Şimdi Ara

erkeklere özel lazer epilasyon (110. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.352
Cevap
211
Favori
409.627
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sayın 21guns kesin çözüm iğneli epilasyon ile sağlanabilir. Fiyat konusunda bölgedeki kılların miktarı önemli zira süreye göre maliyet belirlenir. 0506 114 91 11 nolu telden WhatsApp üzerinden bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Saygılarımla
    Op.Dr.Kadir Aksu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Konuyla alaksız , ben iyi bi yerde lazere başladım ancak lazer makinesindeki etiket dikkatimi çekti . İngilizce lazer olduğunu ve göze ve ciltle temasının riskli olduğu yazıyordu .. Ve biz bu aletini direkt derimize yapıştırıp kullanıyoruz

Zararsızsa neden o etiketi yapıştırıyorlar ki ?

• galaxyg kullanıcısına yanıt
    Sayın galaxyg lazer ciltte uygunsuz dozda kullanılırsa yanık oluşturabilir. Uyarı bu nedenle yazılır. Lazeri kullanan uzman sizin cilt tipinize göre ayar yaparak uygun dozda atış yaparsa hiçbir zarar görmezsiniz. Literatürde, lazerin uygun kullanım halinde, bildirilen tek bir zarar görmüş vaka yoktur. İşlem yaptırdığınız yerdeki uzmana güveniyorsanız işleminize gönül huzuruyla devam edebilirsiniz. Saygılarımla
    Op.Dr.Kadir Aksu

• naturel erkek epilasyon N kullanıcısına yanıt

Anladım teşekkür ederim bilgilendirme için

• whatsapptan iletişime geçin diyorsunuz da sizle iletişime geçmeye çalışmıştım dönmediniz whatsapptan

• TheFword T kullanıcısına yanıt
    Thefword mesajınız gözden kaçmış olabilir kusurumuza bakmayın. Takdir edersiniz ki bazen mesaj trafiği çok yoğun olduğunda veya mesai saatleri dışında gelen mesajlar hiç istemesek de cevaplanması gözden kaçabiliyor. Elbette affı olacak bir hata değil ama yinede ben affınıza sığınarak 0506 114 91 11 nolu tele tekrar mesaj göndermenizi rica edicem. Bu hatamızında telafisi için gereken yapılacaktır. Saygılarımla
    Op.Dr.Kadir Aksu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturel erkek epilasyon -- 2 Ağustos 2022; 21:25:57 >

yok kusurluk bir durum değil tabii ki ben de mesai dışı saatte atmıştım başka iletişim yöntemi için aslında yazmıştım da sizin orda yaptırmayı düşünüyorum da epilasyon sanırım yaz bittikten sonra yaptırmak daha sağlıklı sanırım

• TheFword T kullanıcısına yanıt
    İğneli epilasyon düşünüyorsanız yaz sonu yaptırabilirsiniz ama lazer için biz buz lazer kullandığımızdan her mevsim başlayabilirsiniz. İşleme başlamaya karar verdiğinizde bize ulaşıp yaşadığınız tatsız durumu da hatırlatırsanız telefi etme şansımız olacaktır.

teşekkür ederim düşünmeniz yeterli evim yakın aslında gelip gösterip sizin fikrinizi de alabilirim 1 ay şehirdışında olucam oyüzden de yaz bittikten sonra başlarım dedim olmadı

• Merhabalar koltuk altımda kıl kökü iltihabım var şuan antibiyotiklerle düzeldi ama doktorum tekrarlamamsı için lazer epilasyon önerdi. Fiyat nedir acaba ?

• Mitakcan34 kullanıcısına yanıt
    Sayın mitakcan34 senas ücreti 200 TL dir. Kullandığımız cihaz adela 810 fiberoptik buz lazerdir. 2017 yılında dünyanın en güçlü lazer sistemi ödülü alan FDA onaylı Alman malı bir cihazdır. Saygılarımla
    Op.Dr.Kadir Aksu

• Kadir hocam bu konuyu senelerdir takip ederim Avcılarda İÜ’de okudum. Ancak öğrencilik filan malum para ayırıp gelemedim. Keşke gitseydim diyorum şimdi. Şimdi işe girdik çok şükür siz çok uzak kalıyorsunuz ya bu sefer. 😁 Birde işe girdiğimiz sektör belli haftasonumuz yok kışın :) Bir gün yollarımız kesişecek ama ne zaman bakalım. :) İğneliyle kökten çözücem bu işi

Kolay gelsin hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uAhmetcanX kullanıcısına yanıt
    Sayın UAhmetcanx umarım tüm şartların elverişli olduğu bir gelecekte buluşuruz. Saygılarımla
    Op.Dr.Kadir Aksu

• Merhaba, kemerüstü bölge (koltuk altı ve ense hariç) için fiyat alabilir miyim?

• bl@ckh@wk kullanıcısına yanıt
    Kemerüstü kampanyalı fiyatımız ağustos sonuna kadar 5000 TL dir. Kullandığımız cihaz adela 810 fiberoptik buz lazerdir. 2017 yılında dünyanın en güçlü lazer sistemi ödülü alan FDA onaylı Alman malı bir cihazdır. Saygılarımla
    Op.Dr.Kadir Aksu

• Merhaba saç dökülmemesi için finasterid ilaç kullanıyorum, iğneli lazer epilasyon yaptırmak istiyorum engel teşkil eder mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • artist58 kullanıcısına yanıt
    Sayın artist58 iğneli epilasyon için negatif bir durum değildir lakin finasteridin tetikleyeceği kıl çıkışları işlemi biraz uzatabilir. Her ne kadar işlem uzasa da %100 sonuç alınabilir. Kurumumda %100 bitme garantisi yazılı olarak verilir. Bizi tercih ederseniz 0506 114 91 11 nolu telden WhatsApp üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Randevu alarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Muayenelerimiz ücretsizdir. Saygılarımla
    Op.Dr.Kadir Aksu

• Merhabalar, bu konuyu uzun süredir araştırıyorum. Eylül itibariyle kesin başlayacağım ancak bununla ilgili kafıma takılan cevap bulamadığım epey soru var..

Öncelikle;

- Hassas, karma ciltliyim. Göğüsüme makina vurursam hemen sivilcelenir.

- Yüzümün bazı bölgelerinde seboreik dermatit rahatsızlığı var.

- Ne çok esmer, ne çok beyaz. hafif beyaz tenliyim. siyah, çok kalın olmayan kıllara sahibim.

- 31 yaşındayım. göğüs ve göbeğe ek olarak, 26 yaşından sonra omuz ve sırtımın üst bölgelerinde kıllanmaya başladım.

1 - Üst vücut epilasyonu yaptırıp %50 verim almış bir kişide kılların homojen bir şekilde dökülmediğini gördüm. yani örnek olarak göğüs kısmının belli bölgelerinde kıl yoğunluğu fazla, bazı bölgelerinde az kalmış. Bu bence o kişinin eski haline göre daha çirkin asimetrik bir görüntü oluşturmuştu. Hatta daha önce siyah çıkan kılları beyaz çıkmaya başlamış. Bu genelde böyle mi olur? başarısız bir epilasyon işlemi midir? uyguladığı epilasyon türü ütülemeli olandı. cihaz adını hatırlamıyorum.

2 - Soprano Ice Platinium ile bu işlemi üst vücut için yaptırmayı düşünüyorum.(şimdilik) elmacık kemiği, kaç ortası gibi dar alanlı bölgelerde bu işlemin başarı oranı nedir? yüzümde leke kalma olasılığı var mıdır? bu bölgelere lazer uygulanırken sakal ve saçlar lazerden etkilenebilir mir? (saç ve sakal konusunda biraz takıntılıyım:/)

3- Soprano Ice Platinium ve Soprano Titanium arasında başarı oranında fark var mıdır? Birkaç yerde soprano titaniumun daha etkili olabildiğini okudum.

4 - Çok memnun kalırsam ilerde alt vücut yaptırmayı da düşünebilirim. (Küçük bir ihtimal de olsa) Bu cihazlarla erkekte genital bölgeye işlem yapılıyor mu? Bu bölge oldukça hassas ve girintili çıkıntılı olduğundan zorluğu nedir ve herkes yapar mı? Spermlere zarar gelme ihtimali var mıdır?

Sanırım bunlara yanıt alabilirsem kafamda soru işareti kalmayacaktır:)

Saygılarımla,

• thornografi T kullanıcısına yanıt
    Sayın thornografi lazer kılları seçerek öldürmediği için homojen bir seyreltme yapması oldukça güçtür. Bu nedenle lazerle seyreltme yapmak tecrübe gerektiren bir iştir. İşlemi yapacak olan uzmanın erkek epilasyon konusunda tecrübeli olması oldukça önemli. Kadında kıl seyreltme diye bir işlem olmadığı için kadın epilasyon yapan merkezlerde çalışan uzmanlarında böyle bir işlemi biliyor olmaları nadir bir durumdur. O nedenle sizin de arkadaşınız gibi bir sonuç alma ihtimaliniz vardır. Makine konusuna gelecek olursak tiranium ile platinum arasında tercihiniz titanyum olsun. Özellikle kasık bölgesi için işlem doktor tarafından yapılmalıdır diye defalarca kez söyledim ve yine söylüyorum. Teorik olarak lazerin sperm üretim ve taşınım yollarında zarar verebileceği yazılsa da şimdiye kadar bu yönde bir vaka bildirimi hiç olmadı. Ama teorikte olan bir risk varsa bu riski ortadan kaldırmanın tek yolu bölge anatomisini bilen bir kişi tarafından işlemin yapılmasıdır. Ne kadar sonuç alırım sorusuna da her zaman söylediğim gibi belli bir oran vermek imkansız. Kıl rengi, ten rengi ve yanısıra en önemlisi kıl kök derinliği başarıyı belirleyen anatomik faktörler. Ayrıca işlem kalitesi ve makinenin gücü de işlemin başarısında etkili faktörler. Bu faktörlerin en iyi olduğu koşullarda en iyi sonucu, aksi durumda ise en kötü sonucu alırsınız. Tüm dış faktörler dört dörtlük olsa da örneğin kıl köklerinizin %70 i 3 mm den daha yüzeyelse %70 den fazla sonuç alamazsınız. Bunu önceden bilip söylemek imkansız olduğu için (kıl kök derinliğini ölçen bir cihaz yada yöntem maalesef yok) size başarı oranı vermek bilimsel değildir. Yüz bölgesinde seboroik dermatitiniz olduğunu belirtmiştiniz. Bu tip cilt rahatsızlığı olan kişilerde lazer işlemleri dikkatli yapılmalıdır zira özellikle atak sırasında cilt yanıkları oluşabilir. Ancak tecrübeli bir uygulayıcı durumunuza göre makine ayarı yapacağı için yüksek ihtimalle böyle bir durumla karşılaşmazsınız. Lazer yanıkları genelde iz bırakmadan iyileşir. O nedenle size uzman birisi uygulama yaparsa yanık olmayacağı gibi iz riski de olmayacaktır. Ancak yanık olmaz mı diye soruyu genellersek işi bilmeyen acemi bir uygulayıcı pekala yanık oluşturabilir ve yanığın derinliğine göre iz de kalabilir. O nedenle işlem yapacak kişinin tecrübesini de ayrıca sorgulayın. Saygılarımla
    Op.Dr.Kadir Aksu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturel erkek epilasyon -- 20 Ağustos 2022; 11:37:17 >

cevabınız için teşekkürler hocam. aşırı kıllı biri değilim. şimdi atıyorum göğüsün sağ tarafı daha seyrek sol tarafı daha sık kaldı. bu çirkin bir görüntü oluşturcaktır ve bunun olma ihtimali kafamı karıştırıyor.

bir de sormayı unuttuğum bir şey, yaz ayları dolayısıyla doğal olarak bronzlaştım. tenimin normal rengine dönmesini beklemeli miyim?

teşekkürler,

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.