Şimdi Ara

Erkek bebeğe isim önerisi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Erdem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben de iki isim hakkında yorum yapmak istiyorum. Gerçekten sınavlardan tut form doldurma gibi olaylarda çok zorluyor. Üstüne bana yapıldığı gibi iki isim koyup sadece birisini kullanacaksanız çocuğunuz diğerinden soğuyacaktır ve kullanıldığında garipseyecektir. Hoşuna gitmeyen bir durum ortaya çıkmış olacak.

Şahsen ben babamla ne zaman bu konu açılsa söylerim keşke tek isim koysaydın, insanlara kimliğimi vermeye bile utanıyorum bazen diyorum. Uygun bir zamanda da ilk ismimi sildireceğim.

Lütfen bu çift isim koyma işini düzgünce düşünün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cobbler -- 30 Ocak 2019; 18:32:30 >
  • ben ismimi değiştirdim .2500 tl ye patladı ama olsun buna değer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cobbler

Hocam ben de iki isim hakkında yorum yapmak istiyorum. Gerçekten sınavlardan tut form doldurma gibi olaylarda çok zorluyor. Üstüne bana yapıldığı gibi iki isim koyup sadece birisini kullanacaksanız çocuğunuz diğerinden soğuyacaktır ve kullanıldığında garipseyecektir. Hoşuna gitmeyen bir durum ortaya çıkmış olacak.

Şahsen ben babamla ne zaman bu konu açılsa söylerim keşke tek isim koysaydın, insanlara kimliğimi vermeye bile utanıyorum bazen diyorum. Uygun bir zamanda da ilk ismimi sildireceğim.

Lütfen bu çift isim koyma işini düzgünce düşünün.
    İsminiz ne çok merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: help21

İsminiz ne çok merak ettim

Alıntıları Göster
    İlk ismim Abdurrahman. Arkadaşlarım kişiler resmi evraklardan falan görünce şaşırıp kalıyorlar senin ilk ismin bu mu diye . Ailem hiçbir zaman bana Abdurrahman demediğinden birisi kullandığında garip hissediyorum, ismi sevmediğimden değil ama bana ben gibi gelmiyor.

Çift isim koyacaksanız ikisini de kullanın hatta aynı anda kullanın ikisini birden en azından çocuğunuz için normal olmuş olur. Benim gibi olup ismini garipsemesin

@büyükhilmi

Ben de sırf kimliktir, ehliyettir bunların yenilenmesi, diğer uğraşılması gereken evrak işleri, maddi giderler falan bunlar yüzünden durdum bu güne kadar. Yoksa bir saniye beklemezdim herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cobbler -- 30 Ocak 2019; 19:52:4 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.