Şimdi Ara

Erkek kedi kısırlaştırma fiyatları (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
0
Favori
5.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: [Eren]

kısırlaştırmak sağlıklı diyorlar ya[sm=muha.gif siz de testislerinizi aldırırsanız testis kanseri riskine yakalanma ihtimaliniz kalmaz, aids kapmazsınız çok sağlıklı hadi aldırın.
    o mantık ile sizde evde sağa sola attırıyorsunuz sanırım ?

ha yapan manyaklar varmı var ona sözüm yok, Allah ıslah etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fofer

Erkek acı acı miyavlıyor, gözü sürekli dışarıda. Dişiyi sürekli rahatsız ediyor, tepesinden inmiyor =)
    Veteriner çiftleşme pozisyonuna giriyor mu diye sormuştu, girmiyor ama hep tepesinde. Sürekli dişinin kulağını ısırıyor,
    sağını solunu çekiştiriyor. Garibim kaçacak yer bulamıyor şerefsiz yüzünden =)

O zaman öncelikle dişiyi kısırlaştıralım, erkeği de biraz bekleyeyim. Peki dişiyi kısırlaştırsak erkek kısırlaştırılmasa ve
    zamanı geldiğinde çiftleşse, rahatlasa olmuyor mu =))

Alıntıları Göster
    Uzun vadede sıkıntı olabilir dişi kısırlaştırıldıktan sonra çiftleşmek istemicek ama erkek olanın hormonlar tavan yaptığında dişiyi yaralayabilir. Gerçi sokakta dişiler tecavüze göz yummayı tercih ediyorlar yaralanmamak için ama kedinin karakterinede bağlı konular bunlar. Dişiyi kısırlaştıracağın vakit erkek olanında kızgın olmadığı döneme denk getirmeye de çalışın operasyon sonrası dikişli hayvanın üstüne binmeye çalışmasın. Dişi çiftleşmek istemezse ve kaçamıyorsa sırt üstü dönüp ayaklarıyla erkeği itelemeye çalışacaktır bu arbede sırasında erkekte dişinin karnına dikişli bölgesine basabilir. Biraz fazla ayrıntı oldu ama karşılaşabileceğin şeyleri önceden bilip önlem alabilmen açısından söylüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IDawNI -- 6 Aralık 2019; 20:2:3 >

• IDawNI kullanıcısına yanıt
    Çok önemli bilgi hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bilgisizlik yapmadım, hiçbir araştırmayı da yok saymıyorum. Siz kendi doğrularınıza o kadar sarılmışsınız ki birisi karşılık verince nasıl hakaret ediceğizi saşırıyorsunuz.

Bende sizin hayvanları onları iyiliğini düşündüğünüzü iddia ederek üreme becerilerini elinden almanıza ve bunu yapmak için saçma bahanelerin arkasına sığınmanıza gülme hakkımı kullanıyorum

• o rakamlar çok normal istanbuldaysan özel mesaj yaz vet. arkadaşıma yönlendireyim hem çok ilgilidir hem de uygun rakama halleder
  • Halen boş boş yorum yapan var.
    İnsan ile nasıl bir tutabiliyorsunuz anlamak güç.
    İnsan sex sırasında çocuk olmaması için korunabilir. O zaman korunmayalım yazık o menilere mastürbasyon da yapmayın onların da yaşama hakkı var. Hiç korunmayalım çocuk yapıp sokağa salalım. Nasıl bir düşünme fikriniz var bu yeni nesil duyar kasma konusunda sınırları zorluyor gerçekten. Bir kedi doğurduktan 45 gün sonra tekrar çiftleşmek ister bu böyle sürüp gider ne yapalım peki sokağa mı salalım. Sokakta mı yaşasın hayvanlar. Kediler aslan değil, şehir hayatında bir çoğu daha 1 yaşını görmeden ölüp gidiyor. Ne biçim insanlarsınız siz hiç mi düşünemiyorsunuz bunu. Neslini devam ettirmek için sürekli üremel istiyor, bunu kontrol altına almak şehir de yaşayan kediler için olumlu bir şey. Nesillerini tüketmiyoruz, kontrol altına alıp ömür boyu yemeğini sıcak yuvasını karşılıyoruz. Sen kapının önünde 20 tane kediye mama koyarsın 1 ay sonra 10 kedi zor görürsün. Ne oluyor sanıyorsun o kediler? Ölüp gidiyorlar bundan hiç bahseden yok.
    Hiç Avrupa ülkesine gittiniz mi sokakta bir tane kedi köpek yok. Niye peki? İnsanlar evinde besliyor ve doğurup sokağa salmıyor. Sanki yaşadığımız yüzyılda orman kanunları geçerli. Sıfor bilgiyle boş boş konuşuyorsunuz, bir kedi o kadar doğurmakla uzun yaşar mı sanıyorsunuz? Kısırlaştırılan bir kedi mi uzun süre yaşar yoksa sürekli doğuran mı bundan bile bir habersiniz, bilgi sahibi olmadan duyar kasmayın. Evcil hayvanınızı kısırlaştırmanız şart. Tabi hiç beslemediğiniz için böyle boş yorumlar yapmanız normal. Kraldan çok kralcı millet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryan Oreily -- 7 Aralık 2019; 3:46:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• lawbreaker kullanıcısına yanıt
    Malesef değilim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: IDawNI

Uzun vadede sıkıntı olabilir dişi kısırlaştırıldıktan sonra çiftleşmek istemicek ama erkek olanın hormonlar tavan yaptığında dişiyi yaralayabilir. Gerçi sokakta dişiler tecavüze göz yummayı tercih ediyorlar yaralanmamak için ama kedinin karakterinede bağlı konular bunlar. Dişiyi kısırlaştıracağın vakit erkek olanında kızgın olmadığı döneme denk getirmeye de çalışın operasyon sonrası dikişli hayvanın üstüne binmeye çalışmasın. Dişi çiftleşmek istemezse ve kaçamıyorsa sırt üstü dönüp ayaklarıyla erkeği itelemeye çalışacaktır bu arbede sırasında erkekte dişinin karnına dikişli bölgesine basabilir. Biraz fazla ayrıntı oldu ama karşılaşabileceğin şeyleri önceden bilip önlem alabilmen açısından söylüyorum

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam eksik olmayın. O zaman önce erkeği kısırlaştırayım belki durulur bir totoş şuan dişi olan aynen dediğinizi yapıyor. Sırt üstü yatıp resmen boks yapıyor erkekle Garibim kucağımdan aşağıya inemiyor korkusuna. Erkek sürekli bir kündeye getirme derdinde 6 aylık kedilerde kızışma olur mu? Kızışma ne zaman başlar? Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fofer kullanıcısına yanıt
    6 aylık civarında başladı benim kedilerde. Dişi olan kızışmaya başladığında bu sefer dişi olan erkeği çağırıp duracak ama erkeğin mecali kalmıcak artık
  • IDawNI kullanıcısına yanıt
    Hocam 6dan önce başlama ihtimali düşük mü? Veteriner bugün yarın başlar dedi(2gün sonra 5 aylık olacak)

• 6 aylık erkek yavruyu az önce kısırlaştırdık şimdi uyuyor.
    Kısırlaştırılan yavru kedi maması bulamadım nette. Veteriner 6 aylık olmasına rağmen yetişkin maması yiyebilir büyümüş dedi. Nasıl büyümüş 6 aylık saha. Mamaların üzerinde 1+ yazıyor. Yardımcı olabilecek var mı arkadaşlar? Hangi mamayı almalıyım? Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fofer kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E46D5588D -- 6 Mayıs 2020; 12:28:4 >
  • Istanbul fiyat erkek icin 200-250 , disi icin 350-400 diye hatirliyorum . Istanbul anadolu yakasindaysan mesaj at veririm vet in nosunu .

• Kedimi kısırlaştırdım. Sorusu olan varsa cevaplayayım

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E46D5588D

Kedimi kısırlaştırdım. Sorusu olan varsa cevaplayayım
    anesteziyi nasıl yaptınız hocam
  • trouble48 T kullanıcısına yanıt
    Hocam gittiğim veteriner maalesef aero şeklinde yapmıyor. O yüzden anesteziyi iğneyle yaptı.
    Kedimde kıl dökülmesi dışında herhangi bir sıkıntısı yok. İnşAllah da olmaz.

• quote:

Hocam gittiğim veteriner maalesef aero şeklinde yapmıyor. O yüzden anesteziyi iğneyle yaptı.
    Kedimde kıl dökülmesi dışında herhangi bir sıkıntısı yok. İnşAllah da olmaz.
    erkek mi dişi mi hocam
    10 aylık erkek sarman.
    Hocam biraz da taş oluşumundan endişeliyim.Kısır erkek kedilerde görülebiliyormuş. O yüzden ona yönelik mama kullanıyorum.

• quote:

10 aylık erkek sarman.
    Hocam biraz da taş oluşumundan endişeliyim.Kısır erkek kedilerde görülebiliyormuş. O yüzden ona yönelik mama kullanıyorum.
    erkekse sıkıntı olmaz hocam 5 dklık bir operasyon çabuk toparlar
    Siz daha önceden böyle bir olaya şahit oldunuz mu? Bilgilenmek için soruyorum kusura bakmayın. Biraz sorularla boğuyormuşum gibi oluyor ama :D
    Malum,bir canlı söz konusu.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.