Şimdi Ara

erkek için cinsel istegi tamamen öldüren ilaç

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
29
Cevap
1
Favori
89.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilac degilde bir alet vardi boyle erkek cinsel organini o aletin icine koyuyordu sonra bir daha cinsel organ islevini goremiyordu

boyle adamlarida prensesin yanina koruma olarak veriyorlardi
  • şap vardı benim bildiğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: oreilly

ilac degilde bir alet vardi boyle erkek cinsel organini o aletin icine koyuyordu sonra bir daha cinsel organ islevini goremiyordu

bi video vardı öyle, içim kalktıydı, ne nalet bir şey ya
  • hayır nie soruyosunki
  • antidepresanların hemen hemen tamamı bu isteği de törpülemektedir. ama asla doktor önermeden kullanmayın.
  • Varsada kesin formülünü frijit karının biri bulmuştur
  • quote:

Orijinalden alıntı: .TaneR.

antidepresanların hemen hemen tamamı bu isteği de törpülemektedir. ama asla doktor önermeden kullanmayın.
  • Şap iş görmezmi ya?
  • Androcur var. Testosteronu baskılayıp, cinsel isteği azaltıyor ancak ciddi yan etkileri var.

http://www.turkmedikal.net/vademecum/Androcur.php
  • Ben böyle iyiyim problem yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ac Schnitzer.

Ben böyle iyiyim problem yok.

___

Ben konuyu açan arkadaşın ne için sorduğunu merak ettim doğrusu!
  • quote:

Orijinalden alıntı: oreilly

ilac degilde bir alet vardi boyle erkek cinsel organini o aletin icine koyuyordu sonra bir daha cinsel organ islevini goremiyordu

Türke ilaç falan etki etmez.Önce ilacı içer sonrada prensesi ....
  • Öyle bir ilaç var hemde hemen yakınlarınızda.

Sigara.

Eğer sigara içiyorsanız içtiğiniz yıl ile orantılı olarak performansınız devamlı düşecektir.Bir süre sonrada kız arkadaşınız/eşinizle kardeş kardeş oturursunuz.
  • antitepresan kardeş kullanmış birisi olarak söylüyorum.Kuşun ötmez.. Ne kadar elinden geleni yapsan çıkmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunusyunus -- 18 Eylül 2009; 19:16:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusyunus

antitepresan kardeş kullanmış birisi olarak söylüyorum.Kuşun ötmez.. Ne kadar elinden geleni yapsan çıkmaz...

Sadece ilacı kullandığın süre içinde mi oluyor yoksa etkisi uzun mu sürüyor ?
  • Sağlık bölümü bu konu için daha uygun.
  • Şap
  • Dayarsın androjen bloke edici ilacı üstüne birde östrojen aldınmı cinsel açıdan istekli olabileceğini zannetmiyorum.
  • Amaç isteği mi azaltmak,penis ereksiyonunu mu ortadan kaldırmak?Çünkü artık penis protezler sayesinde erkeğin iktidarsızlık sorunu tarih oldu.Yok hedef istek azaltmaksa olay farklı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.