Şimdi Ara

ERKEK ERKEĞE SOHBET (ERKEKLER NERDESİNİZ [8D])

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
1.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EVET ARKADAŞLAR GELİN ŞURDA ERKEK ERKEĞE SOHBET EDELİM (KIZLAR GİREMEZ BEN CİDDİYİM KIZLAR GİREMEZ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joseph_tr -- 24 Eylül 2005, 15:31:19 >

• HADİ KONUYU BEN BAŞLATİM TABİ DAHA SONRA BAŞKA KONULARADA EL ATCAZ İLK ÖNCE DÖVÜŞDEN BAŞLAYALIM SİZ BİR KAVGA ANINDA HERHANGİ BİRİYLE KAVGA YAPARKEN YANİ NE TÜR VURŞLAR KULLANIRSINIZ
  • falla sinirlenince kafa göz dalıyom bakmıyom tekniğe
  • Teknik şu:

Erkekliğin 10 da 9 u.
  • street fighter dakı döner tekmeyı atarım genelde cok sıkısırsam AR YU cekerım

• VALLA BEN GENELDE KAFA ATIYORUM AMA SONRA ADAMIN AĞIZ BURUN YAMULUYOR

quote:

Orjinalden alıntı: tugay17

falla sinirlenince kafa göz dalıyom bakmıyom tekniğe

BÖYLE DEVAM ET AMA TEKNİK OLMASSA TEKNİK KULLANANIN TEKİ AĞIZ BURUN BIRAKMAZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joseph_tr -- 23 Eylül 2005, 18:07:46 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ArvaLaTSe

street fighter dakı döner tekmeyı atarım genelde cok sıkısırsam AR YU cekerım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 23 Eylül 2005, 18:07:39 >

• hayatımda bi kez bile kavga etmedim..ne bicim adamım lan ben!! ama abimle her aksam ederdik..hep dayak yesemde zorlardım baya keratayı..
  • ABİM BENİ HEP DÖVÜYO AMA VURUŞ DEİL GÜREŞ YAPIYOS ABİMLE
  • quote:

Orjinalden alıntı: joseph_tr

ABİM BENİ HEP DÖVÜYO AMA VURUŞ DEİL GÜREŞ YAPIYOS ABİMLE

ben se hep kardeşimle güreirken yeniliyom. hayvan da 2 mt boy var. benim abiliğime.
  • bayan olmıyan yer suzuz ırmağa benzer
  • quote:

Orjinalden alıntı: akaras

quote:

Orjinalden alıntı: joseph_tr

ABİM BENİ HEP DÖVÜYO AMA VURUŞ DEİL GÜREŞ YAPIYOS ABİMLE

ben se hep kardeşimle güreirken yeniliyom. hayvan da 2 mt boy var. benim abiliğime.
    peh kardeşine yeniliyo neyse ben ona söylerim sana bi kere yenilsin
     ERKEK ERKEĞE SOHBET (ERKEKLER NERDESİNİZ [8D])

resim nasıl psikopat bişi

• ABİ İLK KAFA ATARIM ZATEN ÇOKU KALKAMIYOR YERDEN EĞER KALKARSA ALLAH NE VERDİYSE DALLARIM
  • bu ne lemmmm

• ulan bizimki hep sakayla baslıo..sonra bu serte kacıo..ben sert vuruom o daha sert vuruo..ondan sora acaip bi kavga..ben vuruom bunun bi yerleri acıo..veee sonra sole dio beni etkisiz hale getirerek.. ''olm sen beni dovebilecegini mi sanıon haaa??? bi vursam olcen kalcan..'' ondan sora ben daha cok kızıom..bi vuruom..vurmaz olayım ki onun son oldurucu darbesi gelio.. 2-3 saat konusmuoz..sora bu gelio ozur dilio kavga bitio
  • quote:

Orjinalden alıntı: ArvaLaTSe

bu ne lemmmm

sinek gücü
  • quote:

Orjinalden alıntı: orgulas

ulan bizimki hep sakayla baslıo..sonra bu serte kacıo..ben sert vuruom o daha sert vuruo..ondan sora acaip bi kavga..ben vuruom bunun bi yerleri acıo..veee sonra sole dio beni etkisiz hale getirerek.. ''olm sen beni dovebilecegini mi sanıon haaa??? bi vursam olcen kalcan..'' ondan sora ben daha cok kızıom..bi vuruom..vurmaz olayım ki onun son oldurucu darbesi gelio.. 2-3 saat konusmuoz..sora bu gelio ozur dilio kavga bitio
    ulen alem adamsınız ha birbirinize vurmayın olm güreş yapın daha iyi
    ben abimle hep güreş yapıyom

ama gerçek kavgada kafayı basıyom sonrada beni müdüre şikayet ediolar

• bana bi kere iki kişi dalmıştı.ben biriyle meşgulüm yani onu dövmeye çalışıyom bi yandan benim kafamın arka tarafı zonklayıp duruyo.sora bi durdum noluyo lan niye zonkluyo bu dedim.ikinci eleman arkadan vuruyomuş miç ben bunu bi yakaladım allaaaa o sinirle bi daldım çocuk kaççak yer aradı o kaçtı sora diğeriyle ilgilenmeye devam ettim sora öğretmen geldi ayırdı

ama görceniz o arkadan kafaya kafaya vuran gizli gizli geliyo vuruyo diyom noluyo lan beynim zonkluyo bunun vurduğunu anlayınca çocuğun bana bakışından ''aha lan anladı benim vurduğumu kaç olm'' gibi bi ifade sezdim.onu hırpalarken gülüyodum ya komikti

• quote:

Orjinalden alıntı: tugay17

bana bi kere iki kişi dalmıştı.ben biriyle meşgulüm yani onu dövmeye çalışıyom bi yandan benim kafamın arka tarafı zonklayıp duruyo.sora bi durdum noluyo lan niye zonkluyo bu dedim.ikinci eleman arkadan vuruyomuş miç ben bunu bi yakaladım allaaaa o sinirle bi daldım çocuk kaççak yer aradı o kaçtı sora diğeriyle ilgilenmeye devam ettim sora öğretmen geldi ayırdı

ama görceniz o arkadan kafaya kafaya vuran gizli gizli geliyo vuruyo diyom noluyo lan beynim zonkluyo bunun vurduğunu anlayınca çocuğun bana bakışından ''aha lan anladı benim vurduğumu kaç olm'' gibi bi ifade sezdim.onu hırpalarken gülüyodum ya komikti

süper ya ama 2 kişiyede dalmışın ya helal

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.