Şimdi Ara

Erkek bebek için isim önerisi (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
328
Cevap
2
Favori
25.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki

Erkek bebek için isim önerisi

(En Son Oy Tarihi: 3.7.2020)
Giriş
    Illa farklı olsun, oglusum çok değişik bir isme sahip olsun diye de saçmalamayın. Insan gibi güzel bir isim koyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EneRGy. -- 14 Aralık 2017; 2:14:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atlas ismi gayet iyi bence hoşuma gitti.Hatta daha fantaziye vurup Arthas koyabilirsiniz :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KanameSama -- 14 Aralık 2017; 2:23:23 >
  • Kuzey

• Cabbarcan
  • Levent, Kenan, Cüneyt gibi klas isimler koyabilirsiniz hocam.

• Atlas

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zomboy

Koyabilirsiniz o dört isimden daha mantıklı

Siz ne kadar çocuğu gazlasaniz da okulda sağlam dalga geçilecek geçmiş olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurlord

Soyadın uzun değilse Göktuğ Emre eğer uzunsa sadece Göktuğ..

adam adını soyadını yazmış ya. gürcan soyadı. göktuğ gürcan. gittigidiyor gibi. gg.
    burak koy. kardeş. bu ismin modası hiç geçmez. bi de bu saatte talha geldi aklıma nerden geldiyse.
    esat koy. kızdırınca eset dersin. kızgınlığın geçince esat dersin. eset de aslan demek bu arada.
    en iyisi adını sen koy.müslüm babadan gelsin.
  • Ögeday - Kubilay
  • quote:

Orijinalden alıntı: Litendria

Zomboy

Koyabilirsiniz o dört isimden daha mantıklı

Siz ne kadar çocuğu gazlasaniz da okulda sağlam dalga geçilecek geçmiş olsun.

hamile eşim yok Hellboy dedi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jonywayt -- 14 Aralık 2017; 8:51:18 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mete.
  • PyRRhiC P kullanıcısına yanıt
    Erkek: Poyraz

Kız: Damla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Poyraz

Mete

Şubat

• 'Hayırlısıyla' önümüzdeki ay bir erkek evladımıı olacak deyip. İsmini Pamir( Her şeye gücü yeten anlamına gelen ) koymayı düşünmek.

Bu arada gerçekten anketteki isimlerden çok daha güzel isimler bulabilirsiniz.

• Ben oğluma Hamza Kaan ismini koydum,soyadımda Ata olduğu için bence gayet güzel oldu. Hamza Kaan Ata

Çocukluğumdan beri dinlediğim,okuduğum Hz.Hamza'nın gözüpekliği yiğitliği ve bir aslan avcısı olması bende derin hayranlık bırakmıştı ve bu sebeple onun gibi yiğit korkusuz olması için yada en azından o heybeti taşıması için Hamza koydum ismini aslanımın.

Yanınada Türklüğünü,geçmişini bilmesi ve geçmişindeki ataları gibi yiğit olması içinde Kaan'ı yanına ekledim. Soyadıda Ata olunca ohhh miss oldu benim için

Yanlız şu varki çocuğu yerinde tutamıyoruz,herif çok hareketli çok cesur çok başına buyruk. Hamza'lar çok aktif olur,kırar döker dediler ve haklı çıktılar.Henüz 7 yaşında,sanırım 10 yaşına geldiğinde atı evin önüne bağlayıp,belinede bi kılıç takıcaz

Oğuz Kaan
    OğuzHan
    MeteHan
    Alparslan
    Batuhan
    Buğrahan
    Tuğtekin
    Tekin
    Alparslan
    Altan
    Korkut Ata
    Sancar
    Ataman
    Borabey
    Emir Timur

Yukarıdaki isimleride değerlendirebilirsin. Senin önerilerinin hiç birini tutmadım,kusurabakma kardeşim

• Hocam bu isimler ne ya. çok aradın mı bunları ?

Baktım tek tek hepsi garip en son emir gördüm iyi en azından bilindik isim diyecektim ki ..... emir değil erim'miş....
  • KAYRA

Koyabilirsin

• Pamir'i seçtim listeden, önerdiğiniz isimlerin arasında en şık olanı.

Ama eğer Türksen Alparslan
    Eğer dini hassasiyetlerin var ise Ömer
    Eğer Kürtsen Azad

önereceğim diğer isimler olurdu, gerçi kürt olmadan da azad ismi kullanılabilir çok hoştur.

evrensel bir isim de olabilir, kızlarda yasemin evrenseldir, leyla evrenseldir, erkeklerde evrensel isim ne var bilmiyorum
  • Kill-For-You kullanıcısına yanıt
    maşallah inşallah bu devletin yeni liderleri de böyle olacaklar.
  • Nasrettin koyabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.