Şimdi Ara

Erkek bebek için isim önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
330
Cevap
2
Favori
12.239
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Erkek bebek için isim önerisi
Sayfaya Git:
Sayfa:

Erkek bebek için isim önerisi

(En Son Oy Tarihi: 3.7.2020)
Giriş
    2052 Mesaj

Arapça kökenli olması ve içerdiği anlam benim kriterlerime uymuyor. Öneriniz için teşekkürler.
    |
    |
    ''Battery kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: PyRRhiC

Arapça kökenli olması ve içerdiği anlam benim kriterlerime uymuyor. Öneriniz için teşekkürler.

Ciddi değildim. Senin bileceğin şey tabi ama bunlardan birini koyarsan çocuğun psikolojisi bozulur. İstersen en iyi özel okullara gönder her türlü dalga geçilir. Geçilmeyecek gibi de değil atlas dışındakiler kulağa çok saçma geliyor.
    |
    |

Allah analı babalı büyütsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Captain Kirk -- 15 Aralık 2017; 12:58:49 >

Teşekkür ederim, Sağolun.
    |
    |
    Paul Hausser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: PyRRhiC

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Allah hepimizin evlatlarına sağlıklı uzun ömürler versin. Öncelikle hiçbir ismi sizin tabirinizle "sıradan, bayağı, pespaye, amiyane, banal bir isim" yada "millet kedisine köpeğine kuşuna" koyduğu isimler olarak nitelendirmedim. insanların ilgisini çeken,güzel gelen şeyler farklıdır. Siz farklı bir rengi seversiniz ben farklı,siz farklı takımı tutarsınız ben farklı,siz farklı yemeği seversiniz ben farklı... Siz "Mustafa, Doruk, Baran, Murat, Fatih" gibi isimleri seversiniz ben farklı.
    Forumda sizin gibi bir sürü arkadaşın değerli fikirlerini almak için bir konu açtım. Fikirlerinizi söylediniz, benimde size cevap vermem tavsiyelerinize uyacağım anlamına gelmez sanırım.Son karar benimdir.
    Konuda isimleri beğenen de var beğenmeyen de normaldir. Sadece beni kendi fikrinize ikna etme çabanızı anlayamıyorum. Yeryüzüne gelen ilk insan siz olsaydınız,yeryüzünde Adem ile Havva'dan farklı bir isim olmazdı diye düşünmeye başladım.

Rica ederim.

Dedikleri gibi "Fikirlere kurşun işlemez"
    |
    |

• Yarbay
    2955 Mesaj

Soyadı hangi harfle başlarsa isim de aynı olabilir. İmzanızdaki soyadı referans alarak örnek vereyim Galip Gürcan fena durmuyor. Gazi, Güray, Güralp şeklinde türetilebilir. Atlas ismi de sizin önerileriniz arasında en iyisi.
    |
    |
    PyRRhiC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arrow # Band Of Brothers # Boardwalk Empire # Breaking Bad # Da Vinci's Demons # Daredevil # Game Of Thrones # Gotham # It's Always Sunny in Philadelphia # Leyla İle Mecnun # Mr.Robot # OZ # Person Of Interest # The Blacklist # The Strain # True Detective # Sherlock Holmes # Spartacus # Vikings

• Yarbay
    2052 Mesaj

Önerileriniz için teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    AdiqeCaLe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler siyasi içerikli isim koymayı düşünmüyorum.
    |
    |
    nicomedian kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Eşimle birlikte oğlumuzun adını Atlas koymaya karar verdik.
    |
    |
bankalar.org
Lastik Avcısı
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.