Şimdi Ara

Erkek arkadaşıma Doğum Günü Hediyesi Tavsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
10.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar eskiden okuduğum okuldan bir erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi almak istiyorum. Ama öyle kalpli falan şeyler olmasın sevgilim değil çünkü samimi bir arkadaşım.Ne önerebilirsiniz ?

Bütçe max 40tl

not:konu dışına açmadın saçma sapan yorumlar gelmesin diye az olsun ama öz olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96ABF812E -- 24 Ağustos 2010; 22:22:22 >

• cevap yok mu ya 40tlye saat falan olur mu
  • Kitap. En az 30 tl de cebinde kalır
  • bileklik ör
  • Saat alma beğenmeyebilir. Tişört al istersen hoşuna gitmezse değiştirir en azından.
  • tshirt al yada saat al

not : parfümde olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottomanos -- 24 Ağustos 2010; 22:45:03 >
  • Gözlük, parfüm, şapka, forma, bileklik, çakmak vs
  • Gümüş tesbih
  • Saat alma kesinlikle bu kadar söylüyorum

Cüzdan veya t-shirt al. Güzel cüzdanlar oluyor
  • Dinlediği müzik türünden beğendiği bir grubun albümünü/albümlerini alabilirsin.
  • Küpe al takıyorsa.Ortaklaşa kullanırsınız kardeş kardeş
  • T- shirt iyi bir tercih.. Levi's 'tan yada Bershka ' dan bakabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _LegendmJ_

Akıllı ol aklını alırlar.Avatara emo,apaçi midir ne poktur anlamadığım kız tipinin resmini koyarsan sende öylesindir.Allah ailene sabır versin.Bu arada sevgilin tabi olmaz bu şeklinle , bu beyin yapınla sevgilin olması imkansız.Senle çıksa çıksa uçan adam sabri bey çıkar.Hadi allaha emanet ol sevgiline cüzdan al ziyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ya rahatsızmısın sen
  • Lev kız mıymış ben de deminki konusunda Lev seviselimmi yazmıştım

Almış olmak için alıyorsan burada yazılan bir tanesini alabilirsin.Ama sıradan kaçar.Ama hatırlanmasını istiyorsan en iyi hediyeyi sen seçersin.Şirin bir anahtarlık güzel olabilir.Aslında pek anlamam bu işlerden.Ama anahtarlık sıradan bir şey galiba
    Burcu ney arkadaşının ?
  • @_LegendmJ_ idolümsün
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lev

quote:

Akıllı ol aklını alırlar.Avatara emo,apaçi midir ne poktur anlamadığım kız tipinin resmini koyarsan sende öylesindir.Allah ailene sabır versin.Bu arada sevgilin tabi olmaz bu şeklinle , bu beyin yapınla sevgilin olması imkansız.Senle çıksa çıksa uçan adam sabri bey çıkar.Hadi allaha emanet ol sevgiline cüzdan al ziyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ya rahatsızmısın sen

Allah cezanı versin senin yüzünden ceza yiycem.YAZIKLAR OLSUNN!!!! BENİ YARI YOLDA BIRAKTIN.GİTTE SEVGİLİNE CÜZDAN AL ziyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Cıvıtma tamam.Bu kadar popi yeter.

• Cüzdan alma gelenlerin yarısı cüzdan alır zaten
  • cok deger veriyosan ve eleman ergen olduguna göre büyük ihtimal sigara içiyodur zippo al.akşamına cıkma teklif eder eger hoslanıyosan.arkadasınsa evde ps si falan varsa pes2010 oynunu al hediye acılır acılmaz ortamdaki bütün erkekler keşke böyle sevgilim olsaydı diyecektir.t-shirt gömlek falan boş iş cunku zevklerimiz farklı alıcaksın onu bi de üstünde bi gün bile görmicen al başına sıkıntı.parmak arası terlikte alabilirsin güzel msj.olmadı digerlerinle paraları birleştirin büyük bi hediye alın ne bilim yani
  • Cüzdan yada adının yazılı olduğu bir bardak alabilirsin.
  • Ona özel bir mektup yaz, geçmişi hatırlat. En güzel hediye o olur.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.