Şimdi Ara

Eris Geri Bildirim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
2
Favori
2.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aslında ilk bulduğum hataları buraya dahil etmeyi düşünmüyordum fakat onlarda burada olsun istedim.

Buradaki hatalar uygulama ilk yayınlandığında fark ettiğim ve özel mesaj yoluyla bildirdiğim hatalardır.

81. Konu içerisindeki bazı kelimelerin son 2 harfi ufak çıkıyordu.

Bu şekilde.

82. Sayfa içerisindeki paylaş butonuna 3-4 kere üst üste dokunduğunuz da uygulama kendini kapatıyordu.

Bu şekilde.

83. Giriş yapmadan şikayet et dediğinizde karşınıza boş bir sayfa çıkıyordu.

Bu şekilde.

84. Giriş yapmadan şikayet et dediğinizde yada uygulama içerisinde web sayfası açıldığında sol alt kısımda olan paylaş butonuna basıldığında uygulamadan atıyordu.

Bu şekilde.

85. Arkadaşlar tıklandığında liste açılmıyor, işlem başarısız token hatası çıkıyordu.

Bu şekilde.

86. Bir ara böyle bir kullanıcı kayıtlı değil hatası almıştım.

Bu şekilde.

87. Uygulamaya giriş yapmadığım halde bildirim geliyordu. Gelen bildirimi, giriş yaptıktan sonra "Bildirimler" ekranında gözükmüyordu.

• 88. Arama kısmı özgür bırakılmalı. Arama çubuğunda bir kelime aradığımız zaman altında kategoriler çıkmalı ve oradan seçmeliyiz...

Bu şekilde olabilir...

Benzer bir örneği Favoriler kısmında.
    Favorilere tıkladığımız da Forum, Konu, Yorum olarak ayrılıyor aynı şekilde Arama kısmında da uygulanabilir.

89. Arama kısmının konu arama da sonuç filtrelemesi yanlış. Bir kelime yazdığımız da çıkan konular;

dakika
    saat
    gün
    hafta
    ay
    yıl

bu şekilde filtreleniyor.

Örneğin arama kısmına iPhone 6s yazın çıkan sonuçları üstteki gibi filtreliyor.

Ana konuya ulaşması için çok geriye giderek aylar öncesine kadar inmesi mi gerekiyor?

En yeni açılan konuya ulaştıracak ise yorumu olmayan, deneyim, tecrübe paylaşılmayan konulara ulaştırması doğru mu?

Arama bana göre doğru sonuca ulaştırmıyor.

90. Gelen arkadaşlık isteklerini uygulama bildiriyor fakat bildirimler ekranında gözükmüyor.

91. Uygulamadan num > Son Paylaşılanlar > 2014 WORK&TRAVEL konusuna girerek;

alt kısımda Sayfaya Git > "Son" tıkladığınız da uygulama kendini kapatıyor.

Aynı olayı Citizen > Son Paylaşılanlar > Fare Tavsiyesi > Sayfaya Git > Son tıklayarak da gözlemleyebilirsiniz.

92. Tam sürümde bir konuya girip cevapla diyerek gelen ekrana bir cümle yazın ve "Taslak kaydedildi" uyarısını gördükten sonra konudan ayrılın.
    Uygulamaya gelerek;
    Daha Fazla > Taslaklarım kısmında az önce ki konuyu göreceksiniz.
    Konu üzerinde parmağınızı sola kaydırarak "Sil" seçeneğini gördükten sonra geri "<" butonuna basın.
    Uygulama kendini kapatıyor.

• 88 özellik önerisi @num @gun
    89, 90 servis hatası @Citizen @nikony @gun
    91 servis hatası @nikony
    92 benim hatam, ilgileniyorum. sorun sadece iPad için geçerli

Geri bildirimleriniz için teşekkür ederim

Edit:
    88, 89 özellik önerisi @num @gun
    90 servis hatası @Citizen @gun
    91, 92 çözüldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hkneren -- 1 Mart 2016; 12:10:07 >

• 88 zaten yapmak istediğimiz birşey.

89 orada iki seçenek olmalı en yeni yada en alakalı diye.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 93. Profil girdiğimiz de kişinin aldığı ceza gözükebilir mi?

Bu şekilde...

Bu şekilde...

Tabi bu kullanıcı için güzel olur, profili açık kullanıcının cezası da gözükür fakat profili gizli kullanıcı için nasıl olur bilemem.

94. Profil > Son Aktiviteler girdiğimiz de bu kısım güncellenmiyor.

Çekip Bıraktığımız da güncellenmesi gerekmez mi?

95. Mesaj bildirimleri "Bildirimler" kısmında gözükmüyor.

96. iPad 5 parmağımızın ucunu ile uygulamayı arka plana alıyoruz ya... Uygulamanın giriş ekranın da 5 parmak ile uygulamayı arkaya alın, ana ekranınız dan tekrar uygulama ikonuna tıkladığınız da gelen ekran da bir turuncu yuvarlak belirip kayboluyor.

Bakınız...

Belirgin gözüküyor fakat ekran görüntüsü alacak kadar kalmıyor o yüzden o kısmı kendim belirttim.

97. En beğenilen yorumlar artık tam gözüküyor. Yorumun devamı seçeneği aktif değil.

Bakınız...

98. Uygulama da Forumlar > Donanım / Hardware > Harici Bileşenler > Ağacı açın > Modem > Asus DSL-AC68U konusuna parmağınızı sola doğru kaydırarak giriş yapın son mesaja gidecek.

Şimdi, konudan "<" geri gelin, modem kısmından da tekrar "<" geri gelin, harici bileşenler kısmından "<" geri gelemeyeceksiniz "<" geri butonu takılıp kalıyor.

99. Mesajlar kısmına gelin > Yeni Özel Mesaj > Kime > hkneren, Konu > test, İçerik > test > Gönder dedikten sonra, ekranınıza bir uyarı gelecek "hkneren özel mesaj gönderdi" "Daha Sonra" "Şimdi Bak" şeklinde... "Şimdi Bak" dedikten sonra uygulama kendini kapatıyor.

Şimdi Bak butonuna tıkladığım da uygulama kendini kapatıyor.

100. Giriş yapmadan biri mesaj gönderdiğinde uyarı geliyor.

Bakınız...

Yeni güncelleme yayınladığında hkneren...

Eris Geri Bildirim

Hata bulan Erıs...

Eris Geri Bildirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 93 özellik önerisi @num @gun
    94 aynı şekilde son paylaşılanlarda da pull to refresh yok, gerek görmedik şu aşamada ama eklenebilinir
    95 servis hatası @nikony @gun
    96 hatayı göremedim, ilginç bir sorun
    97 her zaman tamamı görünüyordu, ilerde devamı gör vs ekleyebiliriz ancak bir süre bu şekilde olucak
    98 ufak bir yeri atlamışım, hata çözüldü. 5 satır kod ekledim sadece ama 1 saat aldı
    99 test edemedim henüz, ilgilenicem
    100 servis hatası @nikony @Citizen @gun

• Erıs kullanıcısına yanıt
    101*
  • denemecik
  • denemecik 2
  • denemecik 3
  • Citizen kullanıcısına yanıt
    Bunu deneme olarak algılıyorum, bir daha böyle yazmayacaksın. Anlaşıldı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cenkay KESER -- 2 Mart 2016; 20:48:10 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 100. Hatayı detaylı aktarayım;

Uygulamadan çıkış "yapmayın", direk DH uygulamasını kaldırın.
    TestFlight DH uygulamasını tekrar indirin.
    Uygulama ikonu üzerinde bildirim sayısı gözükecektir.
    Uygulamayı açın;
    Giriş Yap butonuna tıkladıktan sonra giriş yapmayın.
    Biri size mesaj yollasın.

Bakınız...

101. Arama kısmına gelerek "PM" seçin "iPhone 6s" yazın Sunucuyla Bağlantı Kurulamadı diyor. iPhone 6 olarak de deneyebilirsiniz.

102. Mesajlar kısmında herhangi bir mesajın başlığına tıklayın, gelen ekran da katılımcılar arasındaki ilk kişinin yıldızları gözükmüyor.

Bakınız...

103. Yayından kaldırılmış konular Favoriler > Cevap kısmında yada Daha Fazla > Cevaplananlar kısmında gözükmeye devam ediyor.

104. Forumlar > Kariyer > Eğitim > Filtreleme butonuna tıklayın > Şehir ve Çalışma alanı karşınıza gelecek. Çalışma Alanı tıklayın, karşınıza boş bir sayfa geliyor. Bu sayfanın bir amacı olmalı.

105. blckhm oluşturduğu We are looking for .NET Developer konusuna gelerek sayfanın sol alt köşesinde "2 Yanıt" butonuna basın, uygulama kendini kapatıyor.

106. Donanım > Hardware > Canlı Yayın Rehberi "Yeşil perde, resim içinde resim ve fazlası" konusuna gelerek videoyu başlatın, video durdurmadan sayfada aşağı doğru inin, sayfanın sonuna geldiğiniz de tekrar üste doğru yavaşça çıkın, üst kısma ulaştığınız da video kendini otomatik olarak durduruyor. Diğer video olan konularda da test edebilirsiniz. Videoyu başlatın 5 sayfa aşağı inin sayfanın sonuna geldiğiniz de tekrar üst kısma çıkın video kendini otomatik durduracaktır.

• 100 nasıl olduğunu açıkladığınız teşekkür ederim, ileri de ilgileniceğiz bu sorunla @gun
    101 düzeltildi
    102 hatayı kendim göremedim
     Eris Geri Bildirim
    103, 104, 105 servis hatası @nikony
    106 servis-iframe hatası @nikony

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hkneren -- 3 Mart 2016; 12:41:52 >

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erıs

test

• Erıs kullanıcısına yanıt
    test

• 107. num oluşturduğu DH, Arayüz ve Kullanıcı Deneyimi Tasarımcıları Arıyor. konusunda sağ alt turuncu kısımda "Son" butonuna 3 den fazla arka arkaya basın, daha sonra sayfayı aşağı doğru sayfayı yenileyin ilan kendini arttırıyor. Bu şekilde..

108. Herhangi bir konunun son sayfasına gelin (1 sayfalık bir konu olabilir) son yorum kısmında "Daha Fazla Yok" yazısını gördükten sonra sayfayı aşağı yenilerken turuncu kısımda 1/1 tıklayıp "Son" butonuna tıklayın uygulama kendini kapatıyor.

Tam yenilerken turuncu kısımda 1/1 tıklayıp "Son" butonuna tıklamanız yeterli.

109. Uygulama haberlerinde app kutusu çıkmıyor kodu gözüküyor. bu konuya bakın bu şekilde...

110. İsim ile tıklanabilir linkler imza kısımlarında hatalı gözüküyor. iPhone 6s & 6s Plus Kullanıcı Kulübü konusunda imzalar kısmını kontrol edin bu şekilde gözüküyor. >>> iPhone 6s & 6s Plus Kullanıcı Kulübü <<< imzasının "<<<" karakterleri gözükmüyor.

111. Yeni Özel Mesaj da "kime" kısmına birinin ismini yazın silin başka bir isim yazdığınız da önce bulmuyor zannettim, 1 ismi sildikten sonra 2. ismi yazınca çok bekliyorsunuz.

112. Video ekli konularda bakınız videoyu başlatın video durdurmadan 1. sayfayı inin 2. sayfayı inin 2. sayfadan sonra "yükleniyor" yazıyor 3. sayfayı yüklemiyor.

113. Üstteki YouTube videosunu başlatın;
    video olan iletiye tıklayarak profili görüntüle diyerek profile gidin ses gelmeye devam ediyor, "<" geri gelin şikayet et deyin aynı şekilde ses gelmeye devam ediyor "<" geri gelin mesajı alıntı yap diyin ses gelmeye devam ediyor "<" geri gelin özel mesaj at dedikten sonra ses gelmeye devam ediyor.

114. Üstteki YouTube videosunu başlatın sayfada mesajın olduğu iletiye tıklayıp "Özel Mesaj At" deyin gelen mesaj ekranında kendi isminizi yazın mesajı gönderdikten sonra Mesajlar bölümü açılacaktır sonra forumda gezin arkadan müzik çalmaya devam ediyor.

115. Üstteki YouTube videoyu başlatın, gelen "2 Yanıt" butonuna tıkladığınızda video duruyor ses gelmeye devam ediyor.

116. Üstteki YouTube videoyu başlatın videoyu başlatın, eğer o videoya cevap geldiyse "Mesaja Git" butonlarına tıkladığınızda (bunu başka sayfada test ettim örneğin 4. sayfadaki YouTube videosuna 8. sayfada cevap geldiyse ve video altında bulunan cevaplarda "Mesaja Git" dediğinizde 8. sayfaya gidiyor) ses gelmeye devam ediyor.

117. Geri butonunun orta kısmı forum ağacına yönlendiriyor.

"tam ortasına tıkla"

Bakınız...

Bakınız...

Bakınız...

118. Forumlar > Kariyer > Eğitim > Filtreleme buradaki "il seçenekleri" yok.

119. YouTube videosunda paylaş butonuna tıkladığımızda link kopyalanamıyor ve oynatıcı sapıtıyor.
    Sanki YouTube uygulamasını açıyor gibi bakınız...

120. Bir profile girin önce onu "Blokla" yın. Daha sonra onun oluşturduğu konuya girin (Dükkana girip Referanslar kısmında konuları var) konudan birine girdiğinizde konu gözükmüyor "Son" butonuna basınca uygulama kendini kapatıyor.

121. Özel karakter "►" bildirim ekranında sayı olarak çıkıyor. ►iPhone 6 & 6 Plus Kullanıcı Kulübü konusundan biri beni haberdar ettiğinde gelen bildirim de "►" bu karakter bu şekilde sayı gözüküyor. Uygulama içerisinde de gelen bildirimde de aynı şekilde sayı olarak gözüküyor.

122. Biri sizi iPhone 6 & 6 Plus Kullanıcı Kulübü konusunda haberdar ettiğinde siz o bildirime tıkladığınızda önce uygulama açılır sonra konu açılır son sayfaya gider 2 sayfa geri gelir 1 sayfa ileri gider ve kalır.
    Gelen bildirime tıkladığımızda 964 sayfalık konuda 964. sayfa geliyor 962. sayfaya gidiyor (bazen burada kalıyor) bazen 963. (1 sayfa ileri) gidiyor ve kalıyor.

123. Uygulamadan iPhone 6 & 6 Plus Kullanıcı Kulübü konusunda turuncu kısımda "Sayfaya Git" kısmına son sayfa numarasını yazın son sayfaya gidiyor 2 sayfa geri geliyor.

124. Silinen konular Daha Fazla > Gezdiklerim kısmında gözükmeye devam ediyor.

125. 2. el imzalarda hiç bir kod çalışmıyor.

Bakınız...

126. Tablet sürümde favori aradıktan sonra 2. sayfaya geçildiğinde arama sonucu değil normal favori konular sergileniyor.

127. Tüm sürümlerin (tam, mobil, mini, tablet) Favorilerimde Ara kısmı Türkçe karakterli harfleri kabul etmiyor. Favorilerimde Ara kısmına ı-ğ-ü-ş-ö-ç harflerini içeren kelimeleri yazıp aratın yada direk bu harfleri yazıp aratın.

Bakınız...

128. Tüm sürümlerin (tam, mobil, mini, tablet) bildirim kısmında "yeni" kelimesi hatalı.

Bakınız...

Tam sürümde ise "Sınırsız" kelimesi hatalı.

Bakınız...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.