Şimdi Ara

erkeklere özel lazer epilasyon (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.352
Cevap
211
Favori
409.522
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim anlamadığım ne zamandan beridir doktorların reklam yapması yasal oldu, ttb'nin kararları mı değişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ugur851

Benim anlamadığım ne zamandan beridir doktorların reklam yapması yasal oldu, ttb'nin kararları mı değişti.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/27940417.asp sanırım şuna dayanarak yapmakta.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: naturel erkek epilasyon

sayın caiz maalesef yanlış anlaşılmış. 300 tl tek seans ücreti ve 10 seans yapılması gerekli. kurumda kredi kartı geçiyor.

"maalesef" yüksek fiyat uyguluyorsunuz, fırsattan çok uzak fiyatınız. Bilindik bir fırsat sitesinden Anadolu Yakasında bir Estetik Merkezinden, uzman tarafından uygulanan 1 yıl 6 bölge, toplam 8 seans, ütüleme yöntemi ile lazer 200tl ödemekteyim.

Olumlu sonuç aldığıma kanaat getirirsem aynı fiyata 8 seans daha alıp 400tl ödemiş olacağım.

Erkeğin genelde en fazla ihtiyaç duyduğu omuz,bel,koltuk altı,yüz,ense uygulatıyorum.

Göğüs fazla olmadığından almadım ancak göğüs, karın, kalça ve bacakları dahil (etek yapılmıyor, zira uygulayanlar bayan :))) etsem fiyat 8 seans için toplam 800tl, 16 seans için 1600tl olacak.

Bu anlamda ve yalın hesap ile sizden 6 seans fazla uygulama imkanı ile nerdeyse yarı fiyatınıza aynı nitelikte, ütüleme lazer epilasyon imkanı var iken sizce sizin fiyatınız için fırsattan bahsedebilirmiyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neozine -- 15 Şubat 2015; 4:26:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caginsan

quote:

Benim anlamadığım ne zamandan beridir doktorların reklam yapması yasal oldu, ttb'nin kararları mı değişti.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/27940417.asp sanırım şuna dayanarak yapmakta.

Bu habere dayanıyor ise doktorun tanıtıcı vs. her hangi reklam yapması külliyen yasak :D

• neozine kullanıcısına yanıt
    bu işin bayanı erkeği olmaz, yakın zamanda kıl dönmesi ameliyatı oldum, ameliyathanede 7 kişi vardı, 5 i bayandı. ben fransada lazer yaptırdığımda da doktor bayandı, daha da iyi oldu, ince işçilik isteyen işlerde bayan doktor daha iyi, ama diş çekimi vs gibi güç isteyen işlerde tercih erkek doktor
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    bayan daha iyi diyen mi oldu bana ithafen cevap yazmışsınız?
    Yanlış alıntılamışım, özür.

• cilt kanseri olmak isteyen buyursun gitsin bu arkadaşın dükkanına
  • quote:

Orijinalden alıntı: caginsan

quote:

sanırım alıntıladığınız içeriği okumadınız, ek olarak bu linki de okuyabilirsinizhttp://www.ttb.org.tr/kutuphane/reklamvetanitim.pdf
  • Sanirim yazdim hocam okusam emin konisurdum zaten saat 6da usendim :)) iyilik ettik laf yiyoruz

• bir sürü şey yazılmış, hepsini okuyamıyacagım.

şimdi sırt, gögüş ve yanak bölgesindeki kılları lazer ile aldırmanın maliyeti ne kadar.

kaç seans sürüyor,

tekrar çıkma süresi, eski halini alma süresi ort. ne kadar ?
  • Sayın inishmore kurumumda ce sertifikası olmayan hiçbir ürün kullanmam. Ce sertifikası ab ülkelerine bir ürün gireceği zaman mutlaka aranan bir özelliktir. Anlamı makinenin tüm kontrolleri yapılmış, insan, hayvan ve doğaya zararlı hiçbir zararlı yönü bulunmamıştır. Gerekli kalite standartlarına uygundur anlamına gelir. Bu patenti olmayan bir ürünü zaten kurumumun içine sokmam. Anlayacağın çakma mallara bende karşıyım. Ne üdüğü belirsiz bir makine kullanmıyorum zaten. Ayrıca piyasada kaç tane doktor birebir epilasyona kendi giriyo haberdar değilsiniz sanırım. Ben biliyorum kurumların sadece %1 inde bile değil. Heryerde estetik uzmanı adı altında lise mezunu kişiler bu işi yapıyor. Sen asıl bir cerrah nasıl yaparı soracağına asıl bunu sorgula. Ayrıca patent sahibi olmak sadece tek olmak anlamına gelmez otomobilin patenti kimde buzdolabının patenti kimde...vs. tonlarla ürün piyasada patent sahibinden bile kaliteli ürün yapıyor haberin vardır umarım. En saçma savunmam bile sizin bu saçma tezinizden daha mantıklı. Otomobil patenti ford firmasındadır e peki mercedes arabaya çakma mı dicez şimdi. sağlığa zararlımı dicez... Bazı ilaçların patentli üretici dışı sağlığa zararlı olduğunumu söylicez. Arkadaşım ce belgesi işte bu durumları ortadan kaldırmak için yapılan orjinale uygun üretilmiştir anlamında bir belge. Tüm markalar orjinale uygunluk belgesini alamaz sadece gerçekten uygunsa verilir. İşte benim makinemde kapı gibi bu belge var. Mercedes misali:) bakın tartışma uzadıkça seviye düşüyor. birbirimizi üzecek laflar konuşmadan bence tartışmayı sonlandıralım. Eminim tüm iyi niyetinizle sahtekarlıklara karşı tavır sergilemek düşüncesindesiniz. Bunu anlıyorum. Ama inanın ben onlardan değilim. Sizinde dürüstlüğünüzü sorgulamak biraz ayıp oldu bu yüzden özür dilerim. Bırakın insanlar sizide benide okuyor burda neye inanmak isterlerse ona inansınlar kurumum hakkında buna ben hazırım. Ama lütfen verdiğim bilgileri güvensiz hale getirmeye çalışmayın bu konu çok mühim. Sizinde umut tacirliği yapıp kesin bitiririz diyen sahtekarlara karşı yanımda yer almanızı isterim. Kurumum konusunda da gelen gelir gelmeyen gelmez zerre kadar önemli değil önemli olan doğrular neyse onları yazalım burdan. Kandırılan bilgi kirliliğine maruz kalanlar işin tıbbi yanlarını öğrensin yeter. İşlemini nereye gğveniyorsa orda yaptırsın ama bilinçli olsun. Tek kaygı bu

Syn neozin her kurumun fiyat politikası farklıdır. O kurumda bayan uzman nedeniyle etek yaprıramadığınızı söylüyorsunuz. benim kurumumda sadece erkeklere ve erkek doktor tarafından epilasyon yapılıyor ve her bölgeye uygulanıyor. Her güzelin bir kusuru var maalesef:) orda biraz ucuz ama isteklerinize yanıt yok bende biraz pahalı ama isteklere cevap var... Tercih size ait.

• mehmet__666 kullanıcısına yanıt
    Syn mehmet_666 bu bölgelerin maliyeti 1200 tl 10 seans ücreti. Seansların bitiminden 6 ay ila 1 yıl arasında kalan kıllarda kalınlaşma olabilir. Yaşa ve hormonal duruma göre süre değişir tabiki. Bu yüzden yılda bir iki seans atış gerekebikir. Bununda maliyeti 100 tl dir.

• caginsan kullanıcısına yanıt
    Birde reklam konusu sorulmuş arkadaşlar radyo ve televizyon reklamı yasak olan. Forumda yazı yazmak değil. Karıştırmayın birbirine.televizyonda tonlarla doktor sağlık programı yapıyor ismi belli, branşı belli, tedaviler hakkında konuşuyor. Bizimde yaptığımız bu. tonlarla hastane bilmem nede kampanya diye afişler asıyo. E bizde onu yazdık zaten. Reklamında şekli önemli yani.

• İki kere soru sordum millete laf yetiştirmekten görmüyorsun sanırım ya da reklamcısın hoca.
    Kalsın verme cevap.
  • alexandır cıhazına gıdıyorum elmacık ıcın su an 4 sensıma gıdecem ben paket aldım 180 tl 30tl ya geldı bor seansı he memnunmusun dersen daha yenıyım ama sankı dedıkerı gıbı ınceltıyor ama bıtmyor ınsallah ole olmaz zamn ıle görecez
  • Syn dEs inan görmedim kusuruma bakma. Bu bölge boyun altı olarak yapıyoruz fiyatı 10 seans için 350 tl dir. Başarı olarak yaklaşıl %70 kılsızlık ve incelme sağlanabiliyor. Bu bölge traş nedenli sürekli travmaya uğradığı için seansların bitiminden 6 ay sonra tekrar canlanma gösterebiliyor. Bu yüzden yılda 2 kez kontrol seansları yaptırarak istenen etki uzayabiliyor veya bazen tamamen bitebiliyor. Tek seans kontrol atışları 30 tl ye yapılıyor. Tekrar özürlerimi sunarım saygılarımla

• MonsterKill88 kullanıcısına yanıt
    Hocam ne %100'ü en az 2 sene gittim sırt için şu an olanı söyleyeyim sırtım eskisinden iki kat daha fazla çıkmaya başladı. Bu epilasyon olayında yaş önemli ben 23-25 arası gittim. Kıl kökleri çok güçlü olduğu için hiçbir işe yaramadı hatta ters tepti ve fazlasıyla arttı. Çok fazla acı veriyor onu da bilmelisiniz. Gözümden yaş geliyordu o kadar acıtıyor. Bence veet tüy dökücü tarzında kullansanız daha iyi en azından acımıyor.
  • Sakal üstü yaptırınca iz kalıyor deniliyor doğru mu?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.