinde % 100 sonuç verir. ayrıca iğneli kelimesi sizi ürkütmesi alexander dan daha fazla acıtmıyor. kurumumuzda lokal anestezi ile bu işlem % 100 garantili olarak yapılmaktadır. bu işlem için forumdan gelen bir çok müşterimiz mevcuttur. normalde seans ücreti 200 tl olmasına karşın forum üyelerine 150 tl ücret uygulanmaktadır.
  • tunay34bg T kullanıcısına yanıt
    sayın tunay34 bg
    sadece koltuk altı fiyatı peşin 300 tl dir. koltukaltı + yanak ise 500 tl dir. 10 seans paket fiyatıdır. eğer peşin ödemek yerine her seans geldiğinizde ödemek isterseniz koltukaltı + yanak için her seansda 100 tl ödersiniz. sadece koltukaltı için seans başı ücret ise 75 tl dir. işlemler acısızdır. işlem doktor tarafından yapılmaktadır. eğer kıl kökleriniz yasa kıllarınız rengi kızıl sarı yada beyaz ise sonuç alamayız. bu tür hastalarda iğneli epilasyona başvurulmalıdır.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.