Şimdi Ara

erkeklere özel lazer epilasyon (102. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
2.352
Cevap
211
Favori
409.691
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sayın dodokirac hangi bölgeler için istediğinizi belirtmediğinizden net bir fiyat söyleyemiyorum. Ancak güncel fiyat olarak, tüm vücut kalça kasık dahil 4750, kemer üstü 2750 TL 8 seanslık paketlerimiz diyerek genel bir bilgi verebilirim. 0506 114 91 11 nolu telden WhatsApp üzerinden bize ulaşarak detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz. Saygılarımla
    Op.Dr.Kadir Aksu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba Kadir bey. İgneli elipasyon için güncel fiyatlar yukarıdaki gibi midir?

• blackmourning B kullanıcısına yanıt
    Sayın blackmouring yukarıda verdiğim fiyatlar lazer epilasyon içindir. İğneli epilasyon için fiyatlar hastanın kıl miktarına ve dolayısıyla çalışılacak süreye göre verilir. Şuan 20 saatlik paketlerimiz 3250 TL dir. Anahtar teslim olarak adlandırdığımız, tamamen bitene kadar ödenecek olası maliyetin peşin ödenmesinde fiyatlandırma biraz daha uygun olmaktadır. Yüz, ense, saç çizgisi gibi estetik çalışmalarda saat ücreti 350 TL olarak belirlenmiştir. İğneli epilasyon için net fiyat çıkarmamızı isterseniz, randevu alarak muayene olmalı veya alanın fotosunu göndermelisiniz. İrtibat için WhatsApptan 0506 114 91 11 nolu telden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımla
    Op.Dr.Kadir Aksu

• Size bir kaç fotoğraf atsam tam olarak fiyat ve saat verebilir misiniz rica etsem. Malum pandemi dolayısıyla her zaman gelme vs vaktimiz olamıyor.

• blackmourning B kullanıcısına yanıt
    WhatsApp üzerinden fotolarınızı gönderebilirsiniz.

• Kaş estetiği yapıyor musunuz?

• Zendo kullanıcısına yanıt
    Sayın zendo kaş için iğneli epilasyon ile kaş kontur çalışmaları yapılıyor. Dövme veya ekim gibi kaş çalışmaları yapmıyoruz. Saygılarımla
    Op.Dr.Kadir Aksu

• quote:

Orijinalden alıntı: naturel erkek epilasyon

Sayın zendo kaş için iğneli epilasyon ile kaş kontur çalışmaları yapılıyor. Dövme veya ekim gibi kaş çalışmaları yapmıyoruz. Saygılarımla
    Op.Dr.Kadir Aksu

Selamlar ben kaşlarımı inceltmek istiyorum. Ekme gibi bir işlem olmayacak. Basit yerlerde yaptırmak istemiyorum. Op.Doktor olmanız benim için önemli. Seans süresi ve ücreti ne kadar? Ben şehir dışından geleceğim en kısa sürede ne zaman tamamlanır?

Sayın zendo yüz çalışmaları yaz döneminde yapılmıyor zira iz kalma riski güneşli dönemde en yüksektir. Tam kapanma süreci 17 mayısta biteceği için güneşin en etkin olduğu döneme girmek üzere olacağız. Ekim ayı gibi işleme başlanmasını daha çok tavsiye ederim. Yüz hariç güneşten koruyabileceğimiz alanlarda ise iğneli epilasyon işlemlerine devam edilecektir. Seans ücreti iğneli epilasyonda süreye göre belirlenir. Yüz çalışmalarında saat ücreti şuan 350 TL dir. Ne kadar süreceği ise kıl miktarına bağlıdır. Genel olarak kaş bölgesi işlemleri 2-3 saati geçmez. İşlem 4-5 seansta bitirilir ve her seans bir önceki seansın en fazla yarısı sürede biter.

• O zaman Kasım'da askerden geldiğimde yanınıza geliyim o zaman. Telefonunuzu ve adresinizi kaydettim. Sanıyorum 1 haftada biter. Sizi sene sonunda tekrar rahatsız ederim teşekkürler.

Çok daha iyi bir zaman olur. 0506 114 91 11 nolu telden WhatsApp üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımla
    Op.Dr.Kadir Aksu

• Merhaba, uzun süredir araştırıyorum lazer epilasyon hakkında. Malesef birçok yere kanım ısınmadı. 5-6 ay sonra bir sorun olmazsa bir yer bulup lazere başlamak istiyorum. İstanbul'da değilim malesef. Aralarda kontrol seansları olmasa her seans Istanbul'a gelmek benim gözümü o kadar da yormuyor. Sorum da bunun hakkında, kontrol seansları kilit bir nokta mı? Sadece ana seanslar yapılabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayın gökhanka1412 benim kontrol seansı olarak uygulamam, işlem yapılması için değil, kıl çıkış hızının tespit edilerek bir sonraki seansın ne zaman yapılacağının belirlenmesi içindir. Yani her kişi için ve de aynı kişideki her seans arasındaki sürenin farklı farklı olması durumu söz konusudur. Yani sizin 1. ve 2. seanslarınızın arasında 1 ay varken 4. ve 5. seanslarınızın arası 4 ay olabilir. Bunu kıl çıkış hızınız belirler. Kontrollerde bizim yaptığımız sadece bunun tespiti. O nedenle genelde uzaktan gelen hastalarda net çekilmiş bir foto ile bunu belirleyebiliyoruz. Saygılarımla
    Op.Dr.Kadir Aksu

• naturel erkek epilasyon N kullanıcısına yanıt
    Peki o zaman, teşekkürler.

• Omuz ve sırt kıllarından tamamen kurtulmak istiyorum.mümkünmüdür?

• Tüm vücut için herhangi bir kampanya yapılacak mı. Yaptırmayı düşünüyorum fakat fiyatta indirim bekliyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Dxdiag36 D kullanıcısına yanıt
    Sayın dxdag36 tamamen kurtulmanın tek çözümü iğneli epilasyondur. Lazerle tamamen kurtulmanız mümkün değildir. Lazerde en iyi koşullarda bile maksimum %90 sonuç elde edilebilir ki bu çok nadir kişide görülür. Saygılarımla
    Op.Dr.Kadir Aksu

• MaitreSkiLL kullanıcısına yanıt
    Sayın maitreskill kampanyalar ile ilgili detaylı bilgiyi 0506 114 91 11 nolu telden WhatsApp üzerinden bize ulaşarak öğrenebilirsiniz. Foruma özel kampanyalar için forum nickinizle irtibata geçiniz. Saygılarımla
    Op.Dr.Kadir Aksu

• naturel erkek epilasyon N kullanıcısına yanıt

Ben beyaz tenkitim ve siyah kıllarım var.Yani epilasyon için uygun bir vücut tipi var internette araştırdığım kadarıyla.Yani en azından kılların yarısından fazlasından kurtulabilir miyim?

• Dxdiag36 D kullanıcısına yanıt
    İnternetten araştırdığınız bilgiler genelde kadın epilasyonu ile ilgili bilgilerdir. Yazılarımı birkaç sayfa okursanız, erkek epilasyon ile ilgili bilimsel gerçekleri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.