Şimdi Ara

Erkan Tan:Gezicilerin başları kesilmelidir (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
5.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adamdır o adam. zaten mevcut ohal yasasıyla sıkıysa çıkarsınlar kafalarını. gezi bahanesiyle benim devletime zarar veren kesinlikle haindir.
  • şimdi bu halkı kin ve düşmanlığa sevketmekten yargılanmayacak mı? pardon muz cumhuriyetinde yaşadığımızı unutmuşum.
  • Mağduriyet loading ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav bunlar nasıl bir hayat yaşıyor ne yiyip içiyorlar da böyle konuşuyorlar anlam veremiyorum.
  • ispirliyik İ kullanıcısına yanıt
    Sakin ol ve klavyeyi yere bırak.
  • hawk1903 kullanıcısına yanıt
    Öyle bir suç yok ülkede. Olsa Tayyip'in yargılanması lazım değil mi?
  • Bu zor dönemde ayrıştırıcı dil kullanan ajandır,haindir.

• bu neyin kafası? Baş kesecekmiş gel kes bekliyoruz..

• Hem suçlu hemde fetöcü ha vay vay aynı şu neydi adını unuttum hort muydu rok muydu onun eşi gibi yani sırf tepeye yaranmak için böyle işlere girişiyor e öyle ha paralı site trolü ha paralı ekran trolü tepenin buyurduklarını yapmazsan işsiz kalırsın belkide suçlanırsın böyle şekilden şekile girersin karakter yok içi boş varlık bunun gibiler işte.Dönem değişince çok ağlarlar çok yapılan hatalar kaybolmuyor herşey kayıtlı gözler önünde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F01EF196D

Bu mesaj silindi.
    Ahahahah nasıl da kendini inkar edemiş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark matter

Bu mesaj silindi.
    Hele bir tane biri mantıklı bir şey yazabilmiş.. Akıllı olan doğru söylersin.. Keşkeee..
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Ahahahah nasıl da kendini inkar edemiş..

Alıntıları Göster
    Neyini inkar edeyim. Gezi'ye katıldım ve gurur duyuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevesAtelier

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bu üye hakkında bizi açık bir konu açarak bilgilendirirsen seviniriz.. İki mesajını şikayet ettim, burada ceza alır zaten bayağı bir kabardı şikayet mesajları kendisinin.. Eee biz ceza çektiysek birileri de çeker bu kafa da giderse..
  • quote:

Neyini inkar edeyim. Gezi'ye katıldım ve gurur duyuyorum.

Alıntıları Göster
    Diyecek söz yok bir ülkenin insanı düşünün o kadar şeyin arasında gurur duyacağı tek şey bu olmuş.. Hani derler ya çok mu aradın diye.. :) :)
  • quote:

Diyecek söz yok bir ülkenin insanı düşünün o kadar şeyin arasında gurur duyacağı tek şey bu olmuş.. Hani derler ya çok mu aradın diye.. :) :)

Alıntıları Göster
    Yoo, benim gurur duyacağım çok şey var. Ama sizinkilerle tutmuyor. Fethullah Gülen, Abdullah Öcalan falan benim gurur duyacağım kimseler değil mesela.
  • "Türkiye’de Sarı Yelek hayali kuranların sonu, Sarı Etek olur"

Günün sözü

• quote:

Yoo, benim gurur duyacağım çok şey var. Ama sizinkilerle tutmuyor. Fethullah Gülen, Abdullah Öcalan falan benim gurur duyacağım kimseler değil mesela.

Alıntıları Göster
    Eeeeee banane bunlardan bana niye bahsediyorsun.. Git derdini başkasına yan..
  • quote:

Eeeeee banane bunlardan bana niye bahsediyorsun.. Git derdini başkasına yan..

Alıntıları Göster
    Gezi günlerini hatırlayanlar neden dolayı bu teröristlerden bahsettiğimi biliyor.
  • bence hükümet isyan çıksın istiyor. malum şahsın kapı kulları bu ara ortada fol yok yumurta yokken aman isyan etmeyin sarı yelekliler, etekliler diye tespit sıçıp tehdit savuruyorlar. stepne efendi, sonra bu, hayırdır siz? bu karın ağrınız nereden geliyor. biz muhaliflerin artık vergiler, zamlar, ölümler için isyan edeceğimizi mi sanıyorsunuz? geçti o devirler. artık herkesin akp kazığının tadına bakma zamanı gelmiştir. bu halk bunu hak etmiştir. şimdi hep beraber yanma zamanı. her halk hak ettiği gibi yönetilir.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.