Şimdi Ara

Eris Geri Bildirim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
2
Favori
2.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 51. Uygulamanın ilk sayfasına sağ üst kısıma bir buton koyulsa basıldığı zaman alta doğru kayan bir menü açılsa ve bu menüde;

Uygulama ışığı
    Yazı boyutu
    Gece modu
    Yazı tipi
    Ekran yönlendirme (cihazın yönlendirme kilidi açık olsa dahi uygulamanın kapalı olduğunda dikey çalışabilir.)
    Okuma modu
    Kaydırma hızı vb. gibi seçenekler sunulabilir.

bu şekilde...

ve

bu şekilde...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 52. Siri sizi nasıl tanıyor?

Eris Geri Bildirim

53. Etiket sistemi çoğu kişiyi bulmuyor ve yazdığımız kişinin ismini sildiğimiz zaman yorum sayfasına geri dönmüyor.

@num bulmuyor ve sayfaya geri dönmüyor.

• 54. simage sorunu çözülmüş fakat konu içerisindeki 100x100 imzaları da simage olarak algılıyor sanırım büyük gösteriyor.
    iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü konusunda imzalar bu şekilde...

55. simage sorunu konu içerisinde çözülmüş fakat simage kodu olan bir mesajı alıntıladığımız da simage kodu pasif konuma geçiyor ve resim büyük gösteriyor.
    iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü konusunda ilk mesajı alıntılayın bu şekilde simage pasif konumda, herhangi bir simage kodu barındıran bir mesajı da alıntılayarak kontrol edebilirsiniz.

56. Konu içerisinde konuya eklenen resime bakmak için resime tıklıyoruz, resim açılıyor resimi paylaşmak, kaydetmek, göndermek vb işlemler için için sağ tarafa ki paylaş butonuna basmak, resimden çıkmak içinde sol tarafdaki "<" butonuna basmak gerekiyor.

Bu uygulamadaki mevcut resim görüntüleme sayfası.

Bunun yerine Twitter daki gibi...

Konu içerisindeki resime parmağımızı basılı tuttuğumuzda paylaşmak, kaydetmek, göndermek gibi seçenekleri sunsa...

Bunun gibi...

Konu içerisindeki resime tıkladığımızda uygulamadaki gibi yada Twitter daki gibi resimi tam boy açsa...

Twitter daki görüntüleme sistemi

Sizin uygulamadaki görüntüleme sistemi

Burada sıkıntı yok fakat;

Uygulamada görüntüleme sisteminden çıkmak için "<" butonuna basmak gerekiyor.

Twitter daki gibi parmağımızla aşağı yada yukarı kaydırarak çıksak daha güzel olur.

• Erıs kullanıcısına yanıt
    52. Siri ile ilgili hiç bilgim yok. Soralım merak ettim.
    53. Kişi Etiketleme sistemi şu an çok sıkıntılı tamamen değişecek gibi gözüküyor. Nasıl böyle problemli yapılmış bilemiyorum.

Bu tür hataları Hakan'ların bakıp Emre ile birlikte çözmeleri gerekecek. Ben kendilerine hatırlatırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    52. Uygulamanın adı "DH" bu yüzden Siri'ye "de-he uygulamasını aç" demeniz yeterli olucaktır.
     Eris Geri Bildirim
    53. Etiketten kasıt haberdar et ise, orası şu anda sıkıntılı. Aceleye gelmişti o bölüm. En yakın zamanda bakıma alıcağım o sorunu.
    54-55. mobil uygulamamyzda bütün görsellerin thumbnail olarak gösteriyoruz, dokunup detayyna gitti?inizde gerçek görsel yükleniyor. Data'dan tasarruf etmek adyna aldy?ymyz bir karar.
    56. a?a?y ve yukary do?ru çekerek galeriden çykma yakynda eklenecek
  • 46. hata bulunamady
    47. mesaj çok uzun diye böyle bir hata alyyorsunuz @nikony
    48. düzeltildi
    49. "S" smiley için koydu?umuz butondu. ?u anda hataly oldu?u için pasif konumda. En yakyn zamanda aktifle?tirece?iz
    50. haberdar etme fonksiyonunun aceleye geldi?ini bahsetmi?tim. En yakyn zamanda bakym yapaca?yz bu özelli?e
  • Dediğiniz özellikler daha iBooks gibi ekitap veya not uygulamalarında kullanılan özellikler.
    Şu anda gündemimizde değil. DH uygulması için de şu aşamada uygulanması zor özellikler.
    Yine de ilerisi için düşünülebilinir.
  • 57. Uygulamayı açın > Yeni Konu > Bölüm Ara veya Listeden Seç > klavye açıldıktan sonra

Burada gördüğünüz hangi bölüme dokunursanız dokunun uygulama kendini kapatıyor.

58. Daha önce iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü konusunda ilk mesajı "Alıntı Yap" dedikten sonra gelen ekran da az aşağı doğru indiğinizde uygulamanın kendini kapattığını söylemiştim. Bakınız; 20. hata.

Bu konuya girdikten sonra ilk mesajın sonuna gelin ve "Yanıtla" dedikten sonra gelen ekranda az aşağı doğru inin, aynı şekilde uygulama kendini kapatıyor.

Aslında Popüler konular arasında Ana konularda ilk mesajı (uzun olan mesajlar) "Alıntı Yap" dediğiniz de "Yanıtla" dediğinizde de gelen sayfada az aşağı doğru sayfayı kaydırın uygulama kendini kapatıyor.

59. 50. hata da Yeni Özel Mesaj da "Kime" kısmına kendi ismimizi 3 kere yazdığımız da "Gönder" dediğimizde uygulama kendini kapatıyordu. Uygulama da versiyon 2.0 (9017) ise artık kendi ismimizi 3 kere seçemiyoruz fakat 1 kere de seçsek atıyor.

Yapmanız gereken Yeni Özel Mesaj ekranında kendi isminizi yazıp başlık ve içeriğe test yazıp "Gönder" butonuna basmanız.

60. Konularda artık, konuyu kaç kişinin favoriye aldığını göstermiyor.

61. Cevaplanan mesajlarda kimin mesajını cevapladınız?
    Kimin mesajını cevapladıysanız artık gözükmüyor. Önceden gözüküyordu.

62. Konuya eklenen görseller de uygulamada baktığımız zaman "separator" yazıyor. (Bu forum dan kaynaklı bir hata da olabilir.)

63.Kullanıcı Profili kısmı geç tepki veriyor.

Mesela uygulamayı açın ve Eris profiline gelin daha sonra arkadaşlar kısmından gun profiline girin gun'un arkadaşı olan powerstorm profiline girin "<" butona 2 kez basın yani önce powerstorm daha sonrada gun profilinden çıkarak Erıs geri döneceksiniz. Erıs gelince bekleyin ekran da önce gun çıkıyor sonra tekrar Erıs geliyor.

Erıs > Gun > Powerstorm

Erıs < Gun < Powerstorm

Erıs ekrandayken

> Gun gidiyor..

Erıs geliyor. <

Yeri burası değil biliyorum fakat yetkili arkadaşa şu sorunu da iletirseniz memnun olurum;

Tablet sürümde "Önizle" uzun süredir çalışmıyor.

• 64. Bu kısımda "Telefon Numaramı Değiştir" bölümü olmalı.

Bu arkadaş numarasını unutmuş olabilir, numarasını değiştirmek isteyen olabilir.

65. Kullanıcı Adını Değiştirmek bu kadar kolay olmamalı.

Buradaki 9 madde, kullanıcı adını değiştir bölümüne eklenmeli. İsim ile tıklanabilir link "Şartları ve koşulları okudum kabul ediyorum" şeklinde bir yazının içine de yerleştirilebilir.

66. Arama bölümünde "PM" işaretlediğimiz de herhangi bir kelime yazarak arama yaptığımız da bir şey bulmuyor.
    (Belki daha aktif değil pasif konumdadır bilmiyorum.)

• 57, 58, 59 listeye aldım, sorunla ilgilenicem
    60, 61, 62 servis hatası @nikony
    63 servis geç cevap verdiğinde bu tarz karışıklıklar olabiliyor
  • 64, 65 benim verebileceğim kararlar değil @gun
    66 ile ilgili bir sorun göremedim
     Eris Geri Bildirim
    57, 58, 59 çözüldü. her gün öğlene kadar sizin bulduğunuz bugları çözmekle geçiyo
  • 66. Ek.

Uygulama arama kısmında PM seçip "gun" yazdığım da sonuç bulmuyor, "gün" yazdığımda sonuç buluyor.

Forum da ise "gun" yazdığımda sonuçları buluyor, "gün" yazdığımda bir şey bulmuyor.

Uygulama da "IroN" yazdığımda bir şey bulmuyor.

Forum da "IroN" yazdığımda 1 konuşma var zaten onu gösteriyor.

(Forumda yapılan arama "Kullanıcı Ara" kısmından yapıldı.)

Uygulamada kullanıcı adında ş - ç - ğ - ı- u harflerinde olunca bulmuyor.

Forumda "Özel Mesajlarda Ara" dediğimde yine sonuç bulmuyor.

"gun" yazıyorum bir şey bulmuyor arkasından "hkneren" yazıyorum "gun" 1 tane mesajını buluyor.

Bu kısım çok karışık.

67. Yönetimin oluşturduğu kırmızı başlıklı konular konu listeleme de yada konu içerisinde kırmızı değil düz gözüküyor ve "[sizer]" kodu ile gözüküyor.

Örnek 1

Örnek 2

68. Konu içerisinde ""Blokla" seçeneği yok.
    Profile giriyorum "Blokla" diyorum, geri konuya geliyorum blokladığım kişinin mesajları gözüküyor, konudan çıkıyorum tekrar konuya giriyorum bloklanan kişinin mesajları gözükmeye devem ediyor.
    "Blokla" seçeneği konu içerisinde olmadığı gibi, bloklanan kişinin mesajları da konuda gözükmeye devam ediyor.
    (Kullanıcının profili gizli ise nasıl bloklayacağız?)

69. Herhangi bir konu üzerinde parmağınızı "sola doğru" kaydırarak konuya giriş yapın sayfa açıldığında hiç bir işlem yapmadan "<" butonuna basarak sayfadan ayrılın, tekrar aynı konu üzerinde parmağınızı hafif "sola doğru" kaydırdığınız da "butonların yer değiştirdiğini" göreceksiniz.

70. Mesajlar kısmında herhangi bir mesaj üzerinde parmağınızı "sola doğru" kaydırdığınız da mesaj içeriğine gitmesi gerek. Fakat mesaj içeriğine gitmiyor, "Mesajı taşımak istediğiniz klasörü seçin diyor." Parmağımızı sola direk kaydırdığımızda mesaj içeriğine gitmesi, hafif kaydırdığımız da sağ taraf da ki çıkan gri buton da "Klasöre Taşı" seçeneği olması gerekmez mi?

69. hatanın aynısı mesajlar kısmında da mevcut. 70. hata da herhangi bir klasör seçmeyelim, aynı mesaj üzerinde parmağımızı hafif sola kaydırdığımız da;
    "Butonlar yer değiştiriyor"

• 66, 67 servis hatası @nikony
    68, 70 hata yok, istenen özellik bunlar
    69 kütüphane hatalı, şu aşamada bakıp düzeltmem çok vakit alır
  • 66. Patlak tamamen.

67. Bu genelde böyle zaten çoğu sürümde şu an acil değil düzeltmek için tşk.

68. Blokla konabilir Oraya ki görmemeniz gerek kullanıcıyı haklısınız. Öyle birşey istemedik forumda Nasıl çalışıyorsa öyle.

69. Az çok idare ediyor ilerde düzeltiriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hkneren kullanıcısına yanıt
    Kullanıcı adını değiştirme için forumda geniş bir prosedürümüz var. Ona göre yapmanız gerekiyor.

Telefon numarası değişmiyor bildiğim kadarı ile anca destekten yapılacak birşey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 71.Konu içerisinde yada her hangi bir bölümde aşağı doğru indiğimiz de forum ağacı üstte kalıyor.
    Üst kısıma forum ağacının sabitlenmesi gerek. Uzun konularda aşağı ine ine sayfada ilerledim favoriye almak yada konuyu paylaşmak için parmağımla sürekli sayfayı aşağı doğru çekerek yukarıya mı çıkmam gerekiyor? Belki ekrandan tasarruf etmek için düşünülmüş olabilir fakat hiç olmazsa gizlenebilir gösterilebilir şekilde olmalı. Safari de bu mevcut parmağımızı yukarı doğru kaydırdığımız da (sayfa da aşağı inerken) üst kısım gizleniyor, aşağı doğru kaydırdığımız da (sayfa yukarı çıkarken) üst kısım geliyor. Konu içerisinde 60 sayfa aşağı indikten sonra favoriye almak yada paylaşmak için 60 sayfa yukarı çıkmak gerek sanırım.
    Sayfa da kaç yorum var , okuma görüntüleme sayısı, favori ve paylaş butonları, ağaç hepsi sabit olmalı.

Safarideki gibi...

Bu kısımda sabit kalıp gizlenebilir şekilde ayarlanabilir.

72. Arama kısmında aranan kalıyor. Arama kısmına bir kelime yazıp arayın daha sonra "<" gelin başka bölümlere konulara girin uygulamada gezin forumlar kısmına gelin arama bölümünde aradığınız kelime kalmış oluyor.

73. Yeni konu açma sırasında "Bölüm ara veya listeden seç" kısmında bölüm aradığımız da ana bölüm başlığına tıkladığımız da cevap vermiyor.
    Yapmanız gereken;
    Yeni konu > "Bölüm ara veya listeden seç" > Sıcak Fırsatlar yazıp arayın, gelen ekran da "Sıcak Fırsatlara" tıklayın lütfen bekleyin diyor bir şey yapmıyor.

74. Bu göreceli bir durum fakat uygulamayı indirdiğim ilk zamandan bu zamana bir den fazla karşılaştığım bir durum. Mesaj kutusuna gidin herhangi birinin mesajını açın metin yazılacak kısma bir kaç cümle yazın o sırada safariye geçiş yapın safaride 2-3 dakika dolaşın safari den tekrar uygulamaya geçtiğimiz de mesaj metni yazılacak kutu ekrana gelmiyor klavye de takılı kalıyor, sayfayı yukarı çekiyorsunuz fakat gelmiyor, klavyeden çıkıp tekrar mesaj yazılacak alana tıklamak gerekiyor.

Bu şekilde takılı kalıyor...

75. Sıcak Fırsatlar bölümünde konunun ne kadar önemli olduğunu gösteren sayı önceden (null) yazıyordu daha sonra düzeltildi fakat artık sayı gözükmüyor.

76. Oyun > Oyun Haber, İnceleme ve Ekran Görüntüleri > Video İncelemeler de BSC inceleme videoları gözükmüyor.

"Bu şekilde..."

Birde oradaki çoğu konu da künye yazıyor, bazı video olan konularda da video altında künye kodu gözüküyor.

77. Konu içerisine eklenen anketler uygulamada gözükmüyor.

Bu konuya bakın uygulamadan anket kodu gözüküyor fakat anket yok.

78. Özel mesajlarda şikayet kısmı yok.

79.
    Toplam Kelime Sayısı: 315
    Toplam Karakter Sayısı: 2588 olan metin göndermiyor "Sunucu ile bağlantı kesildi" diyor ve tekrar gönder butonu aktif olmuyor.

80. Geri "<" kısmında bir açık var.

Forumlar > Oyun > Xbox yada Playstation

Bu kısıma girip geri çıkmanız gerekiyor çok deneme yaparsanız belki fark edersiniz...

Xbox bölümüne girdiğinizde "Bu kısımlara" dokunarak geri çıkın...

Sabırlı olun...

Genelde geri geliyor fakat;

"Bu ve"

"Bu kısımlara da" girebildim.

61. hata devam ediyor.

9066 akıcılığını kaybetmiş.

• 71, 78 hata yok, özellik önerisi @num @gun
    72 yanlış arama yaptığınızda geri dönüp düzeltmeniz için o şekilde bıraktım
    73 düzeltildi
    74, 80 hatayı deneyimleyemedim ancak ilgilenicem
    75 yalnızca 193 id'li Sıcak Fırsatlar ve forumunun altındaki
    "BilgisayarYeni mesajlar yok | Ev Elektroniği ve AletleriYeni mesajlar yok | Cep Telefonu ve OperatörlerYeni mesajlar | Gıda, Giyim ve AksesuarYeni mesajlar yok | Günlük İndirimlerYeni mesajlar | Banka - Kredi Kartı FırsatlarıYeni mesajlar yok | Diğer FırsatlarYeni mesajlar yok"
    forumlarında o bilgiler görünür.
    76, 77 servis sorunu, iFrame gelmiyor @nikony @gun
    61, 79 servis sorunu @nikony @gun

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.