DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Erkek Termal Bot 27,95 TL
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
74
Cevap
0
Favori
12.324
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Erkek Termal Bot 27,95 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      287 Mesaj
      30 Mart 2009 18:52:19 Konu Sahibi
      Tchibo online satış sitesinde bu fiyata. Bence çok ucuz. Ama numaralar kısıtlı. 43-44-45 numaralar kalmış. 41 olsa idi alacaktım. Ama belki işine yarıyan olur

Ürün Özellikleri:
      Alüminyum ara katlı, donmaya karşı dirençli iç taban soğuk havayı geçirmez ve sıcağı muhafaza eder. Helio-Supra membran sayesinde kuru ve sıcak ayaklar. Sıkı dikilmiş dili karın girmesini engeller. Yumuşak, ısıtıcı astar ve polar rahat kenar. Kuvvetlendirilmiş uç, kaymaz taban ve sağlam metal kopçalar sıkı bağlamayı sağlar. Bakımı kolay üst malzeme su ve kir tutmaz Teflon kaplamalı. Üst malzeme %100 poliüretan. Kenar %100 polyamid. Astar %100 polyester. Siyah-sütlü kahve renginde. 43, 44 ve 45 numara seçenekleri ile.
      İthal Ürün

http://www.tchibo.com.t...M10&EXT_RUN_PAR_2=234314

O kadar iyi uyurum ki bu isi gözüm kapali yaparim
    • Yarbay
      4033 Mesaj
      30 Mart 2009 19:02:55
      Yarın hemen gidip alıyorum.45 numarası mağazalarda kalmış nette yokmuş,gidip alayım!

Referanslarım için profilimi açınız.Orada hatırlayabildiğim tüm referanslarım yazmaktadır.
      Güzide ses sanatçısı Sevim Tanürek'in ölümünü lütfen araştırınız.Araştırınız dedim araştırmadınız,tekrarlıyorum araştırınız!
    • Binbaşı
      1075 Mesaj
      30 Mart 2009 21:38:06
      Taban kesimi olarak acaba dar kesimmidir...Var mıdır bilgisi olan bu konu hakkında???

ɠƱʋȜɲ
    • Yüzbaşı
      584 Mesaj
      30 Mart 2009 21:46:04
      quote:

Orjinalden alıntı: reason666

Yarın hemen gidip alıyorum.45 numarası mağazalarda kalmış nette yokmuş,gidip alayım!

İzmirde nerede mağazası var?

• Teğmen
      176 Mesaj
      30 Mart 2009 22:16:57
      Bu botları ben denedim tchibo mağazasında.. Pek kaliteli gözükmüyorlar, gerçi parasına göre normal...
      Ayrıca kar içine girince muhtemelen su alıp içine çekecek gibi duruyorlar.. Yine de ilgilenen arkadaşlar bakıp görmeden almasın derim..

• Yüzbaşı
      779 Mesaj
      30 Mart 2009 22:54:48
      Bu botları tam yeniyıl zamanı Zagreb seyahatim için almıştım. 1 hafta sabahtan gece yarılarına kadar hep ayağımda deli gibi ayazda dışarlarda dolaşıp durduk, kesinlikle soğuğu geçirmedi, ayrıca yine aynı botlarla kartalkayaya da gidip 2 gün kaldım yine çok memnun kaldım. Kar-soğuk sorunu yaşatmadı bana. Şüphesiz daha rofsyonel botlar vardır ama ben bunu kesinlike tavsiye ederim. Bu fiyata böyle özellikte bot bulmanız imkansızdan da ötedir.
      Not: kalıbına göre 41 yada 42 giyerim. Bu botta 42 numara ayağıma tam oldu.

• Teğmen
      138 Mesaj
      30 Mart 2009 23:32:56
      quote:

Orjinalden alıntı: s_i_y_a_h

Alıntıları Göster

İzmirde nerede mağazası var?

Forum bornovada var

• Yüzbaşı
      446 Mesaj
      30 Mart 2009 23:48:10
      dağıtıcı firma bana çok yakın ama teli yok sorsak elinde numara varmı diye

sunucum
    • Onbaşı
      23 Mesaj
      31 Mart 2009 00:19:53
      Peki tchibo güvenilir bir site mi? Var mı daha önce sorunsuz alışveriş yapan?

• Yüzbaşı
      266 Mesaj
      31 Mart 2009 00:27:24
      Arkadaşlar özelliklerinde belirtmemişsiniz ama ürün Waterproof. Yani hiçbir şekilde su geçirmiyor. Tabanı ve tipi biraz dandik gibi dursa da teknik özellikleri bu fiyata mükemmel. Bende Tchiboda görünce kar yürüyüşleri ve Kayak maceraları için bile olsa bunu aldım. Ama gördüğüm kadarıyla daha çok giyebileceğim bir ürünmüş.

Estetik olarak kötü olsa da işlev olarak çok etkili. 100'lerce YTL verdiğimiz birçok bot Waterproof bile değil, bu en azından o özelliği garanti ediyor. Termal açıdan güçlendirilmiş olduğundan üşümeye karşı da dirençli.

Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
      So sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.
      H. Jackson Brown Jr.
    • Binbaşı
      1413 Mesaj
      31 Mart 2009 13:28:32
      istanbul avrupa yakasındaki tüm mağazalara tek tek telefon açıp sordum ellerinde 44-45 numara kalmış, anadolu yakasında sorduğum bir mağazada sistemden baktı ve hiç bir mağazada 42-43 numara kalmamış dedi, 80 küsürden 27 ytl ye düşmüşler,konuştuğum mağazalardan bir tanesindeki satış danışmanıda cumartesi yeni gelen ürünlerin arasında olabilir belki dedi. bir diğer mağazada yaz sezonunu girdiğimiz için gelmez dedi.

ama internet sayfasında 43-44-45 numaralar mevcut gözüküyor

almayı düşünen arkadaşların bilgisinde olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yyusa -- 31 Mart 2009; 13:23:27 >

Fenerbahçe S.K

Mantıklı cevap verenlere aynı niyet ile cevap verilecektir, alıntına cevap alamıyorsan boşa harcayacak vaktim olmadığındandır...

yyusa
    • Binbaşı
      1413 Mesaj
      31 Mart 2009 13:51:11
      müşteri hizmetlerine mail atmıştım konu ile ilgili yaklaşık 10 dk olmadan mail e cevap geldi

Değerli müşterimiz,

Ürünün 43 numarasını internet sitemizden satın alabilirsiniz. 42 numarasının stokları için web sitemizden mağaza iletişim bilgilerine ulaşarak mağazalarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İlginiz için teşekkür ederiz

Tchibo.com.tr
      Bir tıkla tüm dünya

telefonla görüştüğüm tüm satış danışmanlarıda neşeli sesli ve yardımcıydı, firmanın yaklaşımı çok güzel.

gün içerisinde botu yakından inceleyeceğim beğenirsem internetten siparişini vereceğim.

quote:

Orjinalden alıntı: yyusa

istanbul avrupa yakasındaki tüm mağazalara tek tek telefon açıp sordum ellerinde 44-45 numara kalmış, anadolu yakasında sorduğum bir mağazada sistemden baktı ve hiç bir mağazada 42-43 numara kalmamış dedi, 80 küsürden 27 ytl ye düşmüşler,konuştuğum mağazalardan bir tanesindeki satış danışmanıda cumartesi yeni gelen ürünlerin arasında olabilir belki dedi. bir diğer mağazada yaz sezonunu girdiğimiz için gelmez dedi.

ama internet sayfasında 43-44-45 numaralar mevcut gözüküyor

almayı düşünen arkadaşların bilgisinde olsun.

Fenerbahçe S.K

Mantıklı cevap verenlere aynı niyet ile cevap verilecektir, alıntına cevap alamıyorsan boşa harcayacak vaktim olmadığındandır...

yyusa
    • Yarbay
      9069 Mesaj
      31 Mart 2009 15:34:17
      43 numara sipariş verdim umarım DAR KALIP değildir. normalde 42 giyerim kışlık 43 aldım. 2,5 ytl kargo masrafı var. İADE / DEĞİŞİMDE kargo onlardan.

başlık için tşk ler umarım güzel / dayanaklı bir malzemesi vardır.

elden alıp ürün gelene ( 2 gün sonra bana ulaşcak ) kadar inceleme ve yorum yapan olursa başlık ı takip etcem.

• Yarbay
      2165 Mesaj
      31 Mart 2009 15:47:40
      ben pek sevmedim.. ama genede gidip görücem beğenirsem alıcam..

• Binbaşı
      1413 Mesaj
      31 Mart 2009 16:01:55
      Bayan Olanıda varmış :) 25 tl ye.

http://www.tchibo.com.t...1=&EXT_RUN_PAR_2=233874#

Fenerbahçe S.K

yyusa
    • Çavuş
      52 Mesaj
      31 Mart 2009 16:08:16
      izmir forum bornovada hangi mağaza satıyor

• Yüzbaşı
      462 Mesaj
      31 Mart 2009 17:02:54
      Pazar günü Bakırköy CAPACITY deki mağazadan satın aldım ürünü 3 adet kalmıştı. (2 adet 44,1 adet 45) normalde 44 giyiyorum ama sıktı 44 numara o yüzden 45 i aldım. Ürünün içi (sanırım miflon deniliyordu) böyle tüylü bir şeyle kapluı ve ısıyı çok iyi tutuyor.

- li derecelerde kullanılması gereken bir ürün yoksa muhtemelen aykalarınıız pişirecektir :)

İmza mimza yok...
    • Çavuş
      88 Mesaj
      31 Mart 2009 20:04:44
      malesef estetikten çok yoksun

• Yarbay
      3446 Mesaj
      31 Mart 2009 20:40:48
      çok kötü görünümü olduğundan anca özel amaca hizmet edicekse alınır.tasarıma kasmadan direk komple siyah yapsalar mis gibi olurdu

Dell Inspiron N5010 * Intel Dual Core Core i3 370M (2400mhz) * ATI Mobility Radeon HD 5470 * Samsung 4GB ram DDR3 1333mhz (2x2GB) * Hitachi 320GB 5400rpm HDD

Kullanmış olduğum DAP'lar= Muzio JM200 , Iriver T10 , Cowon D2 , Samsung YP-Z5 , Sony NWZ-S616F
      Şuan kullandığım DAP=Ipod Touch 3G 32gb + SENNHEISER CX 500
    • Yüzbaşı
      516 Mesaj
      31 Mart 2009 20:47:40
      Lütfen bu botardan elinde olan biri bir resmini çekip ekleyebilirmi çok merak ettim.
      Herkes tipinden çok şikayetçi

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.