Şimdi Ara

ERKEK TİPİ SAÇ DÖKÜLMESİNE KESİN ÇÖZÜM!!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
461
Cevap
29
Favori
153.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Langerius

İnşallah hocam bende farkettim böyle kötü duran incelmiş teller gitti yavaştan 2 Günde bir yikiyorum yıkarken 2-3 Defa mı yikamaliyim yoksa tek sefer mi ?

2 günde bir yıkıyorsan 1-2 kere yıkamak yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar linkte 1000 ml 65tl.

Ben alıyorum, size bilgisini vereceğim. Ancak 250ml'lik şişenin aynısı görünüyor etiketi falan. bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

http://www.n11.com/3d-mension-dokulme-on-sampuan-1000ml-yeni-seri-P68446762
  • @deepfear7 Tamam hocam ama korkuyorum açıkçası baya dökülme oluyordu dusta

• quote:

@deepfear7 Tamam hocam ama korkuyorum açıkçası baya dökülme oluyordu dusta

Ben de tereddütte kalmıştım ama Schwarzkopf Akademi ile konuştuktan sonra devam ettim, şuan saç dökülmesi hakkında korkum kalmadı.

• Erwin kullanıcısına yanıt
    dostum o ürünün orjinal olmama ihtimali var dikkat edin. Yorumlarına ve diğer mağazalara baktığımda orjinal kullanan kullanıcılar bu mağazalardan siparis verdiğinde farklı olduğunu yazmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neboland -- 10 Temmuz 2015; 17:43:17 >
  • deepfear7 kullanıcısına yanıt
    Tamamdir hocam bekliyelim bakalım

• quote:

deneyimler nasıldı? bende 17 yaşındayım ve tahminen genetik dökülme. eczaneden bikaç şampuan aldım ama çare etmedi. son olarak bunu deneyeceğim. eğer buda olmazsa saçlarımı kaderine terk etmekten başka bişey yapamayacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: genel adam

quote:

deneyimler nasıldı? bende 17 yaşındayım ve tahminen genetik dökülme. eczaneden bikaç şampuan aldım ama çare etmedi. son olarak bunu deneyeceğim. eğer buda olmazsa saçlarımı kaderine terk etmekten başka bişey yapamayacağım.

Ben kerastaseden buna geçtim ve çok memnunum bir daha değiştirmeyi düşünmüyorum.
  • saç dökülmelerine karşı etkili üstelik saç çıkarıcı şampuanı deneyebilirsin ürünü
    http://www.salkomkozmetik.com/index.php?route=product/product&path=59&product_id=67
    buradan temin edebilirsin
    bir zamanlar çok sükse yapmış bir ürün
    videodanda bakabilirsin
    http://salkomkozmetik.web.tv/video/salkom-sac-bakim-seti-sac-dokulmelerine-bitkisel-cozum__0lonwx2ftsc
    ERKEK TİPİ SAÇ DÖKÜLMESİNE KESİN ÇÖZÜM!!!

• quote:

quote:

Hocam dökülme artti gibi 2.5 hafta oldu zaten şuan banyoda çok fazla tel görüyorum 1 ay sonunda sonucu yazicam

• quote:

Orijinalden alıntı: deepfear7

quote:

quote:

quote:

Hocam dökülme artti gibi 2.5 hafta oldu zaten şuan banyoda çok fazla tel görüyorum 1 ay sonunda sonucu yazicam

Her zaman söylüyorum saçların dökülüyor diye üzülme, köklerden daha sağlıklı saçların çıkıyor.Daha 1 ay bile olmamış alalı, ,incelmiş saçların dökülüyor şuan.

Doğru hocam fark ediyorum ama korku oluyor azcik

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: deepfear7

quote:

quote:

quote:

Her zaman söylüyorum saçların dökülüyor diye üzülme, köklerden daha sağlıklı saçların çıkıyor.Daha 1 ay bile olmamış alalı, ,incelmiş saçların dökülüyor şuan.

Doğru hocam fark ediyorum ama korku oluyor azcik

Ben de öyleydim ama şuan içimde gram kaygı yok saç dökülmesine karşı, saçlarım çok sağlıklı.

• @Langerius son durum nedir acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JWS -- 27 Temmuz 2015; 16:55:28 >
  • yav benim saçlar ince saç dökülmesi yok bende ama seyrekleşmiyor da ama şol şakağım sanki cok az sağa göre değişik ama tel filan gormuyorum yyatakta dusta filan sacımı cekiyorum gelmiyor şimdi kerastase hacim sampuan kullandım memnundum loreal köpükle cok hacimlendırdı ama bana sampuan ve kopuk onerırmısınız hacimlendırıcı olucak ince telli ve uzun sayılır saclarım kerastase homme mi denesem resistanceden sonra ?
    kerastase homme capital force yogunlastırıcı densifique galiba hocam demi tam ismi ? kerastace resistance bain volume kullandım memnundum ama bazı zamamlar yıne sekıl alamıyordu sacım capital force bundan daha mı ıyı ? saclarımın yanları ve ense kısa orta 8-10 cm önler 12-15 cm arası hocam uzun yanı baya saclarım ama ince telli ve oonlerı kaldırıyorum hacim almasını istiyorum bu sampuan olur mu ve hacimlendırıcı kopukte onermısınız loreal parisin kullandım ama daha ıyısı varmı ? hep şekil alsın ıstıyorm bazı gunler alıp bazı gunler almamasını degıl ? waxım zaten ıyı hdf quıcksand
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.Dexter

kerastase homme capital force yogunlastırıcı densifique galiba hocam demi tam ismi ? kerastace resistance bain volume kullandım memnundum ama bazı zamamlar yıne sekıl alamıyordu sacım capital force bundan daha mı ıyı ? saclarımın yanları ve ense kısa orta 8-10 cm önler 12-15 cm arası hocam uzun yanı baya saclarım ama ince telli ve oonlerı kaldırıyorum hacim almasını istiyorum bu sampuan olur mu ve hacimlendırıcı kopukte onermısınız loreal parisin kullandım ama daha ıyısı varmı ? hep şekil alsın ıstıyorm bazı gunler alıp bazı gunler almamasını degıl ? waxım zaten ıyı hdf quıcksand

Kerastase specifique hacim veriyor densifique sac tellerını kalınlastırıyor, homme vardı forumdan bır arkadasa sattım.Whipped wax ile ıstedıgın seklı ıstedıgın zaman verebılırsın
    hocam ince telli saclarım işte hacim istiyorum densifique kkalınlastırıyor diyorsunuz gozle gorulur etkisi varmı daha rahat sekil alabilir mi spe ise hacim diyorsunuz ben yogun gozuksın ıstıyorum ve hep rahat sekil vereyim diyorum onerınız nedır bırde whıpped ınce tel saclar ıcın mı flex wax ve mat waxı begenmedım cunku osisin
  • quote:

hocam ince telli saclarım işte hacim istiyorum densifique kkalınlastırıyor diyorsunuz gozle gorulur etkisi varmı daha rahat sekil alabilir mi spe ise hacim diyorsunuz ben yogun gozuksın ıstıyorum ve hep rahat sekil vereyim diyorum onerınız nedır bırde whıpped ınce tel saclar ıcın mı flex wax ve mat waxı begenmedım cunku osisin

Specifiuqe hacim verir onu öneririm daha hafif , whipped de zaten en hafif wax.İnce telli saclarda agırlasma olmayacaktır
    hocam dokulme onleyıcı enerjı verıcı filan yazıyor baktımda benım saclar dokulmuyor ki berbat etmesin bu ondan biraz daha capital force ye yakınım o nasıl sizce hacimi ?
  • quote:

hocam dokulme onleyıcı enerjı verıcı filan yazıyor baktımda benım saclar dokulmuyor ki berbat etmesin bu ondan biraz daha capital force ye yakınım o nasıl sizce hacimi ?

Capital forcede taurin var erkek tipi saç dökülme önlüyor o da ama yogunlastırıcı oldugu ıcın dedıgım sampuandan daha agırdır, specifique ben 3 şişe filan kullanmıştım
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.